Kolekcja Zafiry

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez jestemnikko » 20 lut 2017, o 21:32

Ale świetne zdjęcia!
A ten custom quartera z Collecty jest przepiękny, gdybyś go kiedyś sprzedawała, daj mi znać! :D
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 21 lut 2017, o 17:12

Dziękuję! :D
Ogólnie, dziękuję wszystkim :mrgreen:

Krysiek, nawet nie wiem, że modny, ale przyznać muszę, że bardzo mi się podobał :). Chociaż ogólnie, kiedyś częściej korzystałam z gotowych "efektów do dopracowania" :p.
Janek, a czemuź to? :P Twoje się prezentują obecnie dużo lepiej, hah xD. Ale tak czy siak, zapewne miesiąć jeszcze zabawią, a potem hop siup, nowa fota- nowych półek.
jestemnikko, zgodzę się z Tobą, bo również uważam, że jest przepiękny :p. Niemniej jednak, jest to taki model, którego na 99, 9 % nigdy się pozbywać nie będę, nawet jak z kolekcjonerstwem skończę. Po za tym, raczej byłaby wtedy na niego chętna już :v.
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 28 mar 2017, o 14:22

Wiedziałam, że zapuściłam wątek, ale nie spodziewałam się iż aż tak bardzo, łuhuhu.

Wydaje mi się jednak, że wiele się nie podziało. Sporo modeli jest w drodze/czeka na wysyłkę, bądź jeszcze dokończenie. Właściwie w trzech skalach są to modele- TR, CL i LB. Przejdźmy jednak do konkretów!

Jak wiadomo dużo modeli mnie opuściło, bądź dopiero zamierza. Część stadka rozpędziła się po forumowiczach :)
Pomyślałam by dodać kilka zdjeć, nie każde to modele, które ze mną zostają. Ale, że nie chcę by wpis był suchy, to będzie jak będzie :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaszalałam, razem z Baby i Kriptonem, wzięłam wtedy na foty Ravela, Marwa i Barocka LB. Nie jestem pewna jak stoję z aktualnością modeli.
Oczekujące póki co to od Ann, które najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu już będą u mnie. Na figurki od Wabankowej czekam nadal, obecnie jednak nie odpowiada na moje wiadomości, więc nie wiem kiedy pierwsze figurki wrócą :)
Jeden model poszedł na robotę do Winged Panther, miał wrócić z fryzem, ogier jednak pojawi się u mnie wcześniej. Jak się powiedzie i zależy kiedy zostanie wysłany, być może już w tym tygodniu. Do końca tego tygodnia, powinna również przyjść kara arabka z Breyer'a (TR), od Rey'i. Nie jest jednak pewne, czy zostanie ona u mnie (tyle, że z przeróbką), czy popędzi dalej w świat. Razem z nią, trochę akcesorii od SS Saddlery.
Dobra wiadomość jest taka, że Patrycja leci jak burza z Chmurkiem i on również niedługo do mnie wróci :D
A razem z nim- przemalowany ogier morgan z collecty. Jestem ciekawa chłopaka na żywo u siebie ;)

Jak widać, uzbierało się tego sporo, liczę, że niczego nie ominęłam. Heh, gdyby wszystkie przesyłki doszły w jednym dniu, byłoby o czym pisać, hah. A teraz, nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć :p
Obiecuję, że następnym razem, będzie to strikte aktualizowanie listy modeli. Czekam ciągle by powiesić witrynkę, jak tylko dojdą figurki, będziemy świętować. Bo jako tako wyjdę na czysto, byle znaleźć wreszcie nowy dom stadku :)
Ostatnio edytowano 31 mar 2017, o 20:15 przez Zafira, łącznie edytowano 1 raz
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Rey3625 » 30 mar 2017, o 20:07

Czekam na zdjecia Ballou! Jestem mega ciekawaa
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Lila2006 » 31 mar 2017, o 05:03

Jak zwykle piękne i pomysłowe zdjęcia. Fotka ze źrebolkiem wymiata. Bary i Kripton wyglądają jakby wyrwały się opiekunom ale chyba wolałabym gdyby biegły bez uwiązów. :) Ale po za tym zdjęcie jest świetne i bardzo dynamiczne. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Ana » 31 mar 2017, o 09:13

Świetne zdjęcia! Bardzo fajne modele! :D

Zgadzam się z Lidią, fotka źrebaka to rewelacja! I też mi się skojarzyło że Bary i Kripton uciekły właścicielom, tak z tymi uwiązami ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 2 maja 2017, o 15:28

Wszystkim dziękuję, zwłaszcza odnośnie zdjęć :D
Mam od miesiąca, dwóch (?) nowe witrynki, czas się nimi podzielić :D. Zwłaszcza, że w jakimś sensie mają związek z częścią tych elementów które lubię- muzyki, książek i koni, ale od początku.

Obrazek
Lampki jeszcze z tego czasu, kiedy ten pokój należał do mojej mamy. Teraz pięknie oświetlają- jedna na jedną, druga na drugą, trzecia na obraz.

Obrazek
Ta była składana jako pierwsza- obecnie są na niej:
- Chmurek, malowany przez Patrycję (strasznie wątek zakurzony, jeszcze się nim tutaj nie chwaliłam!) wraz z nr konia i wizytówką od wspaniałej Horse And Bird :D. Obok widać również kubeczek, ze świata książki, wersja pomarańczowa, obecnie jedyny kubek, który mogę powiedzieć, że mój >reszty nie ma, dzięki uprzejmości mojej mamy<.
- Dorosły (w rzędzie od Julki- Silver Stallion Saddlery) i młody quater, malowane przez Eskadalię. Obok arabka, jeszcze w wersji OF (w rzędzie od Sandry- mojego osobistego Bananka, hah).
- Kilka książek o tematyce innej niż fantasy wraz z cudnym Ballou, który teraz nosi imię Fatum (z którego korzystam tylko ja, a i to zdarza się nieczęsto).

Obrazek
Teraz ta bardziej zapełniona, również bardziej kolorowa:
- Swego czasu były tu modele podpisowe, teraz są tylko płyty (- Counterfeit, która pojawiła się u mnie jako pierwsza, And'ego Black'a, która jest u mnie wcale nie tak długo oraz Nirvany, której samej w sobie nie słucham >lubię ten typ muzyki, ale akurat oni mi nie przypadają<, ale znalazła się u mnie w domu więc póki co stoi sobie wraz z resztą). Chciałabym tu dodać, że tam gdzie widać pierwszą wymienioną, są akcesoria, których nie zakładam (ograniczyłam trochę rzędy i materiałki, ale nadal jest ich za dużo xd).
- Książki, wszelka fantastyka, obecnie jeszcze są u mnie, bo reszty chcę się szybciej pozbyć. Ale pewnie i biblioteczka z biegiem dni się będzie zmieniać:). Widać również trójkę pechowców- Schleichowych jeźdźców, którzy nijak pasują by ich posadzić na koń.
- Czwórka LB'ików, od lewej- morganek od Patrycji, ziemniaczka i fryz od Magdy (Widget Panther) oraz percheronka od Ani (Ann). W tle firmowe- Schleich'owe akcesoria, a kopytne wyposażone w rzędy od Julki (SS Saddlery) i dwa moje halterki.


Rozpisałam się, ale na chwilę obecną raczej się to szybko nie zmieni, chociaż i tego nigdy nie wiadomo :)
Z grubsza jest kilka nowości i już nawet nie mam orientacji na czym stoję. Więc trójka modeli najbardziej rzucających się w oczy:

Obrazek
Ballou, od Eskadali. Czekali, czekali i się doczekali, niemniej nadal nienawidzę tej podstawki jeśli chodzi o zdjęcia w terenie :roll:

Obrazek
Arabka, na którą są wstępne plany, teraz jest jeszcze OF. Dwa razy byłam z nią na fotach i dwa razy wróciłam z kilkoma podobającymi mi się fotami, czekam aż będę mogła się pochwalić resztą, ale nie w tym wątku :D

Obrazek
Obrazek
Jego już tu widzieliście, w wątku customowym Patrycji, warto jednak bym i ja się nim pochwaliła :). Zdjęć malutko, choć mam ich jeszcze trochę ;)
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Annn » 3 maja 2017, o 17:52

Bardzo ładne wintrynki, modele świetnie się na nich prezentują :)
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Patrycja » 3 maja 2017, o 19:33

Graty graty graty! Te witrynki są genialne. Mega się całość prezentuje jak dla mnie. Plus oświetlenie...
Arabka na Twojej fotce świetnie wygląda ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 17 gru 2017, o 18:13

Patrycja, Ann, dziękuję! :)
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 11 lut 2019, o 22:34

Straszna cisza tu ode mnie, a modeli mimo mojej rezygnacji (której jak się okazuje nie jestem w stanie faktycznie się trzymać, więc chyba faktycznie postawię na Domek Tymczasowy, a co do mnie trafi na tyle mocno by zatrzymać - to po prostu zostanie). Jednym z takich modeli, który przywędrował dość niedawno i niespodziewanie (Hala Targowa, na którą wybierałam się bez potrzeby zakupu czegokolwiek), a który jest mega sympatyczny i zostanie ze mną na dłuuuugo, to...

Obrazek

Klacz palomino od Beswick'a!

I tutaj znowu powinnam podziękować, bo gdyby nie koleżanki z forum nie miałabym pojęcia co to za firma :P

Obrazek

Klacz Matka (jak zwykłam ją nazywać - mimo, że myślę nad imieniem i póki co mam już "Nynka", ale chyba będę chciała jakieś rozwinięcie tego :wink: ) niesamowicie kojarzy mi się z arabką od Any, chociaż wiele je różni. Może to taki urok klaczy? Nie powiem, że jest w ciąży, chociaż troszkę tak wygląda :)

Obrazek

Nynka ma niestety ułamane uszko, które w przyszłości mam nadzieję, że uda się naprawić. Ogólnie mimo tego jak cudowna jest teraz, miałabym ogromną chęć żeby miała moher :roll: Ale niestety, to ani nie plastik, ani żywica, więc byłoby ciężko.

Obrazek

No i dodam na koniec, że nigdy nie spodziewałam się pójść z porcelaną na fotki w terenie, ani, że będę taka chętna na jej zakup :lol:
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Ana » 12 lut 2019, o 20:37

Fajnie widzieć że nie opuściłaś hobby i dalej lubisz modele koni! Klacz jest piękna, taka subtelna, bardzo mi się podoba jej poza! I świetne zdjęcia w tym zachodzącym słońcu :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Zafira » 25 lut 2019, o 17:05

Dzięki Ana! Myślę, że to właśnie jej minimalizm jest jednym z najbardziej urzekających czynników :)

A dzisiaj podrzucam fotki Dominate XXIX, na niego miałam chrapkę odkąd pojawił się w nowościach Breyera na ten rok i dzięki Capricorn faktycznie do mnie przybył i to całkiem szybko! Bo już w lutym :wink:

(jakość zdjęć ucierpiała, wiem i bardzo przepraszam, ale trochę te fotki podróżowały, jeśli mogę zrobić taką nieplanowaną reklamę, na konice na Instagramie - @kajography - powinny być te fotki w lepszej jakości, no i, ta druga fotka jest dostępna aż w czterech wariantach)

Obrazek
Obrazek

Ogólnie ja go uwielbiam :D Chociaż jak nadarzy się okazja i będzie do kogo wysłać, to chcę go mocherkowatego i w innej maści.. Już sobie wyobrażam na nim taki skórzany kantarek...
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez Julia » 28 lut 2019, o 13:19

Oglądałam już na twoim insta, ładnie wyszedł na twoich zdjęciach ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Kolekcja Zafiry

Postprzez krysiek1108 » 28 lut 2019, o 14:42

- Sam nie wiem co mi się bardziej podoba, model czy fotki - gratuluję :D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości