LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Porównania modeli różnych firm, dyskusje na różne tematy powiązane z hobby.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Gość » 12 wrz 2016, o 16:05

Zacznijmy więc od miejsca i czasu jako, że te dwie kwestie zazwyczaj jest najtrudniej ustalić. A jako, że na spotkaniu umówiłyśmy się że wszelkie takie szczegóły załatwimy do końca roku zapraszam do dyskusji :mrgreen: Po pierwsze, czy jest na sali osoba chętna, aby podjąć się poszukania i załatwienia lokalizacji (wszelkie propozycje mile widziane)? Po drugie, data - o ile dobrze pamiętam wyszło na to, że powinno być w okolicy pierwszej połowy sierpnia (czy się mylę?). Zgłaszajcie się kto się podejmie rzeczy już teraz, fajnie by było ustalić już kto się czym zajmuje do końca miesiąca. Jak nam się coś uda ustalić to myślę założy się nowy wątek już z tymi pewnymi informacjami żeby wszystko było na miejscu. Na razie myślę ustalimy te ogólne rzeczy a dopiero potem (albo teraz - załóż ktoś temat) będziemy rozmawiać o tym jak będą wyglądać zapisy, koszt wpisowego i nagrody (a to, to dopiero po ustaleniu klas myślę). Weźcie pod uwagę, że ten LS będzie naszym pierwszym, jak to NAF określiła będzie to bardziej próba generalna więc myślę, że na razie i tak będziemy robić to bardziej pod nas, a nie pod osoby których i tak nie wiadomo ile będzie, a nawet czy będą w ogóle. No to do dzieła :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez NAF » 13 wrz 2016, o 09:07

Do dzieła :)

Czas - wakacje dają większe możliwości czasowe i jeśli miejsce spotkania nie będzie atrakcją turystyczną, pozwoli na łatwiejsze znalezienie sali (mam nadzieję). Z drugiej strony trzeba będzie dojechać i nie wiem, jak niepełnoletni Forumowicze rozwiążą sprawę (do dalszej dyskusji).

Miejsce - z powodu czasu raczej nie miejscowość turystyczna, bo i sala i noclegi będą drogie. Łódź jest w samym centrum i wszyscy mieliby mniej więcej podobny dojazd. Można też rozważać lokalizację na podstawie lokalizacji potencjalnych uczestników. Jedno trzeba napisać jasno i się z tym pogodzić - trzeba będzie dojechać i najprawdopodobniej przenocować, co oznacza dodatkowe koszty.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez CzekoladaRx » 13 wrz 2016, o 09:44

Jeśli chodzi o mnie, to mogę jechać do Łodzi, ale już dalej na północ, czy do Poznania to już słabo. Jak coś, to mieszkam w Gliwicach.
Wakacje byłyby dobrym pomysłem, ale może lepiej koniec czerwca albo koniec sierpnia? Bo ja właściwie całe wakacje jestem poza domem i byłby problem.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Zafira » 13 wrz 2016, o 13:24

Jeśli w mojej kwestii, osobiście najchętniej jestem włąśnie za pierwszą połową sierpnia, ale na pewno nie koniec czerwca/początek lipca, bo jeszcze nie wiem czy będę wtedy na obozie, czy po prostu po za domem, ale na 90 % mnie nie będzie :).

Mi miejscówka.. Hmm, właściwie to chyba obojętna, wierzę, że skoro moja mama już większość forumowiczów zna, to nie będzie się nie wiadomo jak bała i mnie puści, jakby nie patrzeć mi właściwie (prawie) wszystko byłoby do dostosowania się do Was :) .
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Ana » 13 wrz 2016, o 16:16

Jeśli planujecie przyszłe lato to jest szansa ze też przyjade. Planuję wakacje w Polsce, może nawet kilka tygodni. Z organizacja nie pomogę bo to na odległość nie wyjdzie.
Mogę coś poopowiadać jak to było tutaj w Holandii, w listopadzie znów jadę na jeden LS. Po wydarzeniu postaram się znów posłać fotki i opis. :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Patrycja » 13 wrz 2016, o 18:37

Ja na pewno będę! W sumie mi jest obojętny termin byleby wiadomo było wcześniej. I też mam takie spostrzeżenie. Obojętne w zasadzie w którym miejscu Polski. I tak trzeba dojechać nie ma co się oszukiwać i zanocować jeśli ktoś z daleka. Jest ktoś tu w ogóle z Łodzi? Ja wiem że to środek mniej więcej, ale nie wiem czy ma to aż taki sens. Salę na której to by się odbywało trzeba by chociaż raz obejrzeć. I tak naocznie się dogadać jak mi się wydaje ;) to bardzo fajne wydarzenie i tylko raz w roku. Także warto chyba dojechać i zanocować sobie nawet z rodzicami jeśli byłaby taka możliwość. To tylko jeden weekend. Najważniejsze to jak najwięcej osób po prostu.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez wabankowa » 14 wrz 2016, o 16:14

Dla mnie termin też raczej bez znaczenia byle by był wcześnie określony.

A co do miejsca, dojadę wszędzie ale mam też propozycję.
U mnie w Kłodzku jest fajna sala koło ogrodów działkowych którą można w fajnej cenie wynająć. Mogłabym jak coś miejsce zorganizować, tylko pytanie czy Kotlina Kłodzka by Wam odpowiadała ?

Bo tak jak Patrycja pisze, trzeba salę na żywo zobaczyć a nie załatwiać tam, gdzie nikt nie może podjechać i pooglądać.
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90


Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Lain16 » 14 wrz 2016, o 18:35

Mi też miejsce pasuje :3
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Patrycja » 14 wrz 2016, o 19:18

Ooo ja też jak najbardziej :D
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez CzekoladaRx » 14 wrz 2016, o 19:49

Dla mnie super :D
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez Zafira » 14 wrz 2016, o 20:43

Podłączam sie do grona dziewczyn powyżej ;).
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez NAF » 15 wrz 2016, o 12:10

Super, Kłodzko jest fajne, choć nie w centrum :)

Jeśli zdecydujemy się na Kłodzko, znasz tam jakieś fajne miejsca noclegowe?
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez wabankowa » 15 wrz 2016, o 15:34

Co do noclegów, dla tych co będą autem wyjdzie taniej bo po okolicy jest pełno agroturystyk.
Ceny od 30 zł do 50 zł za nocleg, max 15 km od miasta.
W samym Kłodzku jest na pewno hostel, ale nie wiem jak z cenami.
Bo tak to hotele, ale cena minimum 100zł.
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: LIVE SHOW - miejsce i czas (wątek organizacyjny)

Postprzez NAF » 17 wrz 2016, o 12:27

Super, czyli jest gdzie spać :) Masz może jakiś link do tej sali?
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do O kolekcjonowaniu i modelach ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron