Schleich - Ogier TWH czy Ogier Lipicjański

Masz dylemat przy wyborze nowego modelu? Nie możesz się zdecydować, co kupić? Pisz śmiało, doradzimy :)

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Schleich - Ogier TWH czy Ogier Lipicjański

Postprzez Yelly282 » 6 cze 2012, o 18:39

Mam pewien problem. Mogę kupic tylko jedną figurkę i mam do uzupełnienia dwie rodzinki. TWH i Lipicjany. I nie wiem do której rodziny kupić ogiera. Nie chcę kupować byle jakiej figurki, bo lubię uzupełniać tak żeby były tej samej rasy ;3
Avatar użytkownika
Yelly282
Świeża krew
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 20:24
Lokalizacja: Janikowo

Postprzez NAF » 9 cze 2012, o 10:06

To w takim razie zależy od tego, którą rasę wolisz. Ja bym też zwróciła uwagę na poprawność samej figurki i wybrała zwycięzcę sumująć preferencje rasowe i jakość figurek. Udanego wyboru.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Yelly282 » 9 cze 2012, o 13:50

No właśnie jak dla mnie oba są wspaniałe tylko TWH jest taki...dziwny. Taki bardziej zabawkowy się wydaje, ale jest boski...Ech...żałuję że w mojej okolicy nigdzie nie ma Collecty, bo one są bardziej realistyczne...
Avatar użytkownika
Yelly282
Świeża krew
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 20:24
Lokalizacja: Janikowo

Postprzez dorotheah » 9 cze 2012, o 21:15

Niby lipican jest śliczny, prawdopodobnie jest we wczesnej fazie piafu (a ja uwielbiam konie związane poniekąd z ujeżdżeniem), ale osobiście i tak wolę ogra TWH. Jest bardzo uroczy, ma tak wyrzeźbiona sierść, że kojarzy mi się z prawdziwym koniem (fajnie się błyszczy), pozę ma fajową. Fajnie wychodzi na fotach. Jak nie przepadam za kasztanami, tak ten mnie oczarował, mimo swoich wad (a który koń Schleich jest bez wad anatomicznych? ;) ).

Jeśli masz jeźdzców, to za to lipican chyba lepszy. Ja jeszcze lubię patrzeć na stado jako całość i zastanawiać się czego mi potrzeba (jakiej maści wybrać model, by stadko razem wyglądało lepiej, jakiej rasy, czy typu konia potrzebuję, jakiej pozy szukam, lub konia o jakiej użytkowości itp.)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Yelly282 » 28 lip 2012, o 18:19

Dziękuję za rady ;) Przy najbliższej okazji kupię TWH. Temat można zamknąć ;)
Avatar użytkownika
Yelly282
Świeża krew
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 20:24
Lokalizacja: Janikowo


Powrót do Którego wybrać?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron