Nowości 2014

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Nowości 2014

Postprzez kaskagren » 3 wrz 2013, o 18:02

Pomyliłam się, Frankel to nie model na rok 2013, a na 2014! Przynajmniej tak podaje Utterly Horses.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Kolejny wyścigowiec na Secretariacie :roll:
No ale brzydki nie jest.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Affka » 3 wrz 2013, o 18:14

O mój boże. Jest przecudny. Kupię go ! :-x
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Capricorn » 4 wrz 2013, o 11:58

On ma zieloną podstawkę? Dobrze widzę? Chyba ta piaskowa bardziej mi się podobała. A konik niczego sobie.
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Affka » 4 wrz 2013, o 13:12

Capricorn, Podstawka wygląda tak samo jak Secretariat'a, Tylko pomalowali ją na zielono, bo w Wielkiej Brytanii jak i zarówno w Polsce konie biegają po trawie a nie piachu XD
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 4 wrz 2013, o 14:12

Konik jest przepiękny! Jeśli będzie w Polsce to kupię go zamiast Secreta ;)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kocham_fizyke » 4 wrz 2013, o 15:22

Nawet nie brzydki, ale nie podoba mi się białe malowanie dolnego odcinka nóg. Takie czarne kropki na tym są.
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez kaskagren » 4 wrz 2013, o 15:38

kocham_fizyke, prawdziwy Frankel też takie ma: https://www.google.pl/search?q=horse+so ... B620%3B388
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Affka » 5 wrz 2013, o 05:58

Jestem ciekawa, czy zrobili mu tą niby strzałkę. Breyer lubi pomijać szczegóły. Np. I Secretariata nie zrobili chrapkiv :roll:
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kocham_fizyke » 5 wrz 2013, o 16:32

U prawdziwego konia nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy, a tu ... Wolę Secretariata :D
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Aon-Adharcach » 6 wrz 2013, o 12:24

Na MPV ktoś znalazł kolejny nowy model na stronie FB jakiegoś sklepu - karosza na moldzie Big Ben, opisanego jako idealny koń kanadyjskiej policji konnej:

Obrazek
źródło

Ma być w sprzedaży od listopada, ale określony jest jako "pre-launch" czyli wcześniejsza sprzedaż. Ciężko mi stwierdzić, czy będzie to model ekskluzywny dla sklepu, czy potem będzie regularny.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 6 wrz 2013, o 17:45

Konik jest całkiem ładny, lecz coś ma w sobie co mnie od niego odpycha.. Niewiem niestety co.. Czy ten kolor,czy ten łeb.. No niewiem...
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Apache. » 7 wrz 2013, o 02:42

Po prostu rzeźba tego moldu nijak nie współgra z karą maścią. Ciemna farba, do tego dość mocno pobłyskująca, zdaje się podkreślać wszystkie nierówności i inne niedoskonałości, które są już charakterystyczne dla starszych moldów i to nie tylko dla tych "hessowych", ale i nawet tych autorstwa Kathleen Moody (co widać też po Gem Twist czy Huckleberry Bey, ale oczywiście nie mówię tu o typowych dla tej autorki błędach jak zbyt schematyczne zaznaczanie partii mięśniowych, tylko o ogólnej "chropowatości" moldów, która z nowszymi rzeźbami zaniknęła).
W sumie to się dziwię, bo wydawało mi się, że niektóre moldy Hess'a i tym podobne (jak np. John Henry J. M. Herrick) zostały z czasem odpowiednio wygładzone, więc i ten mold powinien się tego doczekać. A tu cuś nie widać, by się na to zapowiadało. Ale w sumie te nierówności nie są tak drastyczne, jak w przypadku John'a Henry'ego (ten to był aż "pognieciony" :roll:), więc może im się to nawet nie opłaca. Czy tak, czy tak, ludzie raczej chętnie kupują ten mold, z tego co widzę.

Mnie tam Big Ben interesuje tylko w wersji Milton albo Wish On A Star. Maść tego drugiego to już w ogóle fajnie maskuje wszelkie niedociągnięcia. :P Teraz tylko czekam na dobrą okazję na eBay i jednoczesny przypływ gotówki... Oj, będzie ciężko, chyba nie mam co liczyć na taką synchronizację przez najbliższą dekadę. :lol:


Wracając jeszcze do Frankel, jak dla mnie model jest naprawdę średni. Ja dla odmiany właśnie tylko w tych nakrapianych koronkach widzę coś pozytywnego. Z barwą kopyt jest coś nie tak - zdecydowanie przydałyby się tam jakieś odcienie beżu/brązu. Poza tym nie ścierpiałabym kolejnego gniadoszka, szczególnie kiedy na tym moldzie mam jeszcze na oku 3 inne warianty.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 7 wrz 2013, o 08:34

Mam swoje oczekiwania na 2014. Mogli by wycofać Back Caviar i na moldzie Ruffian zrobić Princess of Sylmar. aww :>
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nieleka » 7 wrz 2013, o 16:50

No dobra, Big Bena rozważam jako mold do kolekcji, ale nie wiem kiedy by mi się zachciało wysyłać go do modyfikacji łba...

Ale serio - gdzie nowe moldy? Albo wznowienia Rejoice, ASS? 2013 był pod tym względem średnio udany, moim zdaniem. W 2014 chcą zrobić jeszcze większą chałę? D:
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Maliaorca » 7 wrz 2013, o 17:28

Big Ben też mi się marzy, ale mam Saphirę i boję się tej "chropowatości", a i malowanie nie powala. Frankel odpada - podstawka. Też mam nadzieję na jakieś wznowienia, np. Strapless..
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do Breyer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron