Figurki Lili2006

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Figurki Lili2006

Postprzez dorotheah » 23 paź 2016, o 09:02

Pięknie mu w siodełku :)
On jest stworzony do rzędów !
A rząd zaiste też masz udany.

A nad tymi maluszkami Siku swego czasu też myślałam, bo wyglądają na prawdę przyzwoicie.
Ale choć są urocze to w sumie dobrze, że ich nie kupiłam, bo znowu muszę wybrać kilka koni na wyprzedaż, m.in SMki :/
Pozdrowionka
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 23 paź 2016, o 17:25

Bardzo dziękuję w imieniu Fabio. :) Też uważam, że on jest stworzony do rzędów i porządnego jeźdźca.
Siodełko przyleciało aż z Australii i ma teraz ładniejsze strzemiona. Jest skórzane i wygląda jak takie normalne siodło jakie można zobaczyć w szkółkach jeździeckich na przykład. Ogłowie natomiast to moje "dzieło". :)

Nie rozumiem dlaczego nie wrzuciłam tu zdjęć Weihaiwej, przecież jest tak ważna dla mojej kolekcji. Żeby jednak nie powielać opublikowanych już fotek dam jedno z amazonką w skali trad. żeby pokazać jak wielką jest klaczą. Wszystko się zgadza, Weihaiwej też była duża bo mierzyła 168 albo 169 cm.

Obrazek

Jak ja kocham takie wielkie smoki. Jak patrzę na zdjęcie to od razu serducho mi się raduje. :)

I na koniec mała zapowiedź. Jak się uda to do stada dołączy jeszcze jeden zimnioczek. Tym razem ogier. Mam nadzieję, że Teresce wpadnie w oko. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Patrycja » 23 paź 2016, o 17:39

Woow ona faktycznie jest wielka! Ale ja też lubię takie duże :D Tylko, że ona nawet od Cordesa jest większa to na serio smoczyca. Trzymam mocno kciuki ciągle za zimnioczka. Na pewno się uda!
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Figurki Lili2006

Postprzez jestemnikko » 23 paź 2016, o 19:16

Jaka ona jest cudowna! Co prawda Cordes to wciąż mój ulubieniec, jeśli chodzi o duże AR-ki, ale ta klacz ma w sobie takie pokłady końskiej duszy, że nie wiem!
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 26 paź 2016, o 10:09

Dziękuję bardzo, cieszę się, że Wam się podoba. Ja ciągle nie mogę się na nią napatrzeć tym bardziej, że dziś klaczka otrzymała profesjonalny, bardzo elegancki, wręcz ekskluzywny kantar. Kantar wraz z uwiązem wykonany z czarnej skóry ze złotymi sprzączkami jest dziełem Nieleki czyli Marty Kirkor. Od prawdziwego, realnego wyrobu różni się jedynie wielkością a Weihaiwej dodaje jeszcze więcej życia.

Obrazek

Obrazek

A nowy grubasek już zaliczkowany i mam wielką nadzieję, że do świąt będzie u mnie. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Patrycja » 26 paź 2016, o 11:06

Wooow... bardzo ekskluzywnie to wygląda :) uwielbiam kantary od Marty. Wybrałaś bardzo fajny kolor dla rudej. Piękne zdjęcia. Tło fajnie podbija kolor oczu ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Figurki Lili2006

Postprzez jestemnikko » 26 paź 2016, o 11:28

Powtórzę się: Ona jest niesamowita! A kantary Marty uwielbiam, zastanawiam się, czy by nie zafundować takiego Finiganowi i Perkozowi, jak ten pierwszy dostanie już kolorków. :wink:
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Winged Panther » 26 paź 2016, o 15:19

Gratuluję kantarka! Pochodni muszę koniecznie sprawić jakiś od Marty, jak nazbieram na pewno zamówię :)
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Ana » 26 paź 2016, o 17:10

Wspaniały kantar dla Weihaiwej! Gratulacje! Piękne foty też! :D
Jeszcze raz gratulacje tej cudnej kasztanki, jest wspaniała. Każde jej zdjęcie robi ogromne wrażenie :D Ah, te oczy!! :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Annn » 27 paź 2016, o 14:07

Niesamowity kantar i koń! ^^ Gratulacje jeszcze raz ;)
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Zafira » 27 paź 2016, o 14:56

Jeszcze raz gratuluję cudownej kobyły, ale w tym kantarze.. No, wygląda jak typowy, wypięknowany, pokazowy "koniś", hehe. Ale do pyska jej w nim, po raz etny gratulacje i wzdychanie w kąciku :D.
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Figurki Lili2006

Postprzez EFYM » 19 lis 2016, o 16:52

Chyba zapisy na kursy z robienia kantarów aktualne i można mnie jeszcze wpisać? :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 20 gru 2016, o 18:20

Zobaczcie kogo udało mi się upolować. :) Zasadzałam się na niego prawie od początku bycia na forum i w końcu się udało dorwać Diamencika za rozsądną cenę.

Obrazek

Nie jest to może model idealny ale zawsze bardzo chciałam go mieć, zwłaszcza że przypomina mi trochę konia, na którym kiedyś bardzo lubiłam jeździć. Właściwie jest to jedyna wersja tego moldu, która mi się podoba. Wydaje mi się, że ta maść ukrywa trochę wady figurki, zwłaszcza niezbyt ładną, trochę kanciastą i bardzo szeroką od przodu głowę. Wszystko wynagradza piękny, swobodny ale i dynamiczny kłus. Zwłaszcza przód konia robi duże wrażenie bo zad jest może troszkę dziwny. Suma sumarum, konisko jest fajne, bardzo chciałam żeby kłusował po moich półkach i bardzo się cieszę, że nareszcie się to udało. Warto być cierpliwym. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez jestemnikko » 20 gru 2016, o 20:00

*EDIT* Już działa.
Gratulacje Diamenta! Marzy mi się od kiedy ujrzałam jego stare, promocyjne foty. Szkoda, że jest tak ciężko dostępny...
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Patrycja » 20 gru 2016, o 20:20

Piękny! Faktycznie to chyba najfajniejsza wersja tego moldu. On ma specyficzne uszy ale przy grzywce tego nie widać. Musze przyznać że malowanie ma świetne. Zwłaszcza kopyta są bardzo dobre. Te paseczki... Wydaje mi się, że fajnie też ma zrobione jabłuszka. Bardzo przyjemne konisko... Ale czemu tak mało fot???? Ja poproszę jeszcze ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości