Kolekcja Julii

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Artyleria » 21 lip 2013, o 22:18

Dokładnie, też mi się stajnia podoba :D I dużą masz tą kolekcje ;oo :D
RANDOM_AVATAR
Artyleria
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 lip 2013, o 19:42

Postprzez Gość » 23 lip 2013, o 19:53

Stajnie mam z firmy Gee Gee Friends. Kiedyś w katalogu jakimś zamawiałam ( Dokładnie moja babcia mi kupiła na święta 2 lata temu) Stajnia ślicznie zrobiona! Nadaje się jak najbardziej do dużych Safari ltd oraz do koni Breyer classic i większych Schleich. np Klacz Shire. I bardzo dziękuje za miłe słowa:D A tu dla was gratis zdjęcie:
[img]http://vpx.pl/i/2013/07/23/4b8aa9f18b[1].jpg[/img] Mój Ravelak na działce :D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez dorotheah » 23 lip 2013, o 22:45

Gratulacje koników i akcesori - bardzo miło się patzry na Twoje fotki :)

A za stajnię utłukę :mrgreen: - od lat nad nią się zastanawiam i właśnie męczy mnie kwestia skali. VBo do Schleich wydaje się minimalnie za duża, a do Classiców zdecydowanie przymała (desykowana jest koniom w skali pośredniej między Ckassic a Schleich 1:16). Oczywiście w zabawie na pewno to nie przeszkadza, ale już mnie dręczy myśl, czy zniosę tę różnicę skal. Sama stajnia jest piękna- graty wielkie.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Gość » 24 lip 2013, o 13:43

Dorotheah . Bardzo dziękuje. Stajnia jest naprwde cudna:D Sama mam jednego konika tej firmy:) Może jeszcze dziś lub jutro dam zdjęcie:D A bardzo fajnie się prezentuje z dużymi figurkami Safari LTD i Breyer classic moim zdaniem. A tu coś dla was bo pewnie się nudzicie:
[img]http://vpx.pl/i/2013/07/24/afc95df247[1].jpg[/img] Moje 3 koniki Collecta:)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 24 lip 2013, o 18:05

No i dodam zdjęcia moich Breyer ( Nie wszystkich ) Moje breyer itp. Będą na Niebieskim tle:) :
Obrazek Mój Pierwszy breyer -Ameryka
Obrazek

Obrazek
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Gość » 2 sie 2013, o 15:32

Oh widze że nikt moimi figurkami się nie interesuje.. Szkoda;( Ale jestem dobroduszna i dam wam zdjęcie mojego schleich klaczy Shire Schleich z 2013 roku. Klacz jest ślicznie zrobiona i przybyła do mnie z Tunezji! Ma napisane na brzuchu: Made in Tunisia.:)
Obrazek Dlatego więc nazwałam ją Tunezja:D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 2 sie 2013, o 18:45

Julia, ja chyba myślałam, ze będziesz dodawać więcej i chciałam poczekać z komentarzem, a później zapomniałam.
Kolekcję masz bardzo pokaźną, gratulacje.
A Breyerki bardzo fajnie prezentują się na niebieskim tle, zwłaszcza te maści.
Ciekawie też wygląda siwa klacz shire. Ma oryginalną fryzurę i słodką bródkę. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Capricorn » 2 sie 2013, o 20:03

Te Breyery też mam, natomiast na klacz shire obecnie poluję ;) Gratuluję wszystkich!
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Gość » 3 sie 2013, o 15:30

Capricorn, Lila2006, Dzięki. Kolekcja się niedługo powiększy o Sato! Klacz shire polecam lecz niektóre mają brzydkie malowania.. Najlepsze malowania są z Niemiec I Tunezji ( Moim zdaniem) Za niedługo dam pare foci.. Bo musze ich poszukać na komputzerze:D
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Kari » 3 sie 2013, o 19:33

Julia, gratuluję całkiem fajnej kolekcji Breyerów.
Noo, jak przyjedzie do cb Sato - proszę jakieś fajne zdjęcia. :D
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Gość » 4 sie 2013, o 09:24

Kari, Dam na pewno! Może przyjdzie coś jeszcze! Ale nic tu dla was zdjęcia które obiecałam :
Obrazek
Sprzęt dla Schleich własnoręcznie zrobiony. Palcat ,dwie szczotki i kopystka:)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Aon-Adharcach » 5 sie 2013, o 16:09

Julia, akcesoria pokazujemy w przeznaczonym do tego dziale ;)
http://www.modelhorse.czo.pl/cat7.htm
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Joanne » 5 sie 2013, o 19:13

Pokaźna kolekcja, gratuluję. Bardzo miło zobaczyć Ravela, ładne zdjęcie, model chwyta mnie za serce, kiedyś mi je porwie i zostanę bez serca póki Go nie kupię :D
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 7 sie 2013, o 13:31

Joanne, Dzięki bardzo :) Dziś chciałam wam zaprezentować moje psiaki z collecty (Owczarki) Psa i Szczeniaczka:) Oraz Affaira w czarnym tle na którym będe także robiła zdjęcia ! Więc szybko przejde do tematu: Psiaki sa naprawde śliczne mają swój ''Psi urok'' Tylko mają coś z uszami... :-/ Tak jakby miały je odkrojone, i to mi się u nich nie podoba;-P Nom trudno! Ale nic kolekcja psiaków możliwe że się powiększy! Są cudowne! Naprawde wam polecam te psiaczki!!! A teraz zdjęcia :
Obrazek Pieski
Obrazek Ts Black Tie Affair

Mam nadzieje że ten post wam się spodoba. I jednak coś wam powiem.. Zamówie chyba Sato i Caviar! Ciesze się! Tylko musze poczekać z tym do 16.08.!!!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez kaskagren » 7 sie 2013, o 14:57

Super psiaki, czy mogłabyś zrobić zdjęcie porównawcze ich i jakiegoś konia ze skali collecty lub schleich? Żeby można było zobaczyć, jakie są duże ;)
Fajnie że chcesz zamówić te dwa modele, na pewno warto. Czekam na ich zdjęcia.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości