Projekt- Thrill

Czyli modele wykonane własnoręcznie od podstaw.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Projekt- Thrill

Postprzez Riada » 23 lis 2015, o 22:19

Tym razem to ja spróbuję wychować dziecko. :)
Wszystko zaczęło od źrebaczka pełnej krwi Collecty. Mały, niepozorny rudzielec najpierw dorobił się własnego imienia- Thrill. Potem trzeba było mniej więcej określić ile ów dzieciak ma miesięcy. Uznałam więc, że sprawiedliwym wiekiem będzie 7 miesięcy. Potem jednak uznałam, że jak folblut- to musi w przyszłości zdobywać najbardziej prestiżowe derby! A żeby mieć możliwości, malec musiał mieć więc geny wyścigówy. Wyszło więc na to, że trzymam w stajni rudego, niespełna 7 miesięcznego malca, który w przyszłości (jako prawowity folblut) będzie biegał na torach i zdobywał triumfy dla ojca Grand Presidium i matki Tebi.
Szalone, nie?
Moja koncepcja wygląda więc tak: chcę stworzyć od A do Z rzeźbę 3 letniego konia wyścigowego w cwale, najlepiej w takiej pozie:
klik .

W przyszłym tygodniu zaprezentuję szkielet. Reszta rzeźby powstanie z masy samoutwardzalnej.
-Pole, co zrobimy jak umrzemy?
-Z pewnością będziemy martwi.
C.S. Lewis ,,Opowieści z Narnii- Ostatnia Bitwa''
RANDOM_AVATAR
Riada
Początkujący zbieracz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 paź 2015, o 04:56
Posiada modeli: 40

Re: Projekt- Thrill

Postprzez CzekoladaRx » 23 lis 2015, o 22:22

Czekam, czekam :D Z jakiej masy będziesz lepić? No i powodzenia :wink:
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100


Powrót do Rzeźbienie i lepienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron