Kolekcja Julii

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 7 sie 2013, o 15:18

kaskagren, Oczywiście dam z porównaniem do Breyer Classic oraz do breyer Traditional.:) Bo schleich są chwilowo u babci:) Oto prosze :
Obrazek Tu psiaki przy Traditional:D
Obrazek A tu przy Classic. Tu się dość ładnie prezentują:) Mi się podoba!
Przepraszam że nie na takim tle co zwykle ale nie chciało mi się robić i szuakć.. Jestem Lenię:D

A zdjęcia modeli dodam jak będe miała!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Joanne » 8 sie 2013, o 17:34

Psiaki faktycznie mają swój urok. Wydaje mi się, że na tym zdjęciu Black Tie Affair ma inaczej rzeźbione chrapy niż mój Huckleberry, ale to pewnie przez to czarne tło nie widzę zbyt wiele.
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 8 sie 2013, o 19:26

Joanne, Pewnie tak. Ja widze dobre detale na czarnym tle nw czemu ale jakoś widze. No cóż trzeba by było kiedyś sprawdzić. Ale teraz przejde do następnej rzeczy.Dokładniej mówiąc do Wałacha Appaloosa z Collecty. Konik jest bardzo ładny. U mnie się trafił ze świetnym malowaniem oraz tedalami! Konik ma w sobie pewn urok od którego nie moge oderwać oczu. Pewnie przez te śliczne czrne oczęta.!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 17 sie 2013, o 17:44

A więc dziś napisze co kupuje w poniedziałk .. Dokłądnie co zamawiam telefonicznie!!! :
Sato,Black Caciar,Katalog Breyer,Stablemates Cob-Dun,Show stoppers,siodło traditional! Oj duża będzie paczka duża!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 17 sie 2013, o 18:05

No, no, no. Już zazdroszczę momentu otwierania takiej paki.
Bardzo będę ciekawa Twojej opinii na temat siodła. Które zamierzasz kupić?
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Gość » 18 sie 2013, o 08:19

Lila2006, Ja też jestem ciekawa jaka będzie wielka! A siodło zamierzam kupić siodło z kodem : 2464 . Jestem ciekawa czy dadzą mi 2 niespodzianki za to że przekroczyłam 200 zł.. Bo razem zapłace 510 zł. To chyba powinnam dostać 2 gratisowe prezenty a nie jeden prawda?
RANDOM_AVATAR
Gość
 


Postprzez Gość » 20 sie 2013, o 14:04

dorotheah, Dam focie! I zmieniłam sobię zestaw:) Zamiast siodła bo niestety zostało wyprzedane kupiłam zestaw Polka Stablemates. + katalog:) Jestem ciekawa jakie to wielkie będzie.. Ma przyjśc jutro lub po jutrze:)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 21 sie 2013, o 13:28

No i tak moja paczka przyjdzie jutro a w sobote do niemiec wyjeźdzam ;D Może schleich'y sobię kupię:)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 22 sie 2013, o 14:49

Przyszły! Jaka wielka paka była O.o ! Black Caviar takie ogromne pudło jak GG Valentine i źrebol! Sato piękny.. Grzywa starannie zrobiona, black caviar to samo! Stablematesy są cudowne i jeden pomimo jest glossy!!! To dziwne ale jest Glossy! . Dostałam gratis 2 ołówki,2długopisy i przypinke z Cześkiem z Breyer! Super! Naprawde miło się odpakowywało tą paczuszkę! A teraz zdjęcia :
( Przepraszam że niewyraźne ale robione komórką)
Obrazek Przed rozpakowaniem ( Tu widać jaka black Caviar jest wielka)

Obrazek Po rozpakowaniu. Ten konik z taką derką na zadku co się tak błyszczy jest glossy :D Zdjęcie jego jutro. I dostałam katalog breyer 2013! Jaki on wielki. Nie zrobiłam z nim zdjęcia ale obiecuje że jutro dodam!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kaskagren » 22 sie 2013, o 16:11

Gratki :)
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Gość » 22 sie 2013, o 16:20

kaskagren, Dzięki mam nadzieje że się podoba!;D A jestem Happy że jeden stablemates jest Glossy!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez we-runcia » 22 sie 2013, o 16:35

Wow jak dużo ! Gratuluje udanych zakupów :3
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez krysiek1108 » 22 sie 2013, o 16:45

- Gratulacje, to się nazywa paczka :mrgreen: ciekaw jestem czy Zaśniesz dzisiejszej nocy. ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Lila2006 » 22 sie 2013, o 16:45

Julia, zazdroszczę emocji przy otwieraniu. Wielkie gratki.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron