przez Lila2006 » 8 gru 2012, o 18:55
Moja kolekcja:
BREYER TRADITIONAL:
1. (1474) GG Valentine - Brigitte Eberl
2. (1474) Heartbreaker - Brigitte Eberl
3. (1439) Hickstead Chris Hess
4. (1200) Ideal Oldenburg Stalion Susan Carlton Sifton.
5. (583) Strapless by Sommer Prosser = przemalowana przez D.Brown
6. (1495) Marwari Brigitte Eberl - przemalowana przez Metalfish
7. (1480) Mistral Hojris - Brigitte Eberl
8. (1175) Susecion - Kathleen Moody
9. (1175) Le Fire - Kathleen Moody
10. (3197) Ashley - Kathleen Moody
11. (1475) Ravel - Susan Carlton Sifton
12. (1438) Totilas - Dressage Superstar - Brigitte Eberl.
13. (1712) Frankel - Susan Carlton Sifton.
14. (1188) Seabiscuit legendary race horse - Jeanne Mellin Herrick
15. (1756) Valegro - Brigitte Eberl
16. ( 819) Dan Patch, Famous Standardbred Pacer - Chris Hess. Limitowana edycja.
17. (1716) SBH Phoenix - Kathleen Moody, 2014
18. (1277) O'Leary's Irish Diamond - Karen Y. Gerhardt, 2009-2012.
BREYER CLASSIC:
1. (711038) Patagonia Polo Pony - edycja specjalna Breyerfest 2008 Chris Hess
BREYER STABLEMATES:
1. G3, (410512), Appaloosa Cantering Warmblood z zestawu Parade of Breeds VI, 2009, Jane Lunger
2. G3, (5500) Standing Thoroughbred, z zestawu Saddle Club 4-piece Play, 2008-2011, Jane Lunger.
3. G4, (4104430 Hanoverian z zestawu Parade of Breeds VII, 2010, Jane Lunger.
4. G4 American Quarter Horse z zestawu Parade of Breeds VII, 2010 Jane Lunger 5. G2 Custom Appaloosa, Kathleen Moody autorstwa L. Elkjer
6. G2 (701003) Warmblood with English Rider, 2003, Kathleen Moody
7. G2 (5995) Thoroughbred z zestawu Four Piece Gift Pack, 2001 Kathleen Moody
8. G2 (5982) Scratching Foal z zestawu Fun Foal Gift Pack 2003-2006, Sarah Rose 9. G3, ((5906) Tennessee Walking Horse, 2006-2008, Jane Lunger
10. G3 (5906), Warmblood, 2006-2008, Jane Lunger
11. G4 (6030)Mustang, 2015, Jane Lunger
12. G4 (6033)Andalusian, 2015, Brigitte Eberl.
13. G4 (6022) Drafter - Gentle Giants, 2015, Kathleen Moody.
14. G2 (5981) Andalusian z zestawu Four Piece Gift Pack 2002-2006, Kathleen Moody.
15. G2 Paso Fino z zestawu JAH Special Edition Stablemates Gift Set 1998, Kathleen Moody.
16. G2 (5412) Clydesdale z zestawu 10 Horse Shadow Box Set, 2010-2016, Kathleen Moody.
17. G4 (5884) Icelandic z zestawu Mystery Foal Surprise , 2015, Jane Lunger.
18. G4 (5391) AQH z leżącym źrebakiem, 2016, Jane Lunger (?).
19. G3 (5412) Friesian z zestawu 10 Horse Shadow Box Set, 2010-2016, Jane Lunger.
20. G2 (5412) Standardbred z zestawu 10 Horse Shadow Box Set, 2010-2016, Kathleen Moody.
21. (9154) Valegro, 2016, Jennifer Scott.
BREYER żywiczne.
1. (8256) Totilas KWPN seria Breeds of The World (żywiczny) Brigitte Eberl
PETER STONE CHIPS:
1. Thoroughbred
2. Andalusian – custom
3. Morgan
4. Warmblood, custom Linda R. Elkjer
5. Cremello Quarter Horse
6. Muł
COPPERFOX
1. Loughnatousa Fabio (Irlandzki Koń Sportowy) Morgen Kilbourn.
COLLECTA:
1. (88477) Klacz pełnej krwi angielskiej (Deborah McDermott) moherowana przeze mnie.
2. (88518) Ogier lipicański (Deborah McDermott) .
3. (88439) Wałach fryzyjski (Deborah McDermott).
4. (88582) Klacz Shire (Deborah McDermott) – custom malowana przez Deborah Brown
5. (88575) źrebię Shire (Deborah McDermott) – custom malowane przez Deborah Brown
6. (88436) Ogier Appaloosa = custom malowany przez Reginę Albrecht
7. (88432) Ogier Hanowerski - malowany przez Metalfish
8. (88604) Kuc Dartmoor - malowany przez Metalfish
9. (88591) Ogier Fiord bułany.
10. (88632) Ogier Fiord myszaty.
11. (88605) Klacz szetlandzka kasztanowata
12. (88592) źrebię fiordzkie bułane
13. (88516) źrebię haflinger stojące
BULLYLAND:
1. Don Johnson FRH (Brigitte Eberl) wersja limitowana 2012 r.
A.R. TRADITIONAL
1. Therese - Brigitte Eberl, malowana przez MetalfishArt
2. Yadakiss - Katya Elp, malowany przez MetalfishArt
3. Salome - Brigitte Eberl (w przemalowaniu)
4. Ohschonda - Brigitte Eberl
A.R. LB
1. Ciężarna klacz arabska - Anna Dobrowolska-Oczko (rzeźba i malowanie)
2. Gipsy Vanner colt = Chris Jolly (rzeźba i malowanie).
3. Ogier Wielkopolski Perkoz - Anna Dobrowolska-Oczko (rzeźba i malowanie)
A.R. SM
1. Cummulonimbus - Anna Dobrowolska-Oczko (rzeźba i malowanie)
2. Almaz-Bek – ogier achałtekiński – Oksana Kuks (rzeźba i malowanie)
Ostatnio edytowano 5 sty 2016, o 14:33 przez
Lila2006, łącznie edytowano 28 razy