Rząd jeździecki Dorotheah

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Koniara262 » 22 sty 2013, o 14:43

Kolory rzeczywiście świetnie do siebie pasują :) Dzięki forum dowiaduję się, że miałam błędne uwagi dot. zestawienia kolorów do koni.
Troszkę się właśnie za duży wydaje.
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez dorotheah » 18 lut 2013, o 02:29

Ravel "dostał" siodło ujeżdżeniowe z osprzętem .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cały komplet kosztował mnie sporo pracy i czasu (robiony półtora miesiąca), Do ideału wciąż daleko, ale jestem bardzo zadowolona. Dość dobrze udało mi się pokazać moje sprzętowe upodobania. Popręg :
Obrazek

Foty i opis (który ewentualnie można pominać ;) )
http://dorotheahhh.blogspot.icom/2013/0 ... mment-form
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Koniara262 » 18 lut 2013, o 15:37

¦wietne siodło !
Jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo podobają mi się przeszycia, są takie realne.
A popręg to już w ogóle cud, miód i orzeszki.
Fajny czapraczek :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Nieleka » 18 lut 2013, o 17:23

O rany...

Mamy własną Braymere! :D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Lila2006 » 18 lut 2013, o 20:13

Zbieram szczękę z podłogi. Dorotheah, jesteś wielka. Siodło jest super. Gdyby strzemiona były metalowe, było by idealne, ale i te nie są złe.
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich rozlicznych talentów.
Ravel w nowym rzędzie i razem z amazonką prezentuje się świetnie. Teraz czekam na jakąś fajną dioramę. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Gość » 18 lut 2013, o 20:17

¦liczne :D Podoba mi się jak nie wiem! Nie wiem czemu nie mogę oderwać oczu od popręgu :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Carmen » 18 lut 2013, o 20:26

Prześliczne, brak słów... :D
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Watazka » 18 lut 2013, o 21:07

Sprzęt - cudo po prostu, bardzo mi się podoba jak wszystko starannie dopracowałaś (widzę że strzemiona są nawet regulowane). A jak powstał czaprak? ;)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez NAF » 18 lut 2013, o 22:39

dorotheah, przepiękne, gratulacje !!! Naprawdę ciężko jest zacząć pisać, co się podoba, bo podoba się wszystko, szczególnie detale i precyzja wykonania. To teraz jeszcze bardzo, baaardzo proszę o zdjęcie Kiry na Ravelu, muszą wyglądać fantastycznie.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Aon-Adharcach » 18 lut 2013, o 22:54

NAF napisał(a):To teraz jeszcze bardzo, baaardzo proszę o zdjęcie Kiry na Ravelu, muszą wyglądać fantastycznie.

Popieram :D
Swoją drogą, na tych fotkach Kira wypadła bardzo korzystnie, ma całkiem ładną buźkę.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 20 lut 2013, o 14:31

Zbiorowe dzięki :)
Koniara262
Dzięki :) Popręg wyszedł mi zdecydowanie lepiej niż siodło. Czaprak "robi" ta cudna ,zdobyczna tkanina.

Nielka Oj nie przesadzaj. Do poziomu prac Brymaree jeszcze długa droga (i lata świetlne) :) A dziękuję za miłe słowa:)

Lila2006
Dzięki, bez przesady :)Do dioramki daleka droga- nie mam tła w skali traditional (i na razienie mam możliwości wywołać fot itp.). Rozkminiam alternatywny pomysł... ale pewnie nie zdążę na ten PS.

Metalfish
Dzięki. Popręg wyglada na bardzo wygodny dla konia. Aż by się chciało go pomacać, jak prawdziwe poprręgi i sprawdzić miękkość skóry. Sama nie wiem jakim cuudem udało imi się uzyskać taki efekt. Planowałam wyprofilować go zupełnie inaczej, a na szczęście zdecydowałam się na taką wersję.

Watazka
regulacja strzemion jest inna- jak przy niektórych puśliskach ujeźdżeniowych. Swietny patent -na żywo .
Czaprak uszylam w bardzo prosty sposób- ot podłożyłam i przeszyłam, tak by dobrze się układał, trzymał kształt i , aby nie było widac szycia. Nie dałam podszewki, ani wypełnienia- bo byłoby za gróbo (materiał przez fakturę jest dość puchaty).

Carmen
dziękuję

Naf
Dzięki. ja nie mogę zapomnieć Twojego dzieła w skali SM. Jak wymyślę tło, to będą foty z Kirą.
Mangalarga
Oj mam zagwozdkę z tłem. A na tych fotach faktycznie dobrze widać twarz Kiry. Jest ładna, fajna naturalna (nie przesadnie piękna, ale i nie brzydka), kjak jakaś dziwewczyna z sasiedztwa.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez kaskagren » 20 lut 2013, o 14:57

To jeszcze ja pogratuluje ;) Może trochę spóźnione, ale zawsze.
A! I również marzę żeby zobaczyć Ravelka z nim i Kirą w siodle :3
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Nieleka » 20 lut 2013, o 15:11

@dorotheah: to były takie słodkie słówka, dzięki którym miałaś poczuć się zachęcona do tworzenia kolejnych rzędów i osiągnięcia poziomu Braymere. ;D
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Gość » 16 lip 2013, o 20:35

Poprostu cudownie! Naprawde wszystko pasuje do ravelka<:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Artyleria » 16 lip 2013, o 21:38

O jejuniu *-* Zakochałam się w tych wszystkich kantarach, ogłowiach i siodłach *-* Mam pytanie, jak gruby był materiał z którego robiłaś popręg i siodło? :3
RANDOM_AVATAR
Artyleria
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 lip 2013, o 19:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron