Kolekcja Watazki

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Kolekcja Watazki

Postprzez Watazka » 22 lut 2013, o 19:31

Moja kolekcja:
CollectA:
1. (88438) Wałach barock pinto
2. (88431) Ogier hanowerski
3. (88585) Ogier quarter horse
4. ¬rebię mustang dereszowate

Breyer Traditional:
1. (1345) Secretariat (Big Red)
2. (1475) Ravel
3. (1474) GG Valentine & Heartbreaker
4. (1200) Ideal Oldenburg
5. (1495) Marwari
Breyer Classic:
1. (750199) Hongvi, Chestnut Pinto Mustang
Breyer Stablemates:
1. (5924) Warmblood
2. (5924) Scrambling Foal

Bullyland:
1. (62658) Wałach trakeński
2. Wałach hanowerski

I spore stadko koni Schleich które jest obecnie redukowane. ;)

Breyer Traditionals:
Obrazek
Stablemates:
Obrazek
Collecty:
Obrazek

Staram się tak ustawić swoje kolekcjonersko-modelarskie priorytety, żeby wybierać tylko te naj, naj, modele Traditional Breyer'a, i konie Collecty (oraz kilka modeli SM) które planuję przerobić. Nie wykluczam pojawienia się kilku modeli Safari Ltd., może Petera Stone'a, a w dalekiej(oj, dalekiej) przyszłości Artist Resin.
Pracuję nad rzędami tradycyjnymi-historycznymi, a kiedy poczuję się w tym trochę pewniej, to pomyślę też nad jakimś rzędem... filmowym (co powiecie na Władcę Pierścieni? :) ).

Niedługo postaram się dodać jakieś zdjęcia, i powiedzieć o nowych zdobyczach które po nie małych trudnościach dotarły do mnie wczoraj z U.K.
Ostatnio edytowano 8 kwi 2013, o 20:41 przez Watazka, łącznie edytowano 2 razy
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Carmen » 22 lut 2013, o 20:02

Watazka, ciekawa kolekcja, a w Barock pinto jako że to jest ten sam mold co fryz przeswituje filoetowa masa?
A co do tych drzewek - kupiliśmy jedno (dość rogie, bo duże) mojemu wujkowi i jego żonie do mieszkania i byli na tyle głupi, że postawili na ogrzewanych płytkach i nawet się nim nie opiekowali, tyle co mu wody nalali - a sama wiesz że trzeba im poświęcić czas. Drzewko od ciepła zaczęło gubić liście i marnieć, a oni się zastanawiali dlaczego jeszcze nawet go nie pielęgnowali, nie nawozili, a no i trzymali w cieniu, zamiast w półcieniu - głupcy... tylko kasa i grzewko zmarnowane. Jak przyszliśmy to aż płakac się chciało jak tak na niego patrzelismy. Brak słów. A moje mini drzewko naprawdę ślicznie rośnie na parapecie :)
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Gość » 22 lut 2013, o 20:40

Peter Stone niestety też mi wpadły w oko (szczególnie mold palouse). Co do rzędów historycznych jestem na tak :D Sama się przymierzam do zrobienia jednego z około X w., ale nie do końca to będzie odtwórstwo w 100%. Jestem ciekawa jak tobie wyjdzie sprzęcicho :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Lila2006 » 22 lut 2013, o 21:49

Jestem bardzo ciekawa nowości. No i czekam z niecierpliwością na zdjęcia kolekcji.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 26 lut 2013, o 02:00

Zaskakująco ciekawa kolekcja!!! Graty wyboru !
Czekam na foty koni, ale i rzędów których bardzo jestem ciekawa :)

Mój Barrock Pinto chyba miał minimalny prześwit fioletu na zadzie przy łacie- na szybko poprawiłam to i nieostre brzegi łat pastelą+fiksatywa i śladu nie ma. Na pewno nie było tak wielkich prześwitów jak ma kara wersja -fryz.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Watazka » 28 lut 2013, o 16:37

Metalfish, Petera Stone'a mam w planach na początek kupić kilka chipsów. ;) Z rzędem który teraz kończę nie wiem czy się wyrobię na PS, miało być "ze skórką" o którą się pytałam na shoutboxie, ale zmieniła mi się koncepcja, a zostało mało czasu. Ogólnie rzecz biorąc, mnie też narazie interesuje średniowieczne, a potem pomyślę o tradycyjnym rzędzie hiszpańskim.
Lila2006, zdjęcia postaram się dodać w weekend. :)
dorotheah, bardzo dziękuję. Z Breyera staram się wybierać moldy B. Eberl i te lepsze C.S Sifton.
Zdjęcia oczywiście dodam. ;)
Carmen, dzięki. Fiolet nie prześwituje prawie wcale, jedynie na brzuchu odrobinę. Jest to jednak od spodu i mało widoczne.
Aj, bo niższa temperatura zimą powinna być, roślina musi odpocząć i później przygotować się do wegetacji. A regularne podlewanie to podstawa.
Ostatnio edytowano 10 mar 2013, o 17:13 przez Watazka, łącznie edytowano 1 raz
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Watazka » 3 mar 2013, o 09:46

Co nowego z UK:

Morgan, Clydesdale, Pas Fino - modele stablemates G2 na customy. ;)
Obrazek

Custom Arabian Mare G1 & Custom American Saddlebred G2
Obrazek
Obrazek
G2 może być jako Tennessee Walker. :)

I w końcu sam Ideal, który przybył razem z maluchami:
Obrazek

W paczce była też koperta, do której oprócz wydruku z ebay'a dołączono kartkę;
Meister (Breyer Oldenburg)
MHB Auyst 2011 Summerione Showdown P.S
1st OF Breyer German Warmblood Stallion

Czyli "Majsterek" z osiągnięciami. :)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez kaskagren » 3 mar 2013, o 11:14

Super nowości! Gratuluję ;)
Ostatnio edytowano 3 mar 2013, o 11:53 przez kaskagren, łącznie edytowano 1 raz
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Lila2006 » 3 mar 2013, o 11:47

Super, że są zdjęcia. Kolekcja świetna, bardzo przemyślana.
Gratki nowości, zwłaszcza utytułowanego Ideala, ale customy też bardzo mi się podobają. Zwłaszcza Saddlebred, może dlatego że nie jestem specjalną miłośniczką Arabów. Wolę mocniej zbudowane konie niemieckich ras.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Watazka » 6 mar 2013, o 20:22

Dziękuję bardzo za miłe słowa. ;)
Do mnie również przyjechał dzisiaj imieninowy prezent który po części sama sobie sprawiłam, Bułeczka-Marwari, brawa dla piekarza, bo konik naprawdę robi wrażenie. :)
Warto było go kupić, cena rzeczywiście wypadła korzystnie, figurka nie jest mała, w kłębie tyle co Valentine, a może nawet ciut wyższy. Wizualnie sprawia wrażenie małego konia, ponieważ ma krótką kłodę i jest smukły, a "zebrana" poza też robi swoje.
Muszę narazie ograniczyć swoje kolekcjonerskie "chciejsta", trzeba wreszczie kupić porządny sprzęt fotograficzny. :)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez NAF » 6 mar 2013, o 21:13

Gratuluję Bułeczki, jest zdecydowanie warty kupienia.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dorotheah » 7 mar 2013, o 00:14

Gratki wielkie wszystkich nowych koni , szczególnie Marwari i Ideala ! :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez kaskagren » 7 mar 2013, o 16:26

Gratulacje Marwari! Co nie, że przewspaniały? :3
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Watazka » 10 mar 2013, o 02:02

NAF, dziękuję. Cieszę się, że model dostał pozytywną opininę naszej grupki, która go nabyła. ;)
dorotheah, Ideala wybrałam nie przez przypadek, miałam go wcześniej na oku, ale dopiero po przeczytaniu Twojego wpisu na blogu, postanowiłam że na pewno go kupię. Co tu dużo gadać, jest świetny, po prostu. Dziękuję za pomoc.
Marwarim jestem nie mniej pozytywnie zaskoczona, pomimo pewnych niedopracowań w wykończeniu, to piękny model. I miła odmiana rzeźbiarki, która tworzy wiele rzeźb ras sportowych, a tu orientalne cudeńko.
kaskagren, oczywiście, coraz bardziej podbija moje serce, zajął nawet honorowe miejsce na półce. ;)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Watazka » 8 kwi 2013, o 20:48

Ostatnio do mojej kolekcji trafła dereszowata klaczka rasy mustang, z Collecty. Oryginale malowanie bardzo mi pasuje, nie będę w przyszłości go zmieniać.

Obrazek

Zakup na żywo, z trzech obecnych źrebaków ten najbardziej się ze mną zaprzyjaźnił.
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Następna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron