Figurki Lili2006

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Lila2006 » 24 sty 2013, o 20:23

Tak, to te.
Szalałam, szalałam, ale z tym już na jakiś czas koniec.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Koniara262 » 24 sty 2013, o 23:15

Dopiero teraz zauważyłam zdjęcia :)
Piękne figurki, skoczek bardzo mi się podoba, jest po prostu wspaniały !
Andaluzek świetny, pasuje mu ta maść.
Właściwie to nie przepadam za takimi "perłowymi" maściami na koniach, ale Twój gorącokrwisty appaloosek przypadł mi do gustu."

Szalejesz, szalejesz, gratuluję zamówienia :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez dorotheah » 25 sty 2013, o 03:17

Oj nie widzialam ich. W jakich są maściach?

Ja tak szalałam cały poprzedni tok. W tym mam inne plany:)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 25 sty 2013, o 06:10

Po mojemu ciemno gniada, ale Mangalarga może mnie skorygować. :)

Dojechały figurki z MPV.
Jonny i Ernie bardzo fajnie wyglądają. Rzeczywiście Don Johnson jest lepiej wyrzeźbiony, ma więcej detali, ale i El Santo bardzo mi się podoba. Ma słodki różowy nos. ;)
Jeśli chodzi o fryza, to chyba miałam pecha. Jest bardziej fioletowy niż czarny. Eh... szkoda, że nie potrafię go sobie przemalować...
Za to psiak jest cudny. Ten siwy pyszczek mnie rozczula, może dlatego, że sama mam 13 letnią sunię. Ma też śliczne bursztynowe oczy.
Ogólnie jestem zadowolona, ale będę tam raczej zamawiać tylko niedostępne u nas figurki.
Ostatnio edytowano 2 lut 2013, o 18:30 przez Lila2006, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 25 sty 2013, o 19:11

Oj gniady kobył Shire jest śliczny ! Gratki :)

No i Graty nowego satdka, przed e wszystkim Johnnyego i fryza Jeśli fryz jest Collecty- to wiedz, że one wszystkie są z fioletowawej masy, która przebija. Sama kupiłam srokacza Barrock pinto na tym moldzie z czego jestem bardzo zadowolona. Nie dosć ,że jest prześlicznie malowany, ma twarzową odmianę , to jeszcze nie ma prześwitów masy. Za to mj źrebol Shire ma delikatne prześwity.
A psa kupiłaś tego co ja mam -border collie Safari?

Kurcze kobieto wstawiaj fotki nowego stadka i psiaka. Przepięknie ci rośnie kolekcja. Może kiedyś zrobisz dla nas stronkę z galerią swoich modeli? Chetnie bym podziwiała Twoje zbiory, tym bardziej,że nie boisz się nabywać customów. :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 25 sty 2013, o 19:25

Dorotheah, dzięki za miłe słowa.
Fryz jest Collecty, tylko, że on jest bardziej fioletowy niż czarny. Zastanawiałam się nad srokaczem, ale chciałam prawdziwego fryza dlatego kupiłam karego. Nic to. Z daleka wygląda OK, a kiedyś może coś z nim zrobię. Tzn, nie sama niestety. Malarsko jestem beznadziejna. Dwie lewe ręce normalnie. Albo go sprzedam, albo podeślę komuś do przemalowania. :mrgreen:

Jeśli chodzi o stronkę, to raczej nie dla mnie. Nie czuję się na siłach.

Oto nowe nabytki:
Fioletowy fryz Collecta. ;)
Obrazek

Obrazek

Don Johnson Bullyland.
Obrazek

Obrazek

El Santo Bullyland
Obrazek

Pies rasy mix Papo
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Lila2006 » 30 sty 2013, o 18:00

Niespodziewanie, dzień wcześniej niż przewidywałam, dotarły dziś do mnie klacz i źrebię shire, customy modeli Collecty, malowane przez Deborah Brown.
Niestety fatalne warunki oświetleniowe powodują, ze zdjęcia wyszły okropnie, dlatego nie będę teraz ich wstawiać. Można sobie na razie oba zobaczyć dwa posty wyżej, na zdjęciach sprzedawcy.
Cóż mogę o nich napisać. Wg mnie są prześliczne. Nie wiem czy to kwestia malowania i utwardzania farby (nie znam się na tym), ale nie są tak gumowe jak te konie Collecty, które mam. Malowanie wg mnie jest świetne, bardzo realistyczne. Oba konie mają fajne odmiany, żywe oczy, a klacz cudną maść (moją ulubioną).
Jeśli chodzi o budowę, to nie znam się. Po za tym, chyba nie były przerabiane pod tym kątem, więc pewnie mają te same "usterki" co oryginały.
Jedno jest pewne. Nie żałuję wydanej na nie kasy. :yay:
Tak sobie jeszcze myślą, że może uda mi się zamówić u tej sprzedawczyni przemalowanego marwari...?
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Aon-Adharcach » 30 sty 2013, o 18:08

Psinka bardzo fajna :)
Mój fryz też ma takie "przecierki", po prostu masa jest różowo-fioletowa. Możesz napisać do Metalfish w sprawie przemalowania, jakiś czas temu pisałam z nią w kwestii podesłania figurki do przemalowania. Bo mimo drobnych wad model jest piękny, uważam, że warto go mieć :D
Niestety, o światło ostatnio trudno, wczoraj walczyłam ze zdjęciami, w końcu dzisiaj zrobiłam część od nowa. I tak są kiepskie, chyba pora zainwestować w oświetlenie.
Custom breyerowskiego Marwari? Szalona! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 30 sty 2013, o 18:21

Mangalarga napisał(a):Custom breyerowskiego Marwari? Szalona! :mrgreen:


Ona jest stosunkowo niedroga. Naprawdę ładnie pomalowany Hackney Pony Champion miał wywoławczą ok 123 zł. Najdroższe traditionale ok 750 zł w opcji kup teraz.
Tak się tylko zastanawiam.... ;)
Raczej nie kupię Marwari w tym malowaniu tylko będę polowała na customy.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez ZbieraczkaSBBCP » 31 sty 2013, o 18:12

widzę że o wiele bardziej interesujesz się customami (niestety chyba są o wiele droższe :( )

Gratuluje nowych nabytków. pozdrawiam :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
ZbieraczkaSBBCP
Amator
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 19:31

Postprzez Aon-Adharcach » 31 sty 2013, o 18:30

Może kiedyś pomyślę nad jej customem (jeśli zdecyduję się na konto na eBay'u), bo faktycznie ceny ma niewygórowane jak na ten poziom, albo to amerykańscy artyści bardzo się cenią (a do tego dochodzą niemałe koszty przesyłki ze Stanów).

No i zapomniałam wspomnieć, że podobają mi się tła na ostatnich zdjęciach, jeszcze przyjemniej ogląda się takie foty :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 1 lut 2013, o 18:14

Foteczki piękne wyszły. A i psisko wygląda fajnie w realu.
Czekam cierpliwie na real fotki shire. :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 2 lut 2013, o 13:35

Zdjęcia są tylko, że takie sobie. Po za lampą błyskową nie mam czym doświetlić, a do lampy nie mam odpowiedniego tła. Fotki z łazienki bo tam było najjaśniej. ;)
Razem.
Obrazek

Klacz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

¬rebak.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I zbliżenie na oko.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Aon-Adharcach » 2 lut 2013, o 13:43

Łoboziu, jakie piękne! :shock: Lepiej dobrze ich pilnuj, bo jeszcze je ukradnę.
Co do umaszczeń, dla mnie wyglądają na jelenie (zbyt "żółte" na gniadosze), klacz bardziej na ciemnojelenią.
Cudowne!
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 2 lut 2013, o 14:05

Dopiero teraz zauważyłam, że na zdjęciach (sprzedawcy też) wyglądają tak "żółto". W realu nie są w ogóle żółtawe. Nie zmieniłam balansu bieli a miałam ustawiony pod lampę, może dlatego tak wyszły. To są typowe brązy od ciemno beżowego do bardzo ciemnego brązu na grzbiecie.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron