Kolekcja Patrycji

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Gość » 25 wrz 2015, o 19:59

Graty wszystkich modeli. Ja uwielbiam mustanga, szczególnie w tej maści, nie wyobrażam go sobie w innej. Andaluz też jest super (nawet zaryzykuje stwierdzenie , że lepszy od tego z serii breeds of the world). No a AQH też piękny na swój sposób :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Zafira » 25 wrz 2015, o 20:13

Gratuluję modeli, widzę nawet, ze nie tylko ja degustuję w SMykach :D
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Nieleka » 26 wrz 2015, o 10:20

Gratki SMek, u mnie też powiększa się kolekcja w tej skali chociaż tego nie planowałam... ^^
I faktycznie, nóżki to im powyginało na wszystkie strony.

degustuję w SMykach


Nie jedz plastiku. D:
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 26 wrz 2015, o 10:56

Ładne nowe koniki! Gratulacje! Baardzo mnie kusi ten Andaluz SM, baardzo. Śliczny jest :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Zafira » 26 wrz 2015, o 18:33

Nieleka napisał(a):Nie jedz plastiku. D:


Ja jestem plastikożerca, nie mogłam się za pierwszym razem oprzeć SMykom, a potem już poszło uzależnienie, już wiecie mój sekret - po co kupuję SMyki :lol:
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 27 wrz 2015, o 07:21

Amaltea dzięki :D piona i dla Ciebie;) jest świetny.

Metalfish mustang zostaje OF. Mi też podoba się jego maść. W ogóle to bardzo udany model i akurat mój ma najmniej powyginane nóżki z trójeczki, która przyszła :P
Co do Andaluza to nie mam porównania tak na żywo z większym bratem ale i tak podoba mi się bardziej. Przede wszystkim nie ma podstawki :P i on z kolei idzie na przemalowanie na siwego. Widziałam już zdjęcie tak zrobionego SMka i wyglądał fantastycznie. Z resztą zawsze można dokupić drugiego 8)
AQH jest hmmm... uroczy, tak po prostu. Ma za grube nóżki na dodatek mój egzemplarz ma każdą w inną stronę (czeka mnie walka z suszarką jak sądzę), ale i tak bardzo mi się podoba. Od dawna chciałam go mieć za ten jego urok "osobisty".

Zafira ja gustuję w nich od niedawna, ale na pewno to nie koniec miłości do maluszków. Na żywo bardzo zyskują. Powiem nawet, że bardziej mnie chwyciły za serce niż Classici.

Nieleka ja też tego nie planowałam kupiłam ze zwykłej ciekawości jak one wyglądają i jakiej są wielkości :P zrymowało się nawet... I przyznam, że jestem miło zaskoczona.

Ana mogę śmiało powiedzieć, że Andaluz niczym nie odbiega od Tradów poza wielkością. Piękny!
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 1 paź 2015, o 16:23

Przepraszam za post pod postem, ale muszę się pochwalić maluszkami :) zagościły u mnie na dobre i na pewno będzie ich przybywać...
Dojechała rodzinka z zestawu nr 7 ;)
Obrazek
Dopiero po zamówieniu sprawdziłam jaki źrebak do mnie przyjedzie :P urocze maleństwo... Jaki on jest tyci.
Appaloosa jak to appaloosa ;) intensywne palomino ;)
Obrazek

Nie będę ukrywać, że zestaw kupiłam dla islanda :P jest śliczny! nawet malownie OF nie jest tragiczne. Podoba mi się w tej ciemnokasztanowej maści z jasną grzywą.
Jest bardzo ładnie wycieniowany, nie ma strzałek ani kasztanów ale można mu to wybaczyć. Piękne lekko wycieniowane grzywa i ogon.
Jako custom też będzie się fantastycznie prezentował.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Amalltea » 1 paź 2015, o 16:43

Gratuluje maluszków zestaw jest świetny :D :D
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lain16 » 1 paź 2015, o 17:36

Wszystkie koniska urocze, a zwłaszcza źrebię. Island naprawdę urodziwy (Ale błagam, pomaluj mu oczy! xD). Gratki modeli ;)
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 1 paź 2015, o 17:55

Śliczne maluchy. Appaloosa i źrebolka mam choć w innych malowaniach ale na islandera pociekła mi ślinka. Trzeba się będzie rozejrzeć bo jest naprawdę wart grzechu. Gratki. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Zafira » 1 paź 2015, o 17:58

Gratuluję maluchów :D
Do mnie ostatnio przybył źrebak i island z tego zestawu, tylko w innym malowaniu, póki co źrebaczek jest u mnie r. 1 :D
Oby więcej kuni do Ciebie przybyło ! :)
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 2 paź 2015, o 19:09

Amaltea dziękuję :) faktycznie zestaw jest super ;)
Lain16 Źrebak jest piękny. To mój ulubiony w tej skali. Island jak island przy tej ciemnej maści nie wygląda źle z tymi "kropkowymi" oczami... Gorzej appaloosa ;)
Lila2006 jeśli chodzi o islanda to warto. Na prawdę się wyróżnia.
Zafira za jakiś czas będzie więcej. Poluję właśnie na jeden większy zestaw z SMkami... Jak zdobędę to pokaże. Aaaa i gratuluję islanda oraz źrebaka ;) są śliczne.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 11 paź 2015, o 18:45

Wreszcie mam chwilkę i mogę się pochwalić cudeńkami jakie do mnie przyjechały od Nieleki :)
Ravel wygląda teraz jeszcze piękniej :) kolor i wykończenie mega! Niele zrobiła dla mnie dwa kantary i dwa uwiązy. Kantary są identyczne zatem pokaże wam póki co na Ravelu. Drugi jest dla Snowmana ale kolega jest w trakcie przeróbek. Jednak na drobiazgach się nie skończy także trochę na efekt końcowy na siwku będzie trzeba poczekać ;) kantary są bardzo realistyczne.
Póki co Ravel <3 uwielbiam tego konia!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 11 paź 2015, o 19:01

Też uwielbiam Ravela, a w kantarku mu bardzo do "twarzy". Nieleka to "miszcz" w robieniu rzędów. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 17 paź 2015, o 19:29

Dziękuję Lila2006 :) ja to podziwiam zwłaszcza te rolowane fragmenty. Pięknie to wygląda.

Wczoraj dotarł wreszcie do mnie zestaw SMków :D wooooow! jak ich dużo :P muszę przyznać, że jednak nie ma to jak obejrzeć na żywo. Co do niektórych zmieniłam zdanie. W sensie przekonałam się po wyjęciu z pudełka.

Zestaw to Horse Lover's Collection o nr 5412. Składa się z 10 koników. Nie mam pojęcia jak to jest z pudełkami. Mi się trafiło w takiej wersji jak na foto. W zasadzie obojętne bo i tak raczej go w żaden sposób nie wykorzystam. Musiałabym całe obkleić :P Mimo wszystko pudełko wygląda bardzo ładnie. Każdy konik w swoim boksie.
Co do figurek właściwie tylko jedna ma drobne uszkodzenie (malutki odprysk farby) Chyba, że się nie dopatrzyłam.
Zależało mi na kilku moldach: Standing Stock Horse, Appaloosa i Standardbred. Piękne wszystkie trzy. Paso Fino miał iść w świat ale to właśnie ta figurka,
która mnie przekonała do siebie na żywo. Ma coś w sobie. Najmniej podoba mi się chyba Warmblood... Poza nie mój gust. Najwyżej będzie do cięcia :twisted:
Jestem bardzo zadowolona. Po za tym cena z przesyłką była bardzo przyjemna jak za taki duży zestaw ;)
Żeby nie zanudzać kilka zdjęć. Niestety w sztucznym świetle, ale póki co pogoda nie rozpieszcza.

Obrazek

Każdy był dodatkowo w takim pudełeczku, standardowo przymocowany do tyłu kartonika żyłkami lub drucikami.
Obrazek

Całe stadko ;)Mój aparat średnio ogarnia..
Obrazek

Saddlebred (jeden z piękniejszych moldów)
Obrazek

Ciemno siwy Paso Fino
Obrazek

AQH (mold Standing Stock Horse) kolejne cudo... Bardzo lubię konie w statycznych pozach. Chociaż są wyjątki ;)
Obrazek

Warmblood
Obrazek

Appaloosa
Obrazek
Dzięki temu mam mini conga ;)
Obrazek

Gypsy Vanner ( mold Clydesdale)
Obrazek

Carriage Horse - koń powozowy? - (mold Fryz) chyba najmniej stabilny...
Obrazek

Standardbred
Obrazek

Stock Horse (mold Appaloosa) prześliczny pod każdym względem. Poza świetna!
Obrazek

I na koniec maluszek ;)
Obrazek

Gdyby ktoś miał chęć na więcej zdjęć jakiegoś konkretnego modelu to nie ma problemu ;) wrzucam po jednym żeby was nie zasypać...
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron