Kolekcja Any

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Ana » 12 gru 2014, o 13:13

Hej! Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić zdjęciami mojego nowego konika. Mój pierwszy Traditional i przy tym chyba najpiękniejszy jak dotąd koń w mojej kolekcji <3 <3 Jestem nim zachwycona, uwielbiam tą rzeźbę. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam myślałam że nie, chyba nie przeżyję jeśli nie trafi do mojej kolekcji. Dlatego kiedy Emilia miała właśnie zakończyć edycję po prostu musiałam go kupić. Przed Wami przecudowny Heritage, rzeźba Emilii Kurila. Z mojego punktu widzenia ósmy cud świata ;) Morgan starego typu :D

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Gość » 12 gru 2014, o 14:04

O Ana, gratulacje!!! Widzę ktoś tu się zdrowo szarpnął :mrgreen: hehehe. Co prawda Heritage może nie jest w moim typie za to podziwiam go i lubię za wszystkie detale. Niech Ci Heritage służy :D Btw. jakiś konspekt maści już jest? :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Ana » 12 gru 2014, o 15:15

Tak Metalfish, prawdę mówiąc finansowo to była niezdrowa decyzja :oops: No nic, pochodzę jeszcze trochę w starych butach i nowych ciuchów pewnie też przez jakiś czas nie kupie :lol:
Ale jestem szczęścliwa z tą rzeźbą w domu :D Będzie dla mnie źródłem inspiracji i myślę że jako przywoływacz uśmiechu będzie na pewno świetnie służył :)

A jako koń Heritege reprezentuje uwielbiany przeze mnie typ, trochę cięższego konia wierzchowego ze słodziutką, kształtną, wysoko osadzoną szyją i bardzo piękną głową. Lubię też jego poprawne kopyta i obwity ogon. Ma lekko podsiebną postawę przednich kończyn ale słyszałam, że to często można poprawić masażami i fizjoterapią. Jejkuś co ja gadam, to tylko figurka :lol:

Co do maści jeszcze nie wiem, pewnie jedna z moich ulubionych więc może jelenia, kasztanowata, gniada lub myszata. Lub skarogniada. Jeszcze nie jestem pewna :) Mam zamiar pracować nad nim POWOLI... ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Gość » 12 gru 2014, o 16:16

Ana, nie tylko Ty pochodzisz w starych ciuszkach. Ja się naciągnęłam na prezent urodzionowo-świąteczy. Oczy mnie bolały jak przelewałam kasę :x Ale ciiiii :P

Ana napisał(a):Ma lekko podsiebną postawę przednich kończyn ale słyszałam, że to często można poprawić masażami i fizjoterapią.

:shock: Już serio myślałam, że będziesz go masować :lol: :mrgreen:

Każda maść na pewno będzie mu pasować :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Carmen » 12 gru 2014, o 16:42

Ana, gratuluję!!! Heritage podobał mi się od bardzo dawna, ale no cóż... finansowo i skalowo - nie dla mnie :P Cudowny model :)
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Lila2006 » 12 gru 2014, o 16:47

Ana, wielkie graty. Pierwszy Trad i od razu z takiej półki? No no no, to co będzie dalej?
Morgan wprawdzie nie jest moją ulubioną rasą ale doceniam piękno i realizm rzeźby i niesamowicie dopracowane detale. Już widzę go pomalowanego. Na pewno jak wszystkie Twoje prace, będzie wyglądał jak żywy.

Metalfish Ja myślę, że Ana mimo wszystko będzie go masować, głaskać, masować, głaskać, masować... Ja tam swoje koniska dopieszczam. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Gość » 12 gru 2014, o 17:09

Lila2006, ja z Fortaczem ograniczam się do głaskania i patrzenia zakochanym wzrokiem :D On i tak pewno ma mnie dość hahah :P
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Ana » 12 gru 2014, o 17:21

@Metalfish, no to już czekam z niecierpliwością co pięknego było warte tych wyrzeczeń ;) Na pewno pokażesz na forum jak tylko przyjdzie? :) ;)

@Carmen, dziękuję! :-D

@Lila, no tak pierwszy Trad, haha. Nie wiem co będzie dalej, myślę że ze względu na moją sytuację (muszę być gotowa na kolejną przeprowadzkę powiedzmy w ciągu nadchodzących 4 lub 5 lat znowu) raczej nie chcę żeby kolekcja rosła zbyt szybko więc jak będę kupować jedną, dwie figurki w tej skali na rok to już będzie dla mnie OK (hah, czy takie ograniczenie jest realne? nie wiem) W każdym razie jak na teraz nie planuję w najbliższym czasie kupna większej ilości koni w tej skali. :-D

Haha, na razie trochę go głaskam po pyszczku, zachwycam się jego łebkiem i łażę z nim po domu śmiejąc się. To już chyba jakiś stopień wariactwa? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Julia » 12 gru 2014, o 21:56

Mój pierwszy trad którego dostałam do wglądu dzisiaj na dosłownie 1 min żeby ocenić czy wszystko z nim ok zapewne ceną jak i rzeźbą nie dorasta mu do pięt :)
Piękny model. Wielkie gratulacje!!! :D z niecierpliwością czekam na pomalowanego. Morganek rewelacja, cud miód i orzeszki :D pięknota ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Ana » 13 gru 2014, o 17:41

Julia, bardzo dziękuję za miły komentarz. :D
Jestem pewna że Twój nowy Tradek będzie także świetny i będzie tak samo dobrze przyprawiał Cię o uśmiech jak mnie Heritage przyprawia :D Na pewno nie możesz się doczekać świąt, co? ;)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Maliaorca » 13 gru 2014, o 17:44

Wielkie gratulacje, jest przepiękny!!! <3
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Julia » 13 gru 2014, o 17:55

Ana, miałam go w wersji NIB w rękach przez 1 min a już cieszy jak nie wiem xd Dokładnie, nie mogę się doczekać :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Kari » 13 gru 2014, o 17:57

Jejku, piękny model. :D Zazdrość! Zazdrość!
I wielkie gratulacje. hehe :D
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Ana » 13 gru 2014, o 18:17

Dziękuję za bardzo miłe komentarze Malia Orca, Julia i Kari!!! :D

Julia, o tak wyobrażam sobie! Jeszcze tylko dwa tygodnie :D a potem szybciutko nam pokażesz bo już jestem ciekawa :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez wabankowa » 13 gru 2014, o 20:58

Ana gratuluję ! Naprawdę piękny model do Ciebie trafił ^.^
Teraz tylko z niecierpliwością będziemy czekać, żeby zobaczyć jaką maść dostanie :D
Avatar użytkownika
wabankowa
Moderator
 
Posty: 254
Dołączył(a): 2 lis 2014, o 00:50
Lokalizacja: Kłodzko
Posiada modeli: 90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron