Akcesoria Any

Wszystkie pozostałe przedmioty związane ze środowiskiem jeździeckim, w tym pojedyncze elementy dioram oraz figurki jeźdźców.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Akcesoria Any

Postprzez Ana » 1 kwi 2014, o 19:36

Kilka lat temu ( 6 ;) ) miewałam jeszcze na tyle wolnego czasu ażeby zająć się czasem zrobieniem akcesorii do zwierząt z mojej kolekcji. :D Pewnego dnia, świeżo po zakupie wyrzynarki wykonałam (z pewną dozą pomocy mojego męża) wtedy niewielką stajnię dla koni Schleich :D Przyznaję że obecnie wspominam to z ogromnym sentymentem i marzy mi się znów znaleźć trochę czasu na tego typu robótki. (Może jak mój synek podrośnie na tyle ażeby pobawić się z mamusią w takie majsterkowanie) Pomyślałam że podzielę się z Wami tym miłym wspomieniem i zamieszczę parę zdjęć. Obecnie stajnia ta nie jest już w najlepszym stanie i po przygodach z moim synkiem nadaje się właściwie do renowacji (za co może się zabiorę w tak zwanym "wolnym czasie") Tu zdjęcia jak była świeżo zrobiona :)

Obrazek

Tu widok z góry, elementy dachu są ściągane.

Obrazek

Tak wiem, nie powinna była wsiadać w stajni :oops:

Obrazek


Obrazek

Do tego jeszcze niewielki chlewik, wykonany jako próba generalna przed robieniem stajni

Obrazek

Moje konie miewały w tamtych czasach też całkiem naiwnie wykonane derki, ale myślę że czasem najważnejsze to poprostu mieć z czegoś radość, te były proste i przyjemne w wykonaniu ;)

Obrazek

Obrazek

Haha, no i jeszcze zdjęcie w środku stajni :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Kari » 2 kwi 2014, o 06:20

¦wietna stajnia! Wygląda prawie jak schleichowa - kupna. Staranna i czysta. :D
wnętrze jak prawdziwe - widać, że nie wolno palić.
Też uważam, że wykonywanie akcesorii służy przyjemności. ;) W końcu najważniejsza jest zabawa i radość z tego co sie robi.
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Ana » 2 kwi 2014, o 12:46

Dzięki Kari! ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Capricorn » 2 kwi 2014, o 14:39

¦wietna ta stajnia! Bardzo mi się podoba. I fajny pomysł z tymi oknami w dachu z blachy falistej ;)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Carmen » 2 kwi 2014, o 15:47

¦wietna stajnia i chlewik.
Dostać normalną stajnię dla tej skali jest ciężko, a twoją robótkę bym z chęcią zakupiła :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Ana » 2 kwi 2014, o 18:34

Ha, dzięki za miłe słowa :) Może kiedyś wrócę do tej zabawy w robienie stajni ;)

Carmen, a szukasz czegoś takiego dla koni Schleich? W Utrechcie widziałam na sprzedaż fajne stajnie dla Schleichów wykonaną przez lokalną firmę, przyjrzę się temu i gdybyś była zainteresewana to mogę posłać fotki i szczegóły. Stajnie są duże na 8 czy 10 koni, nie pamiętam do końca.
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Maliaorca » 3 kwi 2014, o 15:44

Cudowna! ¦wietny pomysł i wykonanie.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Carmen » 4 kwi 2014, o 17:27

Ana, no i właśnie mnie zdołowałaś... przypomniało mi się, że to przecież nie Polska tylko Holandia.
Szukam czegoś w tej skali, ale w Polsce, bo za granicą to wiadomo - wszystko się dostanie , ale przelew trzeba przez PayPala, a ja go w ogóle nie ogarniam :-/ No chyba, że byłabyś kiedyś w Polsce :mrgreen: A o zdjątka jak najbardziej bym prosiła, popatrzę chociaż sobie. Aha i cenowo jak to wygląda.
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Ana » 5 kwi 2014, o 08:40

Dzięki za miłe komentarze. :mrgreen:

Carmen, dobrze, jak będę w tym sklepie zrobię zdjęcia i dowiem się jaka jest cena ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez NAF » 6 kwi 2014, o 17:39

Super stajenka, aż z rozrzewnieniem wspominam moje dziecięce twory stajniopodobne - ileż w tym było radości :)
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Eowima » 19 kwi 2014, o 12:05

Piękna stajnia, wypracowana i przemyślana. Biały kolor ścian fajnie pasuje do zielonego i kojarzy mi się z Janowem Podlaskim.

EDIT: Wklejam zdjęcia znalezione w necie:
Obrazek
źródło

Obrazek
Obrazek
źródło
RANDOM_AVATAR
Eowima
 

Postprzez Ana » 27 kwi 2014, o 11:12

Dzięki Eowima idzięki za ładne fotki z Janowa :) Lubię to zestawienie kolorówn na budynkach faktycznie :) A konie z Janowa są poprostu cudowne :snieg:
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia


Powrót do Pozostałe akcesoria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość