Ravel vs Mistral Hojris

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Ravel vs Mistral Hojris

Postprzez kocham_fizyke » 18 sie 2013, o 20:22

Witajcie

Mam dylemat. Bardzo podobają mi się powyższe Breyery. Mistrala Hojrisa jako Salinero chciałam kiedyś kupić w 2009 i 2010 ale nie było go w Polsce, a jak weszłam na Forlessthanever był już wykupiony. Przyznam, że on był moją pierwszą Breyerową miłością :D

Natomiast Ravel też mnie bardzo zauroczył na dodatek został wycofany z produkcji, a w nowej maści jako Snowman w ogóle mi się nie podoba.
Czy poradzicie mi coś? Wiem, że jak kupię Mistrala to może być tak, że Ravela już nie kupię, bo zostanie wykupiony. A jak kupię Ravela to Mistrala potem nie kupię, bo ja wyjątkowo nie mam szczęścia do tego modelu (było tyle prób kupna Salinero, że nie uwierzylibyście, że wszystkie zakończyły się niepowodzeniem- głównie dlatego, że nikt nie chciał go sprowadzić nawet znajomi ze Stanów ). A jak miałam wcześniej pieniądze na kilka Breyerów to zawsze wybierałam inne.
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Gość » 18 sie 2013, o 20:51

Salinero moim zdaniem.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kocham_fizyke » 19 sie 2013, o 12:29

Dark Pegasus skąd wiesz, że Ravela jest dużo?
Jak patrzyłam na dostępność Ravela i Salinero to mają po tyle samo :P
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Gość » 20 sie 2013, o 07:32

Polecam ci ravela.. Ponieważ nie ufam konią z podstawkami.. Ja dostałam Affaira i po 2 dniach podstawka była zepsuta bo się lekko przechylił i podstawka połamana.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Kari » 20 sie 2013, o 10:32

Mistral Hojris! Jestem za tym modeleeem! :D Jest śliczny. Hehehe
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez kocham_fizyke » 20 sie 2013, o 18:39

Dziękuje za odpowiedzi :)
Wynik jest następujący:
wrzesień- Ravel (ponieważ jest wycofany i Snowman zagraża jego życiu :D )
październik- Mistralek moja miłość xd :)
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez dorotheah » 20 sie 2013, o 18:44

W tej sytuacji myślę, że lepiej kupić najpierw Ravela tak jak zaplanowałś. Mistarala pewnie będą produkować kilka lat, więc spokojnie powinnaś zdążyć go kupić .

Mistral jest na lepszym moldzie, ale nie mocniej za serducho trzyma Ravelek - wyjątkowo go lubię ot tak po prostu, tak jak Cześka.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron