Collecta - o firmie

Firma z Hong Kongu.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Aon-Adharcach » 26 wrz 2012, o 19:55

O kurde, te araby 1:12 są droższe niż przypuszczałam - zakładałam ok. 50 zł, a nie 70...
No, ale najważniejsze, że już są, a zdjęcia powinny pojawić się na dniach.
Nie widzę białego ogrodzenia, które również miało być dostępne w późniejszym terminie - trudno, najwyżej zrobię jakieś od zera :P
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 26 wrz 2012, o 23:16

Właśnie dostaję palpitacji serca i wstrząsów. W końcu są nowości, a ja nie mogę ich zamówić z racji pobytu poza PL. Serce pęka jak myślę o kasztanowatej QH i źrebolku mustanga -dereszku. I kobyła shire. Ehh
Resztę nowych modeli nie wiem czy będę kiedykolwiek kupować. Oczywiście zakładam, że znajdę sposób, by te wymienione modele jakoś zdobyć. Białe ogrodzenie też mi się marzy. :) ((-w ogóle mam hopla na punkcie białych ogrodzeń))

Za to cenę na duże araby zasolono na poziomie modeli Classic Breyera. Nie wróżę nic dobrego tej serii za taką kasę. W porównaniu np z haflingerka, to te araby są słabe. Przy innych moldach już lepiej wypadają rzeźbą, ale za to mają malowanie słabsze, sztucznie wyglądające (gniady za czerwony, kasztan za miedziany, pinto nie lubię na moldach arabów), a pewnie i trwałość farb nie najlepsza. Na przeróbki będą super- ale to droga sprawa.
Sama raczej ich nie kupię.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Aon-Adharcach » 27 wrz 2012, o 11:21

dorotheah, na stronie jest napisane, że wysyłają za granicę - może warto do nich napisać w tej sprawie?

Araba kupię jednego na próbę, tylko nie wiem kiedy. Jeśli uda mi się go sensownie przerobić, może zastanowię się nad następnym ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez krysiek1108 » 27 wrz 2012, o 12:57

- A ja biorę wszystkie nowości jak leci za wyjątkiem araba ( poczekam na waszą oceną " organoleptyczną " :P ) no i pokazała się złota arabka oraz palomino :yay: - zamawiam w przyszłym tygodniu jak tylko wrócę z delegacji. Będzie tyle frajdy że jakoś da się przeczekać do nowości breyera . :muahaha:
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Nieleka » 28 wrz 2012, o 11:19

Ja bym może wzięła tego pół araba, ale cena... No nie wiem, jeszcze trochę dozbierać i dałoby się kupić następnego Breyera. :P
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez krysiek1108 » 1 paź 2012, o 15:04

- Ciekawe czy się ktoś zdecyduje na te araby za taką kasę :?: ( classic Breyera to dokładnie 69,99zł. a jeszcze zaczynają wprowadzać rabaty :yay: ) , natomiast pozostałe nowości pod względem ceny rozczarowały mnie pozytywnie ( myślałem że będą droższe ). :-D
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 28 mar 2013, o 18:32

Rossmann niedaleko mojego domu ma Collectę! Jak dzisiaj zobaczyłam regał z figurkami to aż prawie pisnęłam z radości :lol:
Mają niewielką część obecnie dostępnych figurek (nowości 2013 oczywiście brak), ale można obejrzeć chociaż część modeli na żywo - o kupowaniu nie myślę, bo przez neta wychodzi taniej ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Maliaorca » 28 mar 2013, o 19:03

W Rossmanie Collecta?! Jak są w Olsztynie, to może w Krakowie też będą! Co prawda, najbliższy Rossman jest obok zabawkowego, w którym Collecta już jest... Ale i tak Collecta w Rosmanach byłoby nie do pogardzenie!
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Aon-Adharcach » 28 mar 2013, o 20:26

Maliaorca, z tego co wiem to np. w Warszawie (chyba) są od jakiegoś czasu. No i to chyba dotyczy tylko tych największych, u mnie są 3 sklepy tej sieci, ale figurki mają tylko w jednym, największym w mieście.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Watazka » 28 mar 2013, o 20:32

Mangalarga, u mnie w największym Rossmanie też są. :) Modele 2010, i kilka z 2012, m in. klacz Mustang i Shire ze swoimi źrebakami, ogier QH i jeszcze jakieś autorstwa McDermott, oraz stare figurki.
Ostatnio przywiozłam stamtąd źrebaka Mustang, wiem że w necie taniej, ale klaczka była akurat ładnie pomalowana i kupiłam.
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Joanne » 31 mar 2013, o 20:39

Mangalarga, w którym Rossmanie :D?
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aon-Adharcach » 31 mar 2013, o 20:45

Joanne, jesteś z Olsztyna? :D Na Jarotach, naprzeciwko "¦liwy".
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Joanne » 1 kwi 2013, o 15:08

Mangalarga, chyba słabo u mnie z czytaniem ze zrozumieniem - z Warszawy. Kurcze myślałam, że na zabawki.pl znajdę dartmoora z nowości a tu nic, muszę poczekać z zakupami. To i dobrze, jutro urobię tatę na zakup pasteli itd, za kilka tygodni na kilka koni Collecty :hihi:
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 4 cze 2013, o 20:37

Heh ostatnio byłam w Kędzirzynie w Ogrodach Odrzańskich.. No i wstąpiliśmy do Rossmana a tam! Collecta! Pełna psów,kotów,dinozaurów,stworzeń morskich i oczywiście Koni! Koni tam tyle, że aż musiałam trochę ucieszyć i sobie popiskać:D Wiem że były figurki zwierząt takich jak pelikan,wiewiórka słoń itp. Były ogiery quarter horse,i źrebaki tej samej rasy ,Mustangi i ich źrebaki ( 2 odmiany koloru ) , 2 rodzaje klaczy shire ( kolory) , i klacz clydesdale ale był tylko kolor siwy.. Psy mnie bardzo przekonują ... Oraz krowa.. U mnie w sklepie figurki się nie wyginają i nie są zrobione z gumy tylko przypominają schleich'y.Z psów podobał mi się bernardyn i owczarek niemiecki! Jestem ogólnie zadowolona że tam są te koniki! Będe coraz częściej tam przyjeźdzała!!! :mrgreen: :lol:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Collecta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron