Nasze Artist Resins

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 21 paź 2016, o 13:45

Wielkie gratulacje! Chociaż rzeźby Olega kocham mocno za detale i ogólne piękno sylwetki (Genca muszę mieć koniecznie u siebie) to jednak tutaj pójdę za Agffinity. Jest niesamowicie piękna, mięśnie może nieco przerysowane ale i tak mi się podobają. Nie mogę się na nią napatrzeć :shock:
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 21 paź 2016, o 23:51

Post pod postem, przepraszam, ale mam akurat wolną chwilkę.

Mam u siebie rzeźbę niezwykłą, bo w tym koniu widzę samą siebie. Widzę moje emocje, moją determinację, podobne wady ukryte w upartości i charakterności ogiera. To niezwykłe, że w kawałku pięknie pomalowanej żywicy widzę cząstkę mnie samej.

Obrazek

Elias. Jadakiss Katyi Elp 1:9. "Studyjne" zdjęcia ARki: https://www.flickr.com/photos/146371867@N06/sets/72157674276242126

Opis na blogu: http://theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com/2016/10/charakterny-elias.html

Obrazek

Opisanie go jest trudne. Nadal odkrywam kolejne detale i elementy maści konia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzeźba jest dobrze znana wśród modelarzy. Achał we wspaniałym typie, zdecydowanie nie chudzielec. Szczupły i dostojny. Bardzo energiczny i ekspresyjny kłus. Lekko podłużne kopyta, ulubione wśród modeli zamieszkałych na półkach mojego pokoju. Mają przepiękny kształt. Wygięta szyja pełna zmarszczek. Detale przy puzdrze i odbycie. Szyja i ogon bardzo w achalim stylu. Pachwiny ze zmarszczkami.
[img]
https://4.bp.blogspot.com/-PXcWpT0Qplg/ ... 180647.jpg[/img]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I te żyłki stworzone przez Aleksandra. Wszędzie. Na szyi, przy puzdrze, na nogach, łopatkach, udach. Uwielbiam żyłki na modelach. Oglądać je, macać, podziwiać. Bo wtedy wydaje mi się, że model ożywa, że krew płynie w tych żyłkach naprawdę.

Obrazek

Obrazek

Skarogniady sabino. Nieregularna odmiana na głowie robiona włos po włosie, w okolicy popręgu i skarpetki. Oczy pełne wyrazu i detali - jedno ciemny brąz, drugie rybie. Różowe chrapy, pięknie wydetalowane kopyta (chyba najlepiej u moich modeli). Realne cienie, jabłka rozsypane tu i tam. Jasne pasma przy grzywie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ten model wygląda na półce najpiękniej ze wszystkich. Poza, maść, żyłki, detale i satynowe wykończenie (achał w biegu poci się przecież). Tak. On zasługuje na wiele sesji z nowym aparatem.

Elias jest epicki. Tyle ode mnie.

Zbiorowe foty mych ARkowych dzieciaków i jednej breyerowej żywicy :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Annn » 22 paź 2016, o 07:20

Widziałam opis na blogu. Cudo z niego!
*liczy AR na zbiorowym zdjęciu*....
5 AR! Dużo :D
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Ana » 22 paź 2016, o 10:39

Dawno mnie tu nie było! Łał, wielkie gratulacje cudownych ARek!
Lain, bardzo fanjna ARka, gratulacje! :!:
Lila, cudowna, cudowna kasztanowata klacz, przecudowne malowanie i piękna rzeźba. :D
Czekolada, świetne nowości, Ahał jest szczególnie fajny! :)
Winged Panther, Yadakiss jest olśniewający!!! Gratulacje! :o
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez jestemnikko » 22 paź 2016, o 10:48

Wooaah! Winged, wielkie gratulacje! To jedna z moich ulubionych żywic, pomimo tych skojarzeń z psem. :mrgreen: Ogier jest boski, bardzo charakterny i w nieprzerysowanym typie achała. Cudo.
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 22 paź 2016, o 18:16

Winged, wielkie gratulacje. Jak wiesz ja również uwielbiam Jadakissa więc bardzo się cieszę, że mogę pooglądać tak dużo jego zdjęć. W wybranej przez Ciebie maści wygląda pięknie i bardzo szlachetnie ale wiadomo... ładnemu we wszystkim ładnie. :)
Bardzo podobał mi się również wyjątkowo dokładny opis. Zgadzam się z każdym słowem.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 22 paź 2016, o 20:11

Winged gratulacje! Sama rzeźba piękna o czym już pisałam chyba jak dotarła do Ciebie goła żywiczka :) Jadakiss ma swój "charakterek" i bardzo fajnie rzeźba to oddaje. Pozę ma świetną! Malowanie nie w moim guście chyba. Ale wygląda na nim całkiem ciekawie ta maść. Jeszcze raz wielkie graty tylu AR w kolekcji. Przy okazji bardzo fajny opis na blogu ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 2 lis 2016, o 16:51

Dziękuję wszystkim serdecznie, starałam się opisać ogierka jak najlepiej. Tymczasem zbieram na kolejnego achała i opłacenie malowania mikruska :)
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Winged Panther » 22 sty 2017, o 22:32

Chciałabym się pochwalić moim fenomenalnym siwym mikruskiem - Sombre Squall na moldzie Towhee M. Benett, malowany przez Jen Olp.

Nadal jeszcze nie wyszłam z wrażenia ile szczegółów można oddać w czymś tak maleńkim. Wiec zostawię Ponuraka bez dłuższego opisu i powiem tyle - cieszę się z niego tak bardzo jak z ARki w skali 1:9.

Jedna fota ze strony Jolt Studios.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Annn » 23 sty 2017, o 08:54

Widziałam już wcześniej. Śliczny! Wielkie gratulacje :D
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 23 sty 2017, o 21:13

Graty! Maciupeniek z niego straszny, ale pomalowany pięknie. Ciekawą maść wybrałaś która ładnie pasuje do tego moldu ;) faktycznie Bennett to szczegółowa jest bardzo i widać to nawet na mikruskach.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez CzekoladaRx » 23 sty 2017, o 21:27

No no, nie próżnujesz z tymi ARkami :D Wielkie gratulacje kolejnej perełki! Strasznie ci go zazdroszczę, sama uwielbiam maluchy i ubolewam, że te Breyera nie są lepszej jakości. Towhee'emu bardzo pasuje ta maść, a jeszcze takiego nie widziałam! Wg mnie to jeden z najbardziej udanych micrusów M. Bennett. No i wybrałaś mu bardzo ładne imię :) Całość daje niesamowity efekt. Jedyne, czego nie lubię w tej skali to trudność robienia zdjęć w plenerze. Za to można fajnie się z mińi dioramach pobawić.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 24 sty 2017, o 09:32

Gratulacje, maluszek jest rewelacyjny. Czy ja dobrze widzę, że to skala micro mini? To tym większe gratki bo model ma detale niesamowite nawet jak na nieco większe skale. Maść również dopasowana idealnie. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 13 lut 2017, o 21:00

Moja kolekcja jest z tych miniaturowych ale raz na jakiś czas nadchodzi ten świąteczny dzień i przyjeżdża konisko ;)
Dziś przyjechał mój przystojniak!
Jestem miłośniczką tych póz niezbyt dynamicznych... konie stojące są super piękne i zdania nie zmieniłam ;) ale ten jeden podbił serce... Nie jest to jakiś mega dynamizm, ale więcej niż przekręcona głowa :P Detale takie jak żyłki nawet te na nogach, zadku, zmarszczki na pycholu, włsoki przy kopytach... no po prostu wielkie wooow. Odwzorowanie mięśni, żeber, ścięgien no poziom master jak dla mnie.
Trochę się zastanawiałam czy na żywo będzie tak samo jak na zdjęciach, ale jest dużo dużo piękniej.
Mój Amarant od Maggie Bennett :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chrapy są cudowne <3
Obrazek

Dla osób które malują.. Jakość odlewu jest nieporównywalna z eberlaczkami. Kocham eberlaki ale wymagają mega nakładów pracy ;) a ten prawie gotowy pod malowanie. Kilka dziurek i coś podszlifować w miejscu połączenia form i to tyle.... Aha co do wielkości porównywalny do Val ale totalnie inna budowa. Na mustanga w sam raz. One nie są zbyt dużymi końmi także jak najbardziej może być ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Zafira » 13 lut 2017, o 21:00

Jeszcze raz GRATULACJE!
Bo model jest P R Z E C U D O W N Y :D
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron