I Zafira czasem coś zrobi ;)

Siodła, ogłowia, ochraniacze, uprzęże, kantary, derki, tradycyjne kostiumy, itp.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Zafira » 20 kwi 2017, o 20:29

Nie jestem może osobą, która często urozmaica sobie życie robieniem akcesorii, rzędów- niemniej, czasem i mi się zdarzy ;)
Moim najczęstrzym przyjacielem (no, czasem wrogiem) jest sznurek-sznureczek właściwie, kordonek. Kiedyś jeszcze bawiłam się w tasiemkowe kantarki, czasem i derki, czy inne tebgo typu. Do siodeł szczęścia nigdy nie miałam, a raczej się to nie zmieni :P.

Niemniej, chwyciło mnie coś ostatnio i próbowałam swoich sił w zestawie arabskim, jak zwał tak zwał. Oczywiście poległam. Niemniej, początkowo wyszedł całkiem przyzwoity napierśnik ozdobny, miałam dorobić jeszcze prezenterkę i czaprak, ale stoję z tym w miejscu, tak właściwie. Dorobiłam ostatnio trzeci "pas", dzięki czemu może być używany już jako ozdobny napierśnik, ale taki.. no, do siodła. Wybaczcie mi moją nieznajomość słów :').
Obecnie właścicielem stał się Ball (kij z tym, że dostał inne imię, prawda?), arabka jak tylko przemieni się zgodnie z planem- niekoniecznie ten turkus będzie pasował. A liczę, że się zmieni, bo całkiem fajne plany są.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie mówię, że jest to jakieś niesamowite, ale patrzeć się chyba da, bez wypalenia oczu, prawda? ;)
Pierwsza, ale nie ostatnia próba z takim ozdobniczkiem, w planach bardziej czarne kolory- brakuje mi w sumie dwóch siodeł trad, jednego ogłowia, arabka będzie jeździć najprawdopodobniej na halterku :D.
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Ana » 21 kwi 2017, o 11:33

Podoba mi się ten napierśnik! Bardzo fajne kolory i ładne wykonanie :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Bergula » 21 kwi 2017, o 12:55

Bardzo podoba mi się kolor z jakiego został wykonany.
Aj tam poległaś,według mnie całość bardzo dobrze się prezentuje :wink:
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez zkg » 21 kwi 2017, o 13:08

Mi się bardzo podoba, mam nadzieję że stworzysz kiedyś pełny rząd arabski ( z prezenterką, itp.).
Avatar użytkownika
zkg
Pasjonata
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23 sty 2017, o 15:30
Lokalizacja: Lębork
Posiada modeli: 40

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Patrycja » 21 kwi 2017, o 20:22

Zdecydowanie oczu nie wypala :P bardzo ładna praca ;) fajne kolorki i w ogóle. Może jednak uda się zrobić całość? Bo zapowiada się bardzo fajnie. Ooo a jaki kolor dostanie arabka? Mi się marzy tą moją przemalować na kasztana...
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Koszat » 1 maja 2017, o 20:55

Bardzo ładny, i kolory świetne!
Ładna bransoletka :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: I Zafira czasem coś zrobi ;)

Postprzez Zafira » 2 maja 2017, o 14:51

Wszystkim bardzo dziękuję! :D

Patrycja jeśli wszystko będzie tak jak się zapowiada to coś jasnego, siwy, biały, ale takie są plany na dzień dzisiejszy, zobaczymy co z tego wyjdzie :). I trzymam kciuki za kasztankę!

Koszat a dziękuję, dziękuję! Jest ze mną już kilka lat, chociaż rzemyczek dwa razy się zmienił, trzy tak właściwie, bo teraz (od sporego czasu właściwie) jest to pozostałość po tym co było poprzednio, hah. Niemniej, bardzo mi miło C:
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0


Powrót do Rząd jeździecki, itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron