Vice?

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Vice?

Postprzez Zafira » 28 sie 2017, o 11:26

(Zuzka, zgodnie z Twoją propozycją zakładam wątek)

A więc tylko Kopiuj wklej - A co do FM.. Może dałoby się po prostu kogoś jakby "vice"? Takiego który ogarnie, jak np Rarity nie może :)
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Vice?

Postprzez Zuzka » 28 sie 2017, o 12:22

Ja myślę, że pomysł bardzo dobry, Rarity często nie może z początkiem miesiąca wstawiać fotek i taka pomoc wyraźnie by się przydała, chociażby z wrzucaniem zdjęcia miesiąca w ogłoszenia. Aktualnie mamy koniec sierpnia i nie znamy nadal tematu, wszystko stoi. Kilka osób wchodzi często na forum i ktoś na pewno by się zgłosił do pomocy. Pytanie tylko co na to sama Rarity czy administracja forum.
Ja osobiście bym się zgłosiła :D
Zapraszam do Stajni Tatersal!
Avatar użytkownika
Zuzka
Hobbysta
 
Posty: 72
Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:37
Posiada modeli: 42

Re: Vice?

Postprzez bryza » 28 sie 2017, o 12:37

Myślę, że pomysł jest dobry. Troszkę przykro by było, gdyby FM ,,umarło".
,,Czas to waluta, której Ty sam nadajesz wartość."
RANDOM_AVATAR
bryza
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 13:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vice?

Postprzez Bergula » 28 sie 2017, o 21:35

Jak dla mnie- dobry pomysł :wink:
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Vice?

Postprzez Rarity » 29 sie 2017, o 20:10

Kompletnie nie rozumiem co się stało. Wysłałam wyniki od razu do Capricorn (czyli jakoś pod koniec pierwszego tygodnia sierpnia- tuż po powrocie z woodstocku i tuż przed wyjazdem na urlop) bo tylko ona może je dodać- uznałam, że wsyzstko zrobiłam jak trzeba i cieszyłam sie urlopem. Gdy nic się nie zmieniło, napisałam jeszcze raz (pod koniec trzeciego tygodnia sierpnia, wcześniej nie odwiedzałam forum, bo napawałam się wakacjami) i zorientowałam się, że mimo że Capricorn nie była dostępna na forum, moja wiadomość nie pojawiła sie w oczekujących, tylko zwyczajnie zniknęła. Przy okazji, mimo aktywności innego adresata na forum, moja wiadomość nie wyszła z folderu "do wysłania". Napisałam więc do Capricorn wiadomość na fb, jakiś tydzień temu, powiedziała, że się tym zajmie, nie wiem czemu nadal nic się nie zmieniło, ale to nie moja wina. Nie wiedziałam, że nic nie zrobiła, bo wracałam z urlopu i nie wchodziłam na forum.
Gdyby nie urlop zorientowała bym się wcześniej, że coś jest nie tak, ale Capricorn też nie zawsze odpisuje od razu i nie zawsze od razu zmienia zdjęcie, a wygląda jakbym to ja zawsze się ociągała.
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Vice?

Postprzez Capricorn » 29 sie 2017, o 20:28

Hej.
Bardzo Was wszystkich przepraszam!
Wiadomości do mnie nie przychodziły, czasem się tak dzieje, nie wiem czemu. Dostałam wiadomość na FB tak jak pisze Rarity jakiś tydzień temu, i odpisałam, że to zrobię jak najszybciej będę mogła. Ale jestem holendernie zajęta ostatnio i mam sklerozę :(
Jeszcze raz przepraszam i obiecuję poprawę na przyszłość. Zaraz wrzucam fotkę.
Moja wina!
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300


Powrót do Fotografia miesiąca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron