Kolekcja Patrycji

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 28 lut 2016, o 15:53

Śliczny jest ten mini Valegro :) I do tego ma dosć duży potencjał na przerabianie go, malowanie go w rózne maści oraz zmiany grzywy :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 29 mar 2016, o 10:07

Dziękuję Aniu :) tak mi się wydaje właśnie ze jednak zmienię mu kolorki chociaż nie wiem jeszcze na jakie.

No coz głód modelowy był już tak wielki że i ja czekam na przesyłkę :) do połowy kwietnia może przybędzie. Bardzo ale to bardzo się cieszę także oby dotarł cały i zdrowy. Będzie to wyjątkowy model (na pewno dla mnie :p ). Maść również ciekawa bo jelenia... Teraz tylko czekać aż dotrze.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez krysiek1108 » 29 mar 2016, o 12:21

- I zrobiło się tajemniczo. :mrgreen:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 11 kwi 2016, o 21:17

No to koniec tajemnicy :mrgreen: chociaż mało ciekawskich coś :P
Dziś wreszcie dojechał mój przystojniak! Cały ;)

Tadaaaaaam

Obrazek

A tak po za kartonem....

Obrazek

DAH Peter Stone Arabian Stallion :D mój pierwszy Stone...
DAH czyli Design a Horse. Modele na specjalne zamówienie. Mojego kupiłam przez ebaya z "drugiej ręki".
No muszę to napisać. Jest fantastyczny! Oczywiście zostaje OF. Oglądałam ten mold w niezliczonej liczbie maści i zdecydowanie ta podobała mi się najbardziej.
Śliczny jeleni ogierek. Malowanie super. Jest sporo lepsze niż breyerowe... Oczy, kopyta. Cudo. Ogromnie się cieszę że mogłam go dołączyć do mojej kolekcji... Na pewno jeszcze jakiś Stone u mnie zagości. Oj na pewno ;)
Sam mold jest świetny. Jeśli chodzi o araby to mój ulubiony. Nie jest super realistyczny ale podoba mi się niesamowicie jako figurka.
Świetnie wykonany... Chociaż szwy i tak miejscami gdzieś tam widać. Śliczna głowa. Aaaa kasztany wyrzeźbione, strzałek brak...
Ok nie przedłużając... Trochę fotek. Ale jeszcze napomknę, że zdjęcia nie oddają koloru maści... Na żywo to typowy jelonek.

Obrazek

Jaszczurek :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moje ulubione... Charakterny chłopaczek :twisted: i te czujne uszka...
Obrazek

Obrazek

Tu ładnie widać oczyska...
Obrazek

Bardzo mi się podoba kolor kopyt... no i paseczki
Obrazek

A tu porównanie z Val i Ravelem. Kawał chłopa z niego...
Obrazek

Obrazek

Na dziś to tyle.... Na pewno jeszcze się pojawi jako model w sesji... Może teraz w plenerze. No nic. Trzeba się zabrać za prezenterkę!
Obrazek
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Gość » 11 kwi 2016, o 21:24

Co prawda rasa nie moja, ale jest bardzo ładny i fajnie wykonany. Bardzo mi się podobają jego oczy. Gratki :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Ana » 11 kwi 2016, o 21:31

Gratulacje! Bardzo ładnie wykonany koń, świetna maść, super figurka! No i gratulacje Twojego pierwszego Peter Stona! Faktycznie jest wielki a oczyska ma jak żywe! :)
Na pewno spasuje mu prezenterka! Maść jelenia wygląda świetnie w połączeniu z różnymi kolorami, właściwie chyba ze wszystkimi. :D
Ogromne gratulacje jeszcze raz! A tak pozatym - świetne zdjęcia, to ostatnie z pieskiem jest cudowne! :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Annn » 12 kwi 2016, o 05:30

Gratulacje, jest bardzo ładny! No, malowanie, rzeźba, poza... Ech, mnie na takie to raczej nie stać xD
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez krysiek1108 » 12 kwi 2016, o 09:45

- Gratuluję, świetny zwłaszcza w tym malowaniu, kopyta wyjątkowo udane (moja jaszczurka ma jednolite :( ), modele PS wszystkie są jakieś takie większe ( skala podobno 1:9 ) a jednak przy Breyerach ich wielkość jest jakaś nieporównywalna (bardzo widoczne jest to zwłaszcza przy Clydesdale ). Bardzo fajne fotki, zwłaszcza ta z hartem.
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Koszat » 12 kwi 2016, o 16:08

Gratuluję! Śliczna maśc i detale, oczy po prostu powalają :) Oj bierz się za prezenterkę, tak jak wspomniała Ana, we wszystkim mu będzie pięknie :mrgreen:
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Lila2006 » 12 kwi 2016, o 17:24

To jeszcze i tu Ci pogratuluję, bo model jest cudny. Nie wszystkie araby Stone'a mi się podobają, nie wiem czy rzeczywiście tak się różnią, czy to zależy od zdjęć. Nie widziałam ich nigdy na żywo.Twój wygląda pięknie i też czekam na pokaz w prezenterce. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 12 kwi 2016, o 20:48

Metalfish bardzo dziękuję tym bardziej, że szczególna sympatią tej rasy nie darzysz :D
Ana dzięki śliczne! Staram się, żeby te zdjęcia jakoś fajnie wyszły :D brystol jak zawsze niezastąpiony ;) a charcica aż się prosiła żeby ją tam umieścić z kolegą :)
Annn bardzo Ci dziękuję...co do ceny. Fakt nie jest niska ale mimo wszystko warto odłożyć na niego nawet
jeśli miałby to być jedyny model w roku jaki do mnie trafi ;)
Krysiek dzięki! :D ja strasznie żałuję że ty nie pokazujesz swojej kolekcji :P tak przy okazji masz też Clydesdale PS? kurczę tak troszkę się przymierzam do zakupu... a jak jest faktycznie taki duży to jeszcze lepiej. Jak teraz porównuję to mi się wydaje, że skala to Large Traditional bo arabek pasuje mi do Cordesa..
Koszat śliczne dzięki! :D
Lila2006 dzięki jeszcze raz :D mi też nie wszystkie araby PS wpadły w oko, ale ten to po prostu było to! jak tylko go zobaczyłam to od razu wiedziałam. Z resztą same moldy różnią się między sobą pyskami i może właśnie dlatego jedne wypadają lepiej inne gorzej. Sama maść też bardzo wiele zmienia.

Jeszcze się przystojniakiem nie nacieszyłam :D boski <3 dziś zdziałałam dla niego prezenterkę :P wrzucam tu bo oddzielny temat chyba będzie bezsensowny skoro to tylko jednorazowy "wyskok". Uwiąz to dzieło Marty Kirkor (Nieleki). Ja zrobiłam samą prezenterkę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez krysiek1108 » 13 kwi 2016, o 09:24

- Bardzo elegancko wygląda w tej prezenterce :P (mam trzy modele PS - Araba #9937, Clydesdale #9731Travis (malowany przez Brenda Grant) i konia czystej krwi (Take the Time) #TB 20011 wszystkie autorstwa Kitty CENTRELL.Jak na razie nie przedstawiam moich modeli z dwóch powodów - nagromadziło się ich "sporo", chroniczny brak czasu (może kiedyś :oops:).
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Patrycja » 14 kwi 2016, o 07:27

Krysiek dziękuję :) (wielka szkoda ze nie masz chwilki na zdjęcia... z przyjemnością by się na pewno poogladalo. No ale może kiedyś ;) )
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Rarity » 14 kwi 2016, o 09:09

Jak zwykle nie lubię "jaszczurów" tak ten jest wspaniały, zazdroszczę ;)
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Kolekcja Patrycji

Postprzez Winged Panther » 14 kwi 2016, o 19:20

Gratuluję serdecznie, arab przepiękny, bardzo mi się podoba jako jelonek :D Na pewno śliczne wygląda przy innych modelach na półce.
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości