Akcesoria i rzędy Zuzu

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, Rarity, Fafii, CzekoladaRx, Lila2006

Re: Akcesoria i rzędy Zuzu

Postprzez Zuzu0006 » 9 lip 2018, o 18:36

Kolejne skończone siodło! :D Tym razem czarna ujeżdżeniówka (jednak u mnie zawsze wychodzą ciut wrzechstronnie (?)) Nie będąc skromna sama muszę przyznać, że progress jest z siodła na siodło i naprawdę widzę tyle lepszych elementów względem do poprzedniego. Z tego jestem akurat bardzo dumna! Zrobiłam wreszcie takie coś przy przednim łęku i tybinkach. Dzięki temu z przodu siodło jest o wiele bardziej estetyczne. Zawsze mi się to podobało, ale nie wiedziałam jak to zrobić, ale to prościzna! Ajjj, ale bym chciała do tego siodła również strzemiona i sprzączki z RR :P

A czaprak? WRESZCIE zabrałam się za to by choć trochę upiększyć ten pikowany kawałek materiału. No, wyszło jak wyszło, jedna strona całkiem mi się podoba, druga niestety wyszła gorzej :/ Wiem, że widac na nim klej, ale nie chciało mi się już go czyścić. Ehh, lenistwo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koszat :)
Ana Dzięki. Co do tych niby szwów to zrobiłam je, ale jakby zanikły i słabe je widać. Cóż, na razie do ich robienia używam nożyczek. Ostrą końcówką muszę robić każdą kropkę. Nieco uciążliwe ugh.. Co do plakietek faktycznie bardzo ładnie to wygląda, ale nie mam pomysłu z czego to by mogło być.. I by imię było ładnie i widocznie zrobione. A oto ta ujeżdżeniówka ^^
Zuzu0006
Amator

Posiada modeli: 8

Postprzez krysiek1108 » 10 lip 2018, o 07:58

- Mnie się bardzo podoba, jeszcze trochę cierpliwości przy wykańczaniu żeby dopieścić poszczególne elementy i będzie pełen sukces - gratuluję. :D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
krysiek1108
Ekspert

Postprzez Ana » 10 lip 2018, o 10:11

Świetnie wyszło to siodło! Jestem pod wrażeniem! Jeszcze tylko wsadzic je na model w typowo ujeżdżeniowej pozie :D Czaprak też o wiele lepiej wygląda, gratuluję tak udanej pracy!
Ana
Ekspert

Postprzez Koszat » 12 lip 2018, o 08:58

Wygląda świetnie! Gratuluję :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"

https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Koszat
Doświadczony kolekcjoner

Poprzednia strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.