NAFciowe akcesoria

Wszystkie pozostałe przedmioty związane ze środowiskiem jeździeckim, w tym pojedyncze elementy dioram oraz figurki jeźdźców.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Gość » 12 sty 2015, o 18:10

Pośliniłam się, drzewko i ta ściółka wygląda bardzo realistycznie, a ta doniczka to już w ogóle! Szacun, piękne uzupełnienie przeszkody :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Julia » 12 sty 2015, o 19:45

Genialna! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez NAF » 13 sty 2015, o 00:32

Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podobają. Krzaczki nie są zamocowane na stałe, można je wyjąć i zamienić na inne roślinki. W tej chwili zastanawiam się nad wymiennymi roślinkami - myślałam nad różami szczepionymi na pieńku. Z tą opcją mam problem, bo nie mam pomysłu na to, jak zrobić liście róży. Z kwiatami nie ma problemu, już je mam (to niesamowite, co można znaleźć na Allegro, w dziale akcesoriów/ozdób do paznokci).
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Nieleka » 13 sty 2015, o 11:40

NAF, te donice są jednymi z najładniejszych jakie widziałam w tym hobby. Mówię poważnie, piękna konstrukcja!

NAF napisał(a):Z tą opcją mam problem, bo nie mam pomysłu na to, jak zrobić liście róży

Jedyne co mi przychodzi do głowy to dziurkacze ozdobne (używane w scrapbookingu) - na pewno znajdzie się jakiś przypominający liście róż.

Zerknij też TUTAJ. W archiwalnych numerach mieli kilka tutoriali na różne kwiaty.

A do samych drągów też dorobiłabym doniczki, ale z kolorowymi kwiatami - wyszłaby z tego fajna przeszkoda do trailu. ;)
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez Lila2006 » 13 sty 2015, o 23:06

NAF, bomba. ¦wietna robota. Wielkie graty. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez wabankowa » 14 sty 2015, o 18:37

Kurcze naprawdę rewelacja ! Ta doniczka wygląda jak normalna pełnowymiarowa, aż dziwnie wygląda na Twojej ręce :lol:
Naprawdę masz z czego być dumna ;)
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Postprzez NAF » 14 sty 2015, o 20:59

Nieleka, dziękuję bardzo :) i dzięki za podpowiedź. Myślałam o ozdobnych dziurkaczach, ale po szybkim wyszukiwaniu znalazłam tylko duże. Teraz poszukałam jeszcze raz i chyba znalazłam coś, co się nada. Będę też szukać innych opcji, nie śpieszy mi się, a rozwiązanie gdzieś tam jest.

Lila2006, dziękuję :)

wabankowa, dzięki wielkie :) Obserwowałam takie donice, np w centrach ogrodniczych i widziałam coś podobnego na Utterly Horses. Zrobiłam też wersję próbne z papieru i porównywałam z modelami, dwa razy zmieniałam wymiary, aż trafiłam na takie, które wyglądały ok. Teraz mam ochotę zbudować coś jeszcze, tylko na razie nie wiem, co.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Carmen » 18 sty 2015, o 15:27

Cudne :shock: Genialna robota i świetny efekt :D
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Re: NAFciowe akcesoria

Postprzez Ana » 7 lut 2016, o 19:12

Super jest ta doniczka, bardzo ładnie zrobiona! I drzewko ładnie w niej wygląda, świetne to jest! :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe akcesoria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości