Kolekcja Patrycji

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 6 lip 2016, o 07:54

ikulina dzięki :) ja uwielbiam modele PS. One nie są aż tak realistyczne jak Breyery ale mają w sobie to coś. Te żółte nóżki to bardzo widać zwłaszcza na żywo. Trzeba ją przemalowac. Ale teraz aż tak tragicznie nie wygląda :)
Ana, Lilithija dziękuję bardzo :D
jestemnikko dzięki i zgadzam się z Tobą. W przyszłości ta odmiana będzie na pewno inna.

Przy okazji... gdyby ktoś się decydował na model PS to warto szukać np DAH. Malowanie jest ciut lepsze :) zwłaszcza jeśli ktoś nie powtarza moldow.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 8 sie 2016, o 20:41

Post pod postem, ale chyba minęło sporo czasu ;)
Śpieszę donieść, że moja connemara dojechała! Jest piękna! zrobię wam mały unboxing. Uwaga będzie trochę zdjęć!!! ale model wart jest konkretniejszego opisu.
Paczka przyjeżdża standardowo w kartonie ;) muszę przyznać, że bardzo sprawnie. Moja szła 5 dni za pośrednictwem royalmail.com Za przesyłkę wyszło 17 funtów.
Paczkę można "śledzić" oczywiście. W Polsce dostarczał GLS. W razie jakichkolwiek problemów kontakt z Becky jest super. Szybko odpisuje na wszystkie maile.

Obrazek

Po dostaniu się do środka (polecam ciąć uważnie żeby nie uszkodzić pudełka modelu!) na wierzchu bibułka i faktura.
Obrazek

A pod spodem to piękne pudełko. Trzeba przyznać, że jest bardzo przemyślane i na prawdę prezentuję się genialnie. Zwłaszcza ten lisek ;)
Obrazek

Obrazek

Po otwarciu pakiet od Becky: w tym certyfikat z podpisem, gratulacje, trochę info o hobby, katalog i zdjęcie Lakeview Knight, którego portretem jest siwa connemara.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czas na konisko! Jestem pewna, że wszyscy już widzieli jak wygląda box wewnątrz, ale jeszcze jedna fotka nie zaszkodzi :)
Przyznam, że pomysł z tą gąbką to strzał w 10! Zero otarć, odgnieceń, zniekształceń itp. I koń raz dwa wyłazi z pudła. A potem takie pudło bardzo przydatne w transporcie i przechowywaniu jeśli na pułkach miejsca brak lub po prostu chce się gwiazdę trzymać z dala od światła i nie pożądanych łapek ;)
Obrazek

Obrazek
Jeśli ktoś lubi rzeźby Kitty Cantrell to na pewno klaczka przypadnie do gustu. Jest na prawdę pełna uroku. Śliczna głowa i szyja, zmarszczki i fajnie układający się ogon. Według mnie całkiem dobrze oddaje rasę. Nie wiem czy na zdjęciach to widać, ale klacz jest jabłkowita. Jabłka są zrobione bardzo ładnie jak na wersję OF. W ogóle do malowania czepiać się nie ma czego za bardzo. Jest kilka drobiazgów, ale nie jakoś drażniących. Np jeden kasztan za mocno ciapnięty i szwy na grzywce.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogon i grzywa w kolorze bitej śmietany ;)
Obrazek

Aaaaa... Kopyta, nozdrza i oczy na połysk.
Obrazek

To chyba najładniej pomalowane kopyta OF.
Obrazek

Oczy super... Tylko ta niebieska kropeczka troszkę drażni. Lekko inaczej powinno to wyglądać, ale to detal.
Obrazek

I ostatni portrecik ;)
Obrazek

Nie żałuję wydanej kasy. Warto było odkładać zwłaszcza, że to model limitowany do 250 szt. Na prawdę klacz prezentuje się pięknie. Jeszcze co do materiału z jakiego jest wykonana. Jest to zupełnie inny plastik niż Breyer i Stone. Taki jakby twardszy. Wykończenie matowe. Porównując wielkościowo to identyczna jak Valentyna.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Annn » 8 sie 2016, o 20:48

Gratulacje! Ja sama za niedługo będę mieć Copperfoxa, tylko białego Finnigana :)
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez jestemnikko » 8 sie 2016, o 21:12

Śliczna!
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 8 sie 2016, o 21:14

Łał, ale super! Piękny koń, bardzo ładnie pomalowany, świetnie opakowany, naprawde cudownie. Wielkie gratulacje! :!: :D
Och, sama mam teraz ogromną ochotę na jakiegoś Copperfoxa :O Narobiłas mi smaka :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 8 sie 2016, o 21:14

Gratulacje. Jest naprawdę śliczna. Moim zdaniem to najładniejszy model Copperfoxa a jeszcze w tak ładnym malowaniu to już w ogóle cymesik.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Amalltea » 8 sie 2016, o 22:39

Gratuluję klaczka jest cudna choć mnie samej do tego modelu nie ciągło . Na twoich zdjęciach jak zwykle wyszła bosko i może powoli będę zmieniać swoje zdanie na jej temat. Gratuluję raz jeszcze.
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez krysiek1108 » 9 sie 2016, o 09:01

- Śliczna, gratuluję tak fajnego modelu, a że to wersja limitowana to i satysfakcja większa z posiadania takiego "rodzynka". :P
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 9 sie 2016, o 19:09

Annn dziękuję :) super, że kolejne copperfoxy zagoszczą na półkach.
jestemnikko dzięki!
Ana na prawdę warto! Klacz jest przeurocza. Na pewno to nie ostatni Copperfox u mnie.
Lila2006 dzięki serdeczne. Też wydaje mi się, że w tej chwili to najładniejszy Copperfox. Ma świetną pozę. No i malowanie...
Amalltea dzięki i przyznam szczerze, że na początku stawiałam na Finningana, ale jednak jego poza nie do końca mnie przekonała chociaż na początku wydawała się atutem. Klaczka bardzo zyskuje na żywo. Zdjęcia nie oddają na 100% jej urody.
krysiek1108 dzięki! Faktycznie fajnie jest mieć model który jest produkowany w ograniczonej ilości. Po za tym malowanie jest super.

Na pewno to nie mój ostatni Copperfox. Na pewno pojawi się również jakiś na malowanie ;) zapewne nie w tym roku bo limit modelowy raczej wyczerpałam.
Czekam na ostatni model... Po tak wielkim "głodzie" to chyba z rąk nie będę go wypuszczać a właściwie jej. W kwietniu zamówiłam DAH na moldzie Andaluzki Peter Stone'a :mrgreen: trzymajcie mocno kciuki żeby wreszcie ją wysłali ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 10 sie 2016, o 07:21

Janek bardzo dziękuję :) za sam model zapłaciłam 59 £ a za przesyłkę 17£. Jeśli chodzi o copperfoxa ;) Peter Stone niestety wypada o wiele gorzej bo za samą przesyłkę trzeba zapłacić ok 30 $.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rarity » 10 sie 2016, o 11:47

Zazdroszczę cudeńka, sama zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakiegoś copperfoxa :)
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez ikulina » 10 sie 2016, o 12:33

Mnie się marzy cob tylko z przelewami internetowymi u mnie problem a płatnościom kartą to już w ogóle rodzice nie ufają. Mam nadzieję, że uda mi się doczepić kiedyś do kogoś 8) A twój model jest cudowny i n prawdę Ci go zazdroszczę, bardzo podoba mi się firmowe pudełko i pomysł z gąbką. Wracając do modelu bardzo podoba mi się malowanie i fajnie że jest matowe bo błyszczące wykończenie breyera coraz bardziej kłuje mnie w oczy. Gratuluję klaczki! :D
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Winged Panther » 11 sie 2016, o 05:34

Piękny model, gratulacje! Mi się właśnie ten mold, w dokładnie tym malowaniu podoba najbardziej ze wszystkich Copperfoxów OF. Cieszę się, że mogę go zobaczyć na Twoich zdjęciach, wygląda ślicznie. Kiedyś na pewno upoluję Connemarę, zależy to tylko od finansów :) Graty!
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Koszat » 11 sie 2016, o 10:53

Wielkie gratulacje! Klacz wygląda po prostu cudownie, nie mogę się na nią napatrzeć! No i malowanie to też zupełnie inny poziom :wink:
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 12 sie 2016, o 19:28

Lilithija na prawdę warte zakupu. Malowanie mają najlepsze ze wszystkich OF.
ikulina bardzo dziękuję :) cob też jest bardzo fajny. Palominek wygląda uroczo. Zdecydowanie ich mat nie ma sobie równych. Satyna mi nie przeszkadza, ale zdecydowanie łatwiej jest po prostu fotografować modele matowe. Przynajmniej mi.
Winged Panther dzięki serdeczne. Mi również ten model podoba się najbardziej ze wszystkich. Zwłaszcza malowanie właśnie. Na prawdę nie ma sobie równych. Warto nawet sporo poczekać na taki model.
Koszat dziękuję ślicznie :)

A teraz mała niespodzianka! Wisienka na torcie w tegorocznych zakupach modelowych. Czekałam na nią kilka miesięcy, ale warto było. Kompletnie się nie spodziewałam bo nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila o wysyłce. A jednak wczoraj przyszła paczka! To jeden z moldów który mi się marzył jak tylko zobaczyłam pierwsze foto. Myślę, że to nie ostatnia klacz na tym moldzie... Ale to w przyszłości. Malowanie bardzo dobre mimo, że wykończenie to satyna... Tu małe rozczarowanie bo miał być mat, ale w sezonie letnim nie zawsze im to wychodzi ponoć, zwłaszcza w upały. W oczy nie szczypie, ale o wiele trudniej zrobić fajne zdjęcia. Co do anatomii przyznam, że się póki co na tym nie skupiałam. Na razie podziwiam :mrgreen:
Peter Stone DAH Klacz andaluzyjska jelenia :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I z Arabkiem... Maść się trochę różni. Andaluzka ma cieplejszy odcień :)
Obrazek

Uwielbiam jej odmianę na chrapach <3
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron