Kolekcja Julii

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 6 wrz 2013, o 16:58

No jak wspomniałam dam te moje obiecane focie o które mnie błagaliście ;) Oto one :
Obrazek Moje króliczki z niemiec
Obrazek A to ich maluchy ;)
Obrazek A tu cała gromadka zakupiona w niemczech :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 6 wrz 2013, o 19:21

Julia, no co tu dużo mówić. Wspaniałe zakupy. Zazdroszczę.
Ten goldenek bardzo mi się podoba. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Gość » 6 wrz 2013, o 19:32

Lila2006, Dzięki. Goldenek przy zakupach bardzo się błyszczał..I nadal taki jest.. Jest to dość dziwne bo wybrałam najładniejszą figurkę z goldenów i myślałam że z niemiec a się okazało że z Chin... :P
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kocham_fizyke » 7 wrz 2013, o 11:42

Króliki są świetne, a królikarnie planujesz zakupić?
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Gość » 7 wrz 2013, o 15:48

kocham_fizyke, Nie planuje jej kupić. Kupiłam króliczki z tego powodu że są słodkie...Tak to tylko kupuję konie ;D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kocham_fizyke » 7 wrz 2013, o 16:22

Są bardzo słodkie i te maluszki przy misce :) Szkoda tylko, że one są do tej miski przyklejone. Jakby były wolnymi królikami można by je przestawiać. Ale i tak jest super.
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Nieleka » 7 wrz 2013, o 16:38

Z uszaków najbardziej podoba mi się ten duży jasnobrązowy. Fajnie się uśmiecha. :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 


Postprzez Gość » 8 wrz 2013, o 09:03

Dzięki wszystkim! Teraz będzie bardzo długii post...! O moim Limitowanym koniku,którego również kupiłam w niemczech...I innych ;)

No więc tak... Byłam w niemczech na targu staroci, i jak zawsze szukałam czegoś z końmi.. I znalazłam! Tuż przy wyjściu stał konik z podstawką. Był taki śliczny! I bardzo tani. Bo jedynie 50 centów! Konik nie ma zadrapań więc go kupiłam! Konik jest rasy Shire i jest modelem limitowanym ! Oto on :
ObrazekObrazek
Obrazek

No więc dalej... Teraz zdjęcia mojego słodkiego Satosia! Na czarnym tle oczywiście! ;)
ObrazekObrazek
Obrazek

I nowy kantarek arabski, bo zapomniałam jak to się nazywa :P
Obrazek

I mam do was proźbę! Bo niedługo szykuje się na następne kupowanie! I tak kupuję : Secretariata,Rocker'a, i niewiem kogo jeszcze.. Nie chcę koni z podstawkami ;) Bo mam z nimi złe wspomnienia! Paczkę będe zamawiała około końca października ;) I chciałabym wiedzieć kiedy będzie dostępna nowa dostawa breyer :) Jeśli ktoś wie to prosze napisać mi na pocztę!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kaskagren » 8 wrz 2013, o 09:17

Gratuluję Shire'a, jest uroczy, a do tego limitowany, więc radość podwójna :)
Kantarek arabski nazywa się prezenterka ;)
Szalejesz z tymi breyer'ami! Twoja kolekcja rozwija się w bardzo szybkim tempie.
Może napisz listę modeli, które Cię interesują, a mi ewentualnie jakieś doradzimy. Ja osobiście mogę polecić dwóch moich chłopców, Ravel'a i Marwari chociaż nie orientuję się, czy już ich przypadkiem nie masz.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Gość » 8 wrz 2013, o 12:47

kaskagren, Dzięki ;) Marwari również mi się podoba,lecz nie ma go na stanie :( Modele które mi się podobają :
Secretariat
Lil Ricky Rocker
Gypsy Vanner
Kription Seni 2
Marwari

To wszystko. Tylko że 2 z tych koni nie są dostępne a najbardziej mi się podobają:P
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 10 wrz 2013, o 17:26

No więc tak jak napisałam niedługo chciałabym kupić kolejne breyer ;) Lecz niestety niewiem które... W szkole myśle że Mistral cudowny kupię go a gdy wracam ze szkoły to nachodzi taka myśl..''O nie on ma podstawke!Nie chce by mi się stało to samo co z Affair'em!'' I tak dochodząc do tego wniosku, nie wiem jakie breyer sobie kupić ;( Może ktoś ma jakieś pomysły?! Modele które mi się najbardziej podobają :
Lil Ricky Rocker *.*
Secretariat *.*
I te na pewno kupię ale chciałabym dokupić sobie coś jeszcze... Zastawnawiam się nad :
Kription Seni 2 ( Męczy mnie u niego Płaski łeb,oraz ta podniesiona noga i jego mała posturka :P )
Sapphire ( Konik ładny ale dręczy mnie jej ta podniesiona noga )
Mistral ( Jest ok ale drażni mnie jego podstawka... Dlaczego?! To powiem prywatnie na pw)
Totilas (To samo co Mistral)
A marzą mi się :
Gypsy Vanner <3
Marwari *.*
Jeśli ktoś by miał Gypsy Vanner'a nieużywanego to prosze pisać.!
Przepraszam za :offtop:
Ostatnio edytowano 12 wrz 2013, o 15:27 przez Gość, łącznie edytowano 2 razy
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Aon-Adharcach » 10 wrz 2013, o 17:41

Po pierwsze, zrobił się offtop.
Po drugie - staraj się nie pisać postu za postem.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 12 wrz 2013, o 18:48

Mangalarga, Przepraszam! I chciałabym się spytać jak się usuwa post ;)
A teraz coś co robię po raz pierwszy : Wyginam schleich!
Dziś na ogień poszła klacz Hanowerska ( Wycofana ) Dlaczego ona?! Ponieważ mam je 2 sztuki a jedna jest w strasznym stanie, więc ją wygiełam... Wygląda tak jak.. Totilas Breyer. Chodzi jak się nie myle w wyciągniętym kłusie:) Przyda się też do jazdy przez drągi wygiełam jej również ogon co wygląda jakby nim machała :) A więc nie zwlekam i daje wam zdjątka! :
Obrazek Tu jest taka pochylona, ponieważ niestety się nie trzyma na 2 nogach i chyba zrobię jej podstawke ;)
Obrazek Tu troche widać ale nie zabardzo... I widac w jakim kiepskim stanie! To na tyle!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Capricorn » 13 wrz 2013, o 15:29

Faktycznie jak Totilas ;) Wyginałaś wrzątkiem?
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron