Kolekcja Any

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Any

Postprzez Bergula » 13 maja 2018, o 18:21

Gratuluje kolejnych cudeniek w kolekcji!
Fryz faktycznie jest dość specyficzny,ale nie można odmówić mu charakterystycznego uroku. Jestem bezwzględnie zakochana w jego pysku i grzywie!
Kuc równie uroczy,jak to zazwyczaj z kucykami bywa,przynajmniej w moim odczuciu :) Jestem strasznie ciekawa jakie kolorki dostanie... 8)
A klacz Camargue,no obecnie już klacz Mustang bardzo ciekawie wygląda w tej maści,miło ją zobaczyć w takiej wersji,bo przyznam szczerze,że dotąd nie umiałam jej sobie wyobrazić w nieco mniej "klasycznej" maści.
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Any

Postprzez Ana » 13 maja 2018, o 19:09

Bergula napisał(a):Gratuluje kolejnych cudeniek w kolekcji!
Fryz faktycznie jest dość specyficzny,ale nie można odmówić mu charakterystycznego uroku. Jestem bezwzględnie zakochana w jego pysku i grzywie!

No, właśnie ten pyszczek ta grzywa :D Tym mnie oczarował!

Bergula napisał(a):Kuc równie uroczy,jak to zazwyczaj z kucykami bywa,przynajmniej w moim odczuciu :) Jestem strasznie ciekawa jakie kolorki dostanie... 8)
A klacz Camargue,no obecnie już klacz Mustang bardzo ciekawie wygląda w tej maści,miło ją zobaczyć w takiej wersji,bo przyznam szczerze,że dotąd nie umiałam jej sobie wyobrazić w nieco mniej "klasycznej" maści.


Kolorki na kuca jeszcze nie postanowione, a do tego mam zdecydować aż dla dwóch. Pierwsze skojarzenie to może palomino a dla drugiego tarant. Może jeszcze coś innego mi przyjdzie do głowy, to takie pierwsze pomysły.
Zgadzam się też co do klaczy CollectA, taka niecodzienna maść. Nie wpadłabym na to sama, ale pasuje ładnie :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Poprzednia strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron