Czekoladowa Kolekcja

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Lila2006 » 8 paź 2016, o 18:00

Gratuluję Pierwszej AR-ki w kolekcji. Wyobrażam sobie jak cieszy oczy. Będę niecierpliwie czekać na wersję pomalowaną. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Amalltea » 9 paź 2016, o 11:02

Gratuluję ARki jest naprawdę śliczna i chyba nie tylko mi się wydaję, że jest idealną towarzyszka dla Cortesa ha ha :D Gratuluję raz jeszcze i też czekam na kolorki, bo na pewno mocno zyska :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez EFYM » 11 paź 2016, o 09:33

Obejrzałam watek :D Piękne modele *w*
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez CzekoladaRx » 20 paź 2016, o 14:18

Lepsze fotki już w wątku "Nasze Artist Resin" i na blogu, zapraszam! http://clairdale-ridge.blogspot.com/2016/10/duma-duza.html
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez CzekoladaRx » 28 paź 2016, o 21:03

Mam jeszcze kilka zdjęć porównujących wielkość, jakby ktoś był ciekawy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak widać Garayusup to naprawdę mały classic, a Aff (czego już niestety nie widać, bo zapomniałam o zdjęciach porównawczych z tradkami :lol: ) to duży trad, nieco wyższy od Smart Chic Olena.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez jestemnikko » 28 paź 2016, o 21:19

No proszę,widzę, że Garayusup to niewiele większy od mojego Perkoza jest! :D
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Rey3625 » 29 paź 2016, o 22:19

Zawsze mozesz powiedzieć ze Garayusup to źrebię Aff, tylko ogier był niski xDD
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez EFYM » 19 lis 2016, o 16:49

Rey3625 napisał(a):Zawsze mozesz powiedzieć ze Garayusup to źrebię Aff, tylko ogier był niski xDD



Nawet fajny byłby źrebol :D Długie nogi - w sam raz XD
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez CzekoladaRx » 27 lis 2016, o 14:53

Znowu jest tu trochę pajęczyn, czas na aktualizację!
Nie wstawiałam tu jeszcze jakiejś porządnej fotki Garayusupa także:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poza tym jestem mega szczęśliwa, bo mogę na półce podziwiać dzieło @Winged Panther, custom Svali Fra Tjorna
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogier dostał na imię Ognik, maść skarogniada tobiano (?). Niesamowicie podoba mi się cieniowanie, oczka też są ok, co najwyżej do kopytek można się troszkę przyczepić, ale bez przesady. Strasznie mi się podoba :D

Poza tym chyba nie pisałam też w tym wątku, że przyjechał do mnie portret cudownego, niepokonanego, pierwszego w historii zwycięzcy Grand Slama, American Pharoaha. Co prawda mój model jest już w średnim stanie, a do tego pysk niezupełnie pasuje mi do tego ogiera, ale i tak jestem nim zachwycona.
Niestety fotka się nie udała :/
Obrazek
I tu w kantarku:

Obrazek

No i jako, że nie jest to zestaw wykonany przeze mnie, więc pasuje tutaj do wątku: piękna nagroda którą wygrałam w Candy u SS Saddlery. Musze przyznać, że miałam problemy z zapięciem kantarka :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
#tonafotek

To wszystko, na razie :wink: W najbliższym czasie planuję zakup Breyera tr Rowdy Yates'a, mam nadzieję, że upoluję jakiegoś na eBayu.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Winged Panther » 27 lis 2016, o 16:07

Graty wszystkich modeli! Bardzo, baardzo się cieszę, że Ognik Ci się podoba. Powoli już kończę Twoją klacz, jak się sprężę to we wtorek ukończę i będą fotki. Kopyta rzeczywiście mają troszkę za ciemne paski, przy następnych przemalowańcach obiecuję poprawę :oops:

Jeszcze raz gratki! :D
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez jestemnikko » 27 lis 2016, o 17:13

Gratulacje! Island piękny w tej maści, Garayusup bardzo ładnie się prezentuje w kantarku. A akcesoria od SS są genialne!
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Lila2006 » 27 lis 2016, o 19:15

Gratuluję tak wielu nowości. Garayusup jest cudny, nie mogę się już doczekać kolorków. On jest taki typowy, po prostu wspaniały. Jego blask spowodował, że trochę mniej widzę resztę ale podobają mi się wszystkie. Zwłaszcza Islandczyk fajnie wygląda w nowej maści.
Jeszcze raz gratuluję. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Patrycja » 2 gru 2016, o 09:39

Wielkie graty tyłu nowości. Bardzo mi się podoba islandczyk w nowej maści. To bardzo wdzięczny model na CM. Też chętnie kiedyś taki przemaluje. Mnie bardzo ten ogon i grzywa zachwyca. Urocze. Garayusup śliczny przedstawiciel swojej rasy. Też jestem bardzo ciekawa jak się zmieni po kolorkach. A jakiej będzie maści? No zestaw od sss piękny. Kolor wymiata :) konie z podstawkami nie moja bajka chociaż ten mold na prawdę fajny :)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez CzekoladaRx » 31 gru 2016, o 23:29

Ostatnio przybyły do mnie dwa cudowne Liski: Copperfox Trifle i Cadno
Co prawda tło mocno niesprzyjające, ale mimo wszystko strzeliłam im kilka fotek. Nie będę tu wstawiać wszystkich 10, może pojawią się na blogu albo w Galerii tematycznej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cadno:
To zdecydowanie najpiękniejszy model jaki aktualnie posiadam. Malowanie OF jest nieziemskie, a klacz ma w sobie "to coś". Jest niesamowita, gdyby ktoś jeszcze się nad nią zastanawiał, to zdecydowanie radzę przestać i po prostu ją zamówić. Wykonanie również trafiło mi się niczego sobie, dobre PSQ. Aczkolwiek nie jest idealnie, biała skarpetka i ogólnie miejsca nad kopytami do dopracowania. Ponadto na szyi od doły ma jasną krechę, ale zdjęć się tak raczej nie robi, więc zupełnie mi nie przeszkadza. Oczka piękne, ale ta niebieska kropka jest nieco zbyt wyraźna. Nie mniej wielki ukłon w stronę Becky, że o tym pomyślała. Przelotnie widziałam też na żywo Lakeview Knight i zdecydowanie nie żałuję, że jednak wybrałam ten model, chociaż siwuska jest chyba popularniejsza.

Trifle:
Niezbyt ładna klacz, aczkolwiek z masą uroku osobistego. Może prawe oczko jest nieco za wysoko, a nogi (szczególnie widać to na lewej przedniej od boku) wyglądają na za krótkie,ale to przecież tylko kucyk. Nikt nie jest idealny, a już szczególnie taka wyeksploatowana klacz. Co do wykonania u niej, to na lewym boku jest trochę bardziej pomarańczowa plama niż reszta malowania, ale to już taki szczegół. najgorzej jest z grzywą, przez którą w górnej części biegnie szew. No i na zadzie jest malutki ubytek. To nie jest koń pokazowy, ale również polecam ją każdemu. teraz jest dostępna też w wersji glossy, ale wydaje mi się, że w takim wykończeniu lepiej może wyglądać Henrietta.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Czekoladowa Kolekcja

Postprzez Annn » 1 sty 2017, o 09:21

Gratulacje :)
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron