Kolekcja Patrycji

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Amalltea » 12 sie 2016, o 19:52

O proszę nareszcie ją masz u siebie. Muszę przyznc ,ze i mi ten mile podoba się od dawna, choć PS to modele nie na moją kieszeń :( Twoja jest cudna, piękny odcień masci , nawet ta satyna aż tak bardzo nie rzuca się w oczy. Zamawialas sama malowanie ? Gratuluję, czuję że będę często tutaj zaglądać by sobie na nią popatrzeć :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Winged Panther » 12 sie 2016, o 19:58

CUDOWNA. Na początku myślałam, że to AR Fausto, ale widać różnicę. Piękna rzeźba, cudna maść i ta odmianka... Tylko kochać <3

Stoniak mi się marzy, ale od zawsze tylko Conquering Tide Loki na moldzie Thoroughbred. Prędzej czy później go dorwę :)
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 12 sie 2016, o 20:00

Patrycia, mega graty. Ona jest prześliczna. Moim zdaniem najładniejszy mold Stone'a. Mi tam satyna w ogóle nie przeszkadza. :mrgreen:
Maść super, malowanie też. Głowa - cudo (to spojrzenie...) No zakochałam się. Też będę tu wpadać żeby się napatrzeć. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez jestemnikko » 13 sie 2016, o 09:58

Jest NIE-SA-MO-WI-TA.
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rarity » 13 sie 2016, o 10:27

Cudna, nie mogę oderwać wzroku od tego cuda, zazdroszczę mega *.*
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 13 sie 2016, o 12:07

Jest prześliczna i cudowna! Gratulacje takiej perły w kolekcji! :) Wg mnie satin to bardzo ładny rodzaj wykończenia i fajnie pasuje do takiej wypielęgnowanej klaczy. :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Gość » 13 sie 2016, o 19:29

Dołączam do grona zachwyconych tym modelem. Klaczysko jest śliczne, w tej maści i na tych fotkach to już w ogóle :D Tym bardziej mnie urzekła, bo stoi i szyja jest prosto a jak wiadomo mam słabość do takich modeli. Mam nadzieje, że w przyszłym roku ją wymacam heheheheh :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 13 sie 2016, o 20:22

Amalltea mi mold podobał się odkąd go zobaczyłam na fotce wrzuconej przez Sliver Unicornis. Ba! Ja nie mogłam przestać myśleć o tej andaluzce i oglądać tryliarda fotek tych koni. I jak tylko udało mi się zdobyć trochę więcej gotówki to zamówiłam. Dodatkowo trafiłam na 30% obniżki (zdarzają się nawet o 50%) właśnie na modele DAH. Także nie było aż tak strasznie. Do satyny już się całkiem przyzwyczaiłam i muszę przyznać, że jej to pasuje. Zamawiałam tak jak pisałam model DAH czyli Design a Horse bezpośrednio ze strony Stone'a. Wybiera się mold, potem maść i całą resztę. I czeka dłuuugie miesiące na realizację :P 6-12 tygodni... ale w praktyce może być dłużej. W moim przypadku chyba 16 tygodni. Jakby nie patrzeć model absolutnie wyjątkowy.
Aaa co do ceny modeli PS można trafić na mega okazje nieraz. Także nie wszystkie są takie kosmicznie drogie. Mojego ziemniaka kupiłam z przesyłką za 160 zł. Także serio z drugiej ręki jest spoko ;)

Winged Panther dzięki :oops: o tak jest śliczna... No do Fausto to jej bardzo daleko, ale faktycznie na pierwszy rzut oka jest podobieństwo. Choćby poza.
Ja bardzo lubię modele PS. Właściwie chyba ten mustang tylko jakoś do mnie nie przemawia, ale reszta moldów na prawdę ma to coś! Także trzymam kciuki za dorwanie kiedyś tego wymarzonego.

Lila2006 dziękuję! Uwielbiam tą andaluzkę... jeszcze to klacz. W sumie przyzwyczaiłam się już do satyny. Jej na prawdę pasuje. O tak głowę ma cudną. W ogóle cała jej poza jest ideałem dla mnie. Jutro planuję fotki w terenie także na pewno dziewucha się pojawi znowu.

jestemnikko, Lilithija ślicznie dziękuję :D odkąd u mnie jest ciągle się na nią gapie :P

Ana dzięęęki :) tak jak pisałam gdzieś wyżej.. masz rację. Jej jednak pasuje takie wykończenie. Bardzo elegancka klaczka :)

Metalfish bardzo dziękuję :) no gust mamy podobny (Cordesiarz) i ja również mam totalną słabość do takich! Ona tą szyje jeszcze ma tak fajnie pofałdowaną i ten łuczek i głowa... i jeszcze krótka grzywa to już po mnie było od razu. No kochana w przyszłym roku macanie masz zapewnione! Kto wie... może jeszcze jakaś przybędzie na tym moldzie... kto wie. Na pewno nie teraz ale kiedyś hehe mam bardzo ambitny plan zrobić z nich conga choćby miało to trwać kolejne dziesięciolecia :P
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lain16 » 14 sie 2016, o 01:41

No jest świetna. Nie umiem zbytnio sie rozpisywać o modelach, jednak uważam ten model za po prostu swietny. Mnie tak samo zauroczyły te fałdki na szyi i irokez :D dodatkowo bardzo do pyska jej w tej maści i odmianie na dzióbku, wygląda genialnie. Ma też super głowę, bardzo podoba mi się jej profil. No i oczy. Takie, jakich nie spodziewałabym się po kamykach, są bardzo żywe. Panienka bardzo fajna i zgrabna. I aż czuję od niej taką werwę! Mimo statycznej pozy wydaje się, jakby zaraz miała ruszyć z kopyta taka nieźle zdenerwowana :)
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Annn » 14 sie 2016, o 08:07

Gratulacje. Maść super do niej pasuje. Chociaż mi jakoś żadne Stone'y nie przypadają do gustu :P
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 15 sie 2016, o 13:34

Lain16 przyznam szczerze, że i ja nieszczególnie umiem się rozpisywać o modelach :P wolę sobie na żywo pooglądać i wtedy jakoś to inaczej. Hmm... Oczy jak na kamyki są fajne chociaż z jednej strony gorzej im wyszło :P w ogóle wiele zależy od zdjęcia, które ładnie potrafi "oszukiwać" i poprawiać to i owo. Przy czym nie mam na myśli photoshopa oczywiście tylko po prostu kwestię kadru i światła.
Annn ja Cię doskonale rozumiem. Bo ze Stone'ami jest tak, że albo podobają się bardzo albo właśnie wcale. Są dość specyficzne :)

Kobyły wreszcie wybiegane. Chociaż to nie był mój dzień na zdjęcia to kilka kadrów nadaje się do pokazania... A ile w koszu to już pominę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obydwie są śliczne, ale każda na swój sposób. Mimo wszystko o wiele łatwiej było mi złapać dobre ujęcie np marwari. Tego pana to zdjęcia same się robiły a tu trzeba było się pogimnastykować trochę.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez krysiek1108 » 16 sie 2016, o 13:20

- Gratuluję, osobiście modele PS uwielbiam (mam jak dotąd trzy i mam nadzieję że na tym nie poprzestanę :wink: ), ta andaluzka jest po prostu śliczna, chociaż ja wolę konie tej rasy z długą na maxa grzywą, malowanie wręcz "bombowe" :D (chyba nie planujesz jakiegoś przemalowania :lol: ), fotki w plenerze bardzo udane. :D
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Koszat » 16 sie 2016, o 16:49

Wielkie gratulacje! Co tu dużo pisac, jest boska :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez wabankowa » 16 sie 2016, o 17:48

Jeszcze raz wielkie gratulacje !
Kobyły wyglądają super, tylko zazdrościć ;)
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 17 sie 2016, o 08:03

krysiek1108 ja również jestem miłośniczką PS. Zdecydowanie do obecnie trzech dołączy więcej. Planuję więcej andaluzek to na pewno. Tylko że w innych wersjach ale też z przycietą grzywą. Chyba :p Oczywiście tej nie przemaluje. Modele DAH zostają OF. Takie je uwielbiam.

Jeszcze raz bardzo dziękuję :) Nadal się nimi nie nacieszyłam. Zwłaszcza andaluzka która przyszła tak niespodziewanie.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron