Emilia Kurila

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Aon-Adharcach » 6 gru 2013, o 21:33

Proszę państwa, oto Heritage - od jutra w przedsprzedaży :)

Obrazek
źródło - uwaga, dużo zdjęć!
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez we-runcia » 6 gru 2013, o 21:42

:shock: Ale cudny model .
Siedzę i oglądam dokładnie każde zdjęcie po koleji .
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kari » 7 gru 2013, o 12:26

Wspaniały! Widzicie te cudowne detale na pyszczku? :o
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Gość » 7 gru 2013, o 12:38

Kupcie mi :mrgreen: Boski jest, nie ma co zarzucić nawet. Idealny pod każdym względem.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 7 gru 2013, o 13:02

Metalfish napisał(a):Boski jest, nie ma co zarzucić nawet. Idealny pod każdym względem.

Nie powiedziałabym, że pod każdym... Cena raczej nie będzie taka boska. :D :lol:

Model może i nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ale trzeba przyznać, że jest bardzo przyzwoity. :P I zauważcie, że nie jest wcale "opakowany" w mięśnie, a pomimo tego nie sprawia wrażenia modelu ubogiego w detale, bo widać, że artystka wie, co robi. To, co przydałoby się odpowiednio dopieścić, dopieściła - czyli chociażby zmarszczki, detale głowy czy kopyt. Podoba mi się to, bo trochę zaczyna mnie męczyć ta moda na modele koni-kulturystów, którym wystaje każdy możliwy mięsień :roll: (to przecież też jest już odbieganie od realizmu, tyle że idące już jakby w tę drugą stronę). A ten morgan jest po prostu naturalnie piękny, jak dla mnie, nieprzesadzony w żadną stronę. :) Wszystko wygląda u niego tak, jak mogłoby wyglądać u żywego konia (nadal mówię tu o detalach, bo w sumie na proporcjach, tym bardziej morganów, nie bardzo się znam :P).
Ostatnio edytowano 7 gru 2013, o 13:10 przez Apache., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Gość » 7 gru 2013, o 13:08

Apache., no dokładnie, on jest realistyczny bardzo, że nie ma co zarzucić. A o cenie lepiej nie mówmy :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 7 gru 2013, o 14:20

Fakt, ceny ARek to niestety przykra sprawa. :/

Wracając jeszcze do samego modelu, widać, że artystka poczyniła spory postęp od wydania swojej pierwszej ARki - Bacchus'a - który przez swój kształt tułowia i bardzo nisko osadzone nozdrza zawsze kojarzył mi się ze słoniem. :P
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Ardnas » 7 gru 2013, o 16:02

Mi też już zbrzydły ,,konie idealne". Wolę takiego tłuścioszka od chociażby rzeźby najpiękniejszego konia świata. Heritage to obraz dobrze utrzymanego domowego ulubieńca rodziny :> Zapewne jednak cena sprawi, że spadnę z krzesła :(
RANDOM_AVATAR
Ardnas
Pasjonata
 
Posty: 181
Dołączył(a): 4 sie 2013, o 14:39

Postprzez Koniara262 » 7 gru 2013, o 18:56

Detale i rzeźbę ma świetną, ale będę chyba jedyną osobą, która powie (napisze), że woli "idealne konie" :) Jak wcześniej wspomniałam, bardziej zaliczyłabym go pod względem budowy do cięższych koni.
Ale przyznam, że łebek ma rewelacyjny !
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Lila2006 » 7 gru 2013, o 19:10

Ja będę chyba jedyną, której on się nie podoba. Nawet gdyby było mnie stać nie kupiłabym go. Mam wrażenie, że do całości została dolepiona głowa zupełnie innego konia. Ja chyba jednak nie lubię amerykańskich ras koni... :-/
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Maliaorca » 8 gru 2013, o 12:18

Detale to on ma, ale jakoś mnie nie powala. :roll:
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Nieleka » 9 gru 2013, o 21:22

Ale Wy tu miśki z tymi mięśniami jojczycie...

Coraz bardziej mi się ten drań podoba. Moim zdaniem pięknie odwzorowała te potężniejsze Lippitt Morgany. Tylko czemu akurat musi być w pozie pokazowej? Mogła zrobić po prostu "halt" - ten model aż się prosi o westowe siodło robocze. :<

A jak ktoś uważa, że ten mold ma wielką i "tłustą" szyję, to polecam zerknąć tutaj - będziecie wiedzieć o które zdjęcie chodzi :P
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 10 gru 2013, o 14:47

Już widzę! :shock: Taki przerost grzebienia szyjnego to chyba rzadkość (bo koń raczej nie wygląda na zapasionego) - na szczęście, bo nie wygląda to ładnie. Lubię ogiery z mocnymi szyjami (o ile pasuje to do rasy), ale to już jest przesada.
Heritage wygląda przy nim prawie jak panienka :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Nieleka » 10 gru 2013, o 17:10

W pierwszym momencie się przeraziłam, że on cierpi na podobną chorobę, która dotyka często AQH, polegającą na nienaturalnym rozroście mięśni. Ale w takim wypadku ten koń w ogóle nie nadawałby się do jazdy.
W ogóle, skoro jest użytkowany i został dopuszczony do zawodów, to chyba raczej nic mu nie dolega - może po prostu odezwał się jakiś jego "cięższy" przodek?

I może jestem dziwna, ale dla mnie jest na swój sposób piękny. Osobliwy, trochę pokraczny, ale piękny. :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Aon-Adharcach » 10 gru 2013, o 19:35

Cała reszta wygląda normalnie - nieco potężniej od przeciętnego Morgana, ale to taki typ. Widziałam gdzieś zdjęcie podobnego bodajże andaluza - miał ogromny grzebień szyjny, ale poza tym był ładnie zbudowany.

Offtop nam się zrobił :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości