Kolekcja Apache.

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez kaskagren » 21 sie 2013, o 17:30

Ojoj, ile mnie ominęło :)
No cóż tu napisać arabek jest przepiękny, bardzo Ci go zazdroszczę ;)
Achałek w tym świetle wygląda bardzo ciekawie, teraz widać jak sie świeci.
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Apache. » 10 paź 2013, o 19:38

Dzięki, kaskagren. :)

Miałam opisać achał-tekina, ale coś mi nie wyszło i już pewnie nie wyjdzie. :P A trzeba było się zmotywować i zrobić to na świeżo, zaraz po kupnie modelu. Brak czasu jednak robi swoje. ;)

W każdym bądź razie przybył do mnie nowy model, a jest nim Big Chex to Cash. Na razie się poznajemy i z każdym dniem coraz bardziej lubimy. :) Już został okrzyknięty najpiękniejszym Breyer'em w mojej kolekcji... przynajmniej przez mojego ojca. ;) A ja nie mogę się napatrzeć na jego sympatyczny łebek, tak samo zresztą jak na rozwianą grzywę i ogon.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez krysiek1108 » 10 paź 2013, o 21:02

- Wielkie gratki, wszak Czesiu to już kultowy model i po prostu trzeba go mieć. ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Apache. » 13 paź 2013, o 12:58

krysiek1108, dzięki. :) Fakt, to już kultowy model i to nie bez powodu. ;)
Przyznam, że kiedy dorwałam go już w swoje łapki i pokusiłam się o obejrzenie jeszcze raz zdjęć Smart and Shiney, który o mały włos, a trafiłby do mojej kolekcji zamiast Cześka, popukałam się w głowę. :lol: Teraz, kiedy patrzę na ten model, mam zupełnie inne odczucia. Przede wszystkim wydaje mi się po prostu... pomarańczowy. :/ No i nie ma rybiego oka, które ponoć było mi tak obojętne, a teraz, przewracając Cześka w łapach, nie mogę odwieść od niego wzroku. :) I pomimo że ponoć oba modele są bardzo podobne, to jednak Czesiek swoim urokiem bije go na głowę, choć sama nie wiem, czym jest to konkretnie spowodowane. Na plus dla Smart and Shiney wychodzą tylko jego kopyta, bo wiadomo, że te Cześka są jednak zbyt jednolite... Choć myślałam, że będzie gorzej, bo na przykład rzekomego różu w ich barwie nie dostrzegam. Jak dla mnie wyglądają jak każde inne niepigmentowane kopyta Breyer'ów (a nawet do najgorszych nie należą, bo na przykład te mojego achał-tekina są dużo bledsze).
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Maliaorca » 13 paź 2013, o 16:19

Gratulacje wszystkich modeli! Strapless jest świetna, ale arabek Stone to moje wielkie marzenie. Jest cudowny i kiedyś go dostanę!
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Apache. » 13 paź 2013, o 16:50

Maliaorca, dzięki. :) Jeśli arabek Stone'a ma być Twój, to na pewno w końcu znajdziesz jakąś fajną ofertę. ;) Powodzenia w poszukiwaniach!
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 13 paź 2013, o 20:01

Boże, czemu ja tu wcześniej nie zajrzałam?
Za przeproszeniem zazdrość ściska moją dupę jak patrzę na Rachel Alexandrę!
Kocham ją i Twoją kolekcję oczywiście gratuluję! :D
(Za ile kupiłaś Rachel, jeśli pamiętasz ^^)
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Apache. » 14 paź 2013, o 11:43

Affka, haha, dzięki. :D Co do Rachel, to kupiłam ją z eBay'a, konkretniej z Włoch. A kosztowała wtedy jakieś 170-190 zł + wysyłka 50 kilka złotych, dokładnie nie pamiętam, bo nie wiem, czy kupiłam ją w końcu w czasie trwania promocji (czyli te 170 zł), czy po normalnej cenie (190 zł). :P
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 14 paź 2013, o 19:30

Apache., Booże zazdorszczę.
Hahaha jak CI się znudzi, to chętnie odkupię XDD
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Apache. » 15 paź 2013, o 22:32

Affka, ooj, raczej nie masz co na to liczyć. :D To obecnie jeden z moich ulubionych Breyer'ów, jak nie ulubiony. ;)
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Affka » 16 paź 2013, o 17:05

Haha, nie no spoko <3
Avatar użytkownika
Affka
Hobbysta
 
Posty: 52
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Apache. » 2 lut 2014, o 21:24

Dawno już nie chwaliłam się żadnym zakupem. :)
W ostatnim czasie, za sprawą moich urodzin i świąt Bożego Narodzenia, dotarły do mnie modele Heartland High Tech oraz Elvis Presley's Bear. Oba bardzo mnie ucieszyły, a nawet jeden z nich - Bear - ostatecznie został moim ulubieńcem. Ale nie o tym chciałam napisać, więc na tym poprzestanę, bo później będzie mi ciężko się zamknąć, znając moją tendencję do rozpisywania się. :lol:

Pewnie wielu z Was kojarzy serię Ethereal i sam mold zwany inaczej Conquistador'em... Choć jego wielką fanką nie byłam, to jednak postanowiłam ostatecznie przygarnąć jakieś konisko na tym moldzie. Mówiąc "jakieś", mam na myśli tego pana:

Ethereal Earth
Obrazek
źródło zdj.: http://evasoffice.blogspot.com/2011/04/ ... earth.html


Ogólnie strasznie podoba mi się malowanie każdego modelu z tej serii, bo wszystkie są naprawdę ładne i dopracowane (aż pierwszy raz nabrałam ochoty na linię conga :P). Ostatecznie jednak to "Ziemia" najbardziej przypadł mi do gustu albo raczej jako jedyny naprawdę złapał mnie za serce, oczarował, wręcz trudno oderwać mnie od wgapiania się w jego zdjęcia. :mrgreen: No i na szczęście okazało się, że da się go dorwać we w miarę rozsądnej cenie (tańszy jest chyba tylko siwy Wind). Co prawda mój model nie będzie miał podstawki, ale to szczegół, w sumie i tak nie była mi do niczego potrzebna, a prawdopodobnie nawet by tylko wadziła. Oczywiście rozważałam również zakup obecnie dostępnego Grullo Pinto, ale w porównaniu z czwórką z serii Ethereal wydał mi się jednak bardzo średni. :P Poza tym wolałam dołożyć troszkę pieniążków i jednak mieć ten mold w wymarzonym malowaniu.

Tak więc dziś kliknęłam sobie aukcję z "Ziemią" na eBay... a raczej ktoś ją za mnie klikną, bo znów zdecydowałam się na pośrednictwo FLTE. Trochę to po tych wszystkich sytuacjach ryzykowne, ale w sumie nie zawiedli mnie nigdy, jeśli chodziło o zakupy na ich stronie czy przez opcję "Kup Teraz" na eBay'u (a tak było właśnie w tym przypadku). Bardziej martwi mnie czas oczekiwania. Pewnie będą to jakieś 3 tygodnie. >_>
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez NAF » 2 lut 2014, o 22:08

Gratulacje, trzymam kciuki za aukcję i czekam na real foty.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Capricorn » 2 lut 2014, o 22:40

Piękny jest. Ten model z serii też mi się najbardziej podoba. 3mam kciuki także :)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Apache. » 3 lut 2014, o 12:51

Dzięki, dziewczyny! :mrgreen: Jak na razie wszystko jest okej, kliknęli mi go w miarę szybko, może z 20 min.-0,5 godziny po złożeniu zamówienia. Teraz muszę uzbroić się w cierpliwość. ;_;
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron