Zagraniczni artyści

Porównania modeli różnych firm, dyskusje na różne tematy powiązane z hobby.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Zagraniczni artyści

Postprzez CzekoladaRx » 4 cze 2017, o 20:34

Jako, że moja Aff dalej stoi goła, a nie zapowiada się, żeby udało ją wysłać do Metalfish, chciałam zapytać, czy znacie jakichś dobrych artystów w Europie? Nie bardzo się w tym orientuję. Zależy mi na maksymalnym realiźmie i trudnych maściach. A, no i żeby robili moher a ceny nie były jak z kosmosu .
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Zagraniczni artyści

Postprzez Patrycja » 7 cze 2017, o 09:50

Ela się nie zgodziła? Bo moher robi świetnie. Niestety jak ma być maksimum realizmu, trudna maść i moher do tego (wszystko bardzo pracochłonne) to nie będzie tanio u nikogo ;) polecam dozbierać i wysłać do upatrzonego artysty mimo wszystko. Piękny koń zasługuje na piękne malowanie.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Zagraniczni artyści

Postprzez CzekoladaRx » 7 cze 2017, o 11:42

Nie chodzi o pieniądze. Wiem, że będzie drogo. Po prostu, żeby cena była uzasadniona. A Ela ma tylko kilka slotów na przyszły rok i z tego co wiem, to na maści podstawowe
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100


Powrót do O kolekcjonowaniu i modelach ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron