Kolekcja Julii

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 22 sie 2013, o 17:11

aż się miło robi widzac foty takiego stadka ! Cudnie wygląda to piętrowe ujęcie koników.
Domagam się dodatowych zdjęć koników , szczególnie Black Cavaiar !
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Gość » 22 sie 2013, o 17:50

Dzięki ;D Zdjęcia będą niedługo! I żebyście wiedzieli że nie zasne. Tylko z tego powodu że Black Caviar jest taka boska i sato również.. A te stablemates.. Cud miód i maliny :D Najpierw dam wam zdjęcie mojego jedynego glossy- Stablemates. Oto on : Obrazek Zdjęcie nie jest robione z lampą błyskową.. Bo jakbybyło robione z lampą to jest takie strasznie bylejakie. I albo mi się wydaje albo to jest glossy?!
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez dorotheah » 22 sie 2013, o 22:45

¦licznie on wyglada w takiej masci.
Na moje oko ten konik chyba nie jest glossy, a po prostu ma wyjątkowo mocny połysk. Może dla pewności wstaw jeszcze dzienną fotę, bez lampy?
Co do Glossy nie miałabyś wątpliwości. Taki koń błyszczy się niemal identycznie jak porcelana
Na dole tej strony jest kilka fot mojego Chipsika Stone Clydesdale w wersji Glossy
http://dorotheahhh.blogspot.com/2012/10 ... chips.html

Wiele brayerów mocno się blyszczy i bez glossy. Niektóre mają błyszcząca, gładką powierzchnię farby, takie konie błyszczą się jak nie powiem co psiakowi... ;)
A inne modele maja barwniki z błyszczącymi drobinkami i takie konie mają satynowy, metaliczny, lub perlowy połysk z rózną intensywnościa tego efektu.

A tak czy inaczej jeszcze raz gratulejszyn i czekam na focisze B.Caviar :)
Ostatnio edytowano 22 sie 2013, o 22:51 przez dorotheah, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Gość » 22 sie 2013, o 22:48

Dorotheah, link działa tylko dla zarejestrowanych na re-volcie.

Julia no pokaźny zakup, trochę ci zazdroszczę :P
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez dorotheah » 22 sie 2013, o 22:54

Dzięki - już poprawiłam na link do opisu modelu, gdzie jest więcej jego fot (na dole strony).
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Kari » 23 sie 2013, o 06:19

Julia, one raczej się tak świecą nawet wtedy, gdy nie są glossami. (wnioskuję po wszystkich zdjęciach dorotheah)

Gratuluję!! Aż mi się w oczach mieni, gdy patrzę na te kolorowe stado!!!
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Gość » 23 sie 2013, o 08:57

Dzięki wszystkim za dobre opinię! Zdjęcie niedługo zrobie bo jutro do niemiec wyjeżdzam na tydzień. Może coś upoluję ;)dorotheah, Oto zdjęcia Black Caviar które zrobiłam. Klacz nie dokońca jest czarna. Ma także ciemnobordowe kolory jeśli patrzy się pod słońce .
Obrazek , Obrazek , Obrazek , Obrazek . A teraz dam zdjęcie z rana tego mojego Stablemates. Obrazek Zdjęcie robione bez lampy.
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Shadow » 26 sie 2013, o 10:37

Gratuluję takiej wielkiej paki. Ja raczej tylu breyerów w jedynym zamówieniu nie kupię. Za długo trzeba czekać aż się odpowiednia suma zbierze.
RANDOM_AVATAR
Shadow
Hobbysta
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 18:22
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Gość » 4 wrz 2013, o 14:09

Dzięki wszystkim!
W końcu po tygodniu spędzonym w niemczech nabyło się troche koników,ale i nie tylko !
Nasza Stadnina RJ zakupił wiele ciekwych i wysportowanych koni. Pierwszy z nich to Piękny kary ogier Mustanga.Pani Weronika zawsze chciała mieć dzikiego wierzchowca, więc postanowiliśmy by jej życzenie się spełniło.Ogier ma na imię Demon.
Następnie znaleźliśmy matkę od roczniaka TWH. Była taka piękna w ruchu, że postanowiliśmy by zamieszkała u nas w stadninie. Klacz ma na imię Ampa. Jak wiecie u nas w stadninie często przebywają dzieci, lecz niestety nie mamy tak dużo kuców więc musieliśmy coś znaleść! I znaleźliśmy. Kupiliśmy pięknego,mądrego i zwinnego wałacha rasy Szetland o imieniu Psikus. Kolejnego kuca kupiliśmy u tego samego sprzedawcy, jest to klacz rasy Haflinger o imieniu White. Była taka piękna i odrazu polubiła się z szetlandkiem. Pan od stadniny miał też wiele innych zwierząt ale my przygarneliśmy jeszcze od niego 2 dorosłe króliki : Timona i Pusię, oraz ich króliczątka :) Są takie słodkie. Dzieciaki świetnie się z nimi bawią. Pod koniec tygodnia pojechaliśmy jeszcze zobaczyć drugiego konia. Kupiliśmy go ponieważ aakórat takiego szukaliśmy! Znaleźliśmy pięknie umarszczonego ogiera przedstawiciela Pinto o imieniu Ramzes. Kupiliśmy go z powodu na dobre sukcesy w zawodach i pięknym umarszczeniu. Gratis dostaliśmy od sprzedawcy Pięknego psa Golden Retriver'a który nie ma jeszcze imienia.Z chęcią go przygarneliśmy. Nasza stadnina się powiększyła o 5 nowych koni,5 królików i 1 psa. To na tyle. Zdjęcia będą niedługo. Przepraszam ale nie będe mogła za często wchodzić na model... Ponieważ jestem w 1 gimnazjum i niestety... Nauka :P
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 4 wrz 2013, o 16:49

Julia, mega graty. Super zakupy i miałaś to szczęście, że kupowałaś bezpośrednio a nie przez internet. Mogłaś dotknąć, obejrzeć a nie kupować na podstawie zdjęć.
A'propos kiedy będą fotki??? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez kaskagren » 4 wrz 2013, o 17:06

No pięknie, stadko się powiększa :) Też czekam na foty, szczególnie króliczków.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Nieleka » 4 wrz 2013, o 18:10

Zbiorowa fotka Breyerów... D:
No i masz, znowu mam napad zakupomanii.
Gratuluję wszystkich nowych nabytków!
RANDOM_AVATAR
Nieleka
 

Postprzez kocham_fizyke » 4 wrz 2013, o 18:24

Super kolekcja, czekam na fotki królików :D
RANDOM_AVATAR
kocham_fizyke
Hobbysta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 20:41

Postprzez Maliaorca » 5 wrz 2013, o 14:54

Gratulacje nowych nabytków!
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Gość » 5 wrz 2013, o 15:59

Lila2006, kaskagren, Nieleka, kocham_fizyke, Maliaorca, Dzięki Wszystkim! Fotki obiecuję dodać Dziś lub najpóźniej w sobotę. A tak przy kupowaniu... Gdy byłam w niemczech to tyle tam tego Schelich było.. Ponad 3 metrowa półka na długość a na wysokośc koło 170 cm... I było około 8 półek z figurkami,zestawami,akcesoriami, i było dużo też Bayala! Niektóre konie różniły się o wiele od tych koni z Chin. Bo one były albo z Chin czyli źle pomalowane,miały rysy i się nie trzymały na nogach.. Ale były także te z niemiec które były pożądnie zrobione, i stały solidnie :) Okazało się że mój Pinciak jest z Tunezji! To mój drugi Tunezyjczyk ;)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron