Kolekcja Watazki

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Lila2006 » 21 cze 2013, o 09:15

Hanowerek cud, miód, orzeszki i palce lizać. Rzeczywiście dobrze mu w takich ciemnych maściach. A mój przewrotnie będzie kasztanem i będzie portretem bardzo ważnego dla mnie prawdziwego konia. Ale o tym w późniejszym czasie i w moim wątku.
Od tego samego sprzedawcy mam swoją Achałkę Strapless, również malowana przez Deb. ;)

Claydek też bardzo mi się podoba, ciekawe czy mógłby uchodzić za partnera dla mojej klaczy Shire?

Gratuluję naprawdę świetnych nabytków.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Apache. » 21 cze 2013, o 13:08

Gratuluję! I dzięki za zdjęcia! Hanowerek jest jednej z moich najulubieńszych maści, która mu zresztą fajnie pasuje, do tego ma piękne oczka. :) Clydek też fajny, tylko ta lewa przednia noga... Przez to, że jest tak nisko przy ziemi, kiedyś myślałam, że on stępuje. :P On chyba też jest dość spory jak na tę skalę?

Na folblutkę nadal mam ochotę, pomimo pewnych niedociągnięć w rzeźbie. Nawet nie przeszkadza mi to dziwne przewężenie, ja tam jej raczej od góry nie będę zbyt często oglądać. :P Bardziej niż to przewężenie czy rzeźba dość uboga w detale martwią mnie te szeroko rozstawione nogi. :-/
Zastanawiam się jeszcze nad maścią. Byłam przekonana, że chcę kasztankę, ale trochę przeraża mnie ten połysk. :P
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez kaskagren » 21 cze 2013, o 13:37

Ogierek Cly podoba mis się, mimo ciemnych zdjęć ;)
A Hanowerek jest śliczny! Wygląda jak mój Choco, tyle że mój jest ciemnogniady. Twój jst ślicznie cieniowany i ma piękne kopytka :)
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Gość » 22 cze 2013, o 09:34

Podoba mi się hanowerek jest fajniutki :D Chyba się na cly skusze...
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Watazka » 30 cze 2013, o 21:00

Zdjęcia nie oddają szczegółów, także na żywo Hanower jest jeszcze piękniejszy. :)
Lila2006, jestem ciekawa co to za koń i jaka jest jego historia, jak coś o nim skrobniesz to chętnie poczytam. Ogier Clydesdale roboczo nazywa się Magnus, nie wiem czy nie będzie wyglądał przy klaczy Shire zbyt drobnie - miałam ją kiedyś w rękach, pamiętam że była bardzo duża. Magnus ma około 9,5 cm w kłębie.

Połysk nie jest aż tak intensywny, mnie to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, przypomina mi złoto kasztanowatą maść koni dońskich, którą uwielbiam.

Ogiera Clydesdale naprawdę polecam. Mnie podoba się w nim wszystko, ale każdy ma inny gust. ;)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez Watazka » 1 lip 2013, o 16:32

Ogier Hanowerski w nowym kantarze, zrobionym przeze mnie:
Obrazek

Więcej opiszę w odpowiednim wątku, jak zgram pozostałe zdjęcia.

Magnus w odrobinę cieplejszych kolorach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W zeszłym tygodniu przyjechała paczka od Mangalargi, a w niej klacz Haflinger classic i źrebak Zen. Mangalarga wcześniej sfotografowała i opisała je na swoim blogu
http://silver-unicornis-studio.blogspot ... -mare.html i tu http://silver-unicornis-studio.blogspot ... -colt.html . Dziękuję Mangalarga! Ja może pokuszę się o zrobienie fot porównawczych Haflingerki i folblutki classic Collecty.
Suma sumarum, Valentyna odchowała swojego pierwszego źrebaka i ma następnego ogierka. :)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez dorotheah » 2 lip 2013, o 10:21

Oj znów nie wysłał mi się wcześniej napisany post :-/
Hanowerek jest absolutnie boski. Popracuj na sfotografowaniem go perfekto na doioramce i wystawiaj na IMEHA :D
Ten mold cudnie wyglada w takich masciach- swojego jakiś czas temu zaczęłam przerabiac na coś podobnego , ale stoi nieskończony.

Za to do CLY przekonać się jednak nie mogę. Detale są cudne, łepek sliczny. Ale już proporcje , bardzo ciężki typ, przebudowany zad i dziwnie pracujący nie chcą mnie przekonać do siebie. Za to ten łepek taki cudny :)
Graty obu koni!
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Poprzednia strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron