Kolekcja Patrycji

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rey3625 » 25 cze 2016, o 13:09

Gratulacje! Rhapsody jest absolutnie cudowna. Ropuszka tez sympatyczna, ale rzeczywiście na custom :)
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Shadow » 26 cze 2016, o 07:42

Gratuluję nowości! Zwłaszcza Rapsody (swoją drogą ona chyba podoba mi się bardziej niż Sunny).
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 26 cze 2016, o 13:31

Gratuluję nowości. Arabka na Twoich zdjęciach prezentuje się wspaniale a znając Twoje malarskie zdolności wiem, stworzysz z niej istne cudeńko. Ja ciągle się waham, podoba mi się ale chciałabym ją w innej maści. Może zapoluję kiedyś na jakiś custom...?
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 26 cze 2016, o 17:57

Winged Panther dzięki... Zgadzam się ze wszystkim. Arabka jest śliczna i warto ją przygarnąć.
jestemnikko zdecydowanie warto! Ja polowałam od dawna na ten mold a maść właściwie była bez znaczenia.
Amaltea i Ana bardzo dziękuję. Wreszcie jest! Na prawdę warto było czekać na ślicznotkę.
krysiek1108 u mnie wielki mix :mrgreen: OF zostają tylko wybrane modele m.in. Peter Stone bo mają na prawdę fajne malowanie. Jest sporo modeli których nie widzę sensu przemalowywać bo zrobiłabym je na taką samą maść :) Reszta idzie pod pędzelek prędzej czy później.
Koszat zdecydowanie na żywo jest o wiele fajniejsza. Chociaż wzdychałam do niej już na fotkach.
Rey3625 dzięki. Z resztą sama wiesz najlepiej. Po twoich fotkach to już koniecznie musiałam ją przygarnąć.
Shadow maść była dla mnie bez znaczenia chociaż z pogodynek to i tak mnie najbardziej urzekła Stormy.
Lidka dzięki serdeczne :D no póki co przyznam, że cieszy taka kara, ale ja araba to bardzo bym chciała mieć rudaska. Taki mrówczy odcień :mrgreen: na pewno custom na tym moldzie będzie przeboski... także jakbyś tego ten miała okazje to wiesz.

W tej chwili czekam jeszcze na dwa modele... Obydwa PS :D dwie klacze. Jedna cudem upolowana na aukcji (oby do mnie dotarła :twisted: ). Druga wymarzona i wyczekana. Może w czwartek wreszcie ją zobaczę na fotkach (po kilku miesiącach :P) a w lipcu powinnam ją mieć już w łapkach.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rey3625 » 26 cze 2016, o 19:56

Cieszę się, ze moje zdjęcia pomogły ci w podjęciu decyzji :)
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 4 lip 2016, o 21:25

Hej hej dziś dojechała klacz Peter Stone kupiona mega okazjonalnie na ebayu. Aż się zdziwiłam, że nikt ze mną nie licytował przed końcem :shock: Gigantokoń :D zdecydowanie to Large Trad porównując z Breyerami. Ale to słodka klaczka jakby nie patrzeć. Nie ma kasztanów ani strzałek. Detalami nie grzeszy, ale ma za to fajne szczoty. Podobał mi się ten mold od dawna i właściwie było mi obojętne w jakiej maści do mnie trafi bo pewnie i tak ją przemaluję kiedyś. I tak udało się zdobyć całkiem ciekawą wersje. Teraz w oczy nie szczypie, więc tak trochę pocieszy ;) model to Juliette. Z tego co wyczytałam to model limitowany/specjalny produkowany w 2002 roku. Ta moja juz troszkę pożółkła na nogach i to chyba jej jedyny mankament. Reszta malowania jest w niezłym stanie. Ma jeszcze całkiem fajnie zrobione jabłuszka. Oczy mają białka i tęczówki :D
Wrzucam kilka fotek... Niestety marna jakość, ale konisko widać ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na tej fotce wygląda zabawnie... Ma taki uśmieszek hehe
Obrazek

Od Feniksa jest na prawdę sporo większa. Myślę, że coś jak Kong będzie ale bardziej proporcjonalna.
Obrazek

Ogólnie kawał baby! Ale bardzo mi się podoba mimo mankamentów.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Winged Panther » 4 lip 2016, o 22:09

Gratulacje, bardzo ładny model! Proporcje ma fajne, a ten uśmiech wyjątkowo przyciąga uwagę :D
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Amalltea » 4 lip 2016, o 22:21

Wow naprawdę kawał kobyły ha ha :lol: Ale muszę przyznać, że jest naprawdę śliczna, podoba mi się jej łeb oraz malowanie. Muszę chować jej focie przed Biszkoptem bo mi chłopak się zakocha i zażąda takiej dla siebie :lol: Gratuluję!
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rey3625 » 4 lip 2016, o 22:23

Gratulacje! Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia to myslalam ze to jest dorobiony kawałek pyska miliputem haha :lol:
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 5 lip 2016, o 04:47

Patrycja, gratuluję udanego "polowania". :)
Kobyłka jest piękna, ma fajną rzeźbę i moim zdaniem wcale nie tak mało detali, w końcu to nie AR-ka a i te nie zawsze mają się czym pochwalić (np. moja Tereska).
Jeśli chodzi o mać, to gdybym miała Twój talent to jednak od razu bym ją przemalowała. Wiem, że w przyszłości zrobisz z niej cacuszko.
Jeszcze raz mega gratki.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 5 lip 2016, o 07:45

Winged Panther i Amaltea bardzo wam dziękuję :) całkiem fajna z niej kobylka.
Rey no nie bądź dla niej taka okrutna hehe fakt ten pysk jest trochę śmieszny przy tej pożółkłej reszcie. Kiedyś pewnie wyglądał "normalnie". Ale to staruszka i trzeba jej to wybaczyć ;)
Lila2006 dzięki. Masz rację. Z resztą te mięśnie i zmarszczki które ma wydają się być całkiem całkiem. Ja myślę że obecny stan ja trochę psuje ale jak ja przemaluje to pewnie sporo zyska. Sam mold jest na prawdę śliczny.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez ikulina » 5 lip 2016, o 09:13

Kobyłka jest genialna, ostatnio coraz bardziej przekonuję się do Stone'ów :oops: Uśmiech ma wprost cudowny, a maść bardzo mi się podoba. Co prawda zżółknięte nogi trochę rzucają się w oczy, ale mnie by to nie przeszkadzało :)
Gratulacje!
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 5 lip 2016, o 14:47

Świetna jest! Gratulacje! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez jestemnikko » 5 lip 2016, o 17:25

Piękna! Jedynie odmiana na głowie nie bardzo mi pasuje, ale klacz ma niesamowity urok osobisty!
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rarity » 5 lip 2016, o 21:35

Cudeńko, zakochana jestem mega *.*
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron