Figurki Lili2006

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Bergula » 4 lut 2017, o 18:14

Niezbyt podobają mi się konie achał tekińskie,więc model kompletnie nie w moim stylu.
Ale ukłony dla autora,za stworzenie małego,lecz tak dopracowanego modelu :D
Gratuluję nabytku!
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 4 lut 2017, o 18:20

Dziękuję bardzo wszystkim.

Winged Panther Gench ma rewelacyjne, genialne wręcz detale, ale widziałam go niedawno, był na sprzedaż na MH$P, w pięknym malowaniu i za stosunkowo niewielką cenę i muszę powiedzieć, że on ma strasznie skopane proporcje. Naprawdę, prawie go kupiłam bo na pierwszy rzut oka wyglądał super. Po obejrzeniu wszystkich fotek jednak zrezygnowałam. Coś w jego sylwetce strasznie zgrzyta.

Ale jest jeszcze jeden świetny achał, o którym zapomniałam. To Garayusup też Olega. I ten jest zdecydowanie lepszy. Moim skromnym zdaniem Garayusup, Almaz-Bek i Jadakiss to najlepsze achały jakie do tej pory widziałam. Widziałam jeszcze jednego, który może dołączyć do tej trójki ale z opinią wstrzymam się do czasu aż zobaczę go na żywo. ;)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez EFYM » 5 lut 2017, o 18:28

Lili2006, skąd jeżeli mogę wiedzieć wytrzasnęłaś Tereskę? :D Nie wiem nawet skąd ten konik, jaka rasa i jakiej firmy. :roll:
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 5 lut 2017, o 20:40

Tereska to żywica od Brigitte Eberl o nazwie Therese. Kupiłam bezpośrednio od rzeźbiarki a pomalowała ją Ela czyli Metalfish. Nie wiem jaką rasę przedstawia wg autorki ale u mnie jest polskim koniem zimnokrwistym. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 1 kwi 2017, o 20:44

Ups, post pod postem mi wyszedł. Przepraszam ale chciałam przedstawić Wam kolejnego konia w mojej kolekcji. W piętek przyjechał długo oczekiwany Tungus - Rosyjski koń zimnokrwisty, wyrzeźbiony i pomalowany przez Yanę Danilovą z Rosji. Niestety w czasie długiej podróży stało się nieszczęście i złamało mu się lewe ucho. Bardzo mnie to zmartwiło ale koleżanka o złotym sercu obiecała uleczyć biedaka. Patrycja, dziękuję. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym niewielkim ale bardzo zadziornym ogierku zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Może i nie ma idealnej budowy ale jest w nim tyle życia i takiej twardości i siły, którą uwielbiam u koni. Patrząc na niego mam wrażenie, że słyszę jak rży czując w pobliżu inne konie.
Obrazek

Tungus nie jest zbyt duży ale pasuje to do rasy, której jest przedstawicielem bowiem konie te mierzą średnio 150cm. Mimo, że Tereska to przy nim kawał baby to jednak chyba przypadli sobie do gustu. ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez CzekoladaRx » 2 kwi 2017, o 14:06

Gratki! Bardzo fajny ;) Czyżbyś była fanką rosyjskich modeli? Znajdujesz takie zupełnie nieznane, jak ty to robisz?
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Annn » 2 kwi 2017, o 18:57

Ach, gratulacje małego tekińca, a ziemniak zupełnie podbił moje serce! Jest niesamowity, rzeczywiście bije od niego życie!
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Patrycja » 2 kwi 2017, o 19:14

Lila2006 gratuluję grubcia! Jest przeuroczy i ma świetne detale. Ja jestem zakochana w jego zmarszczkach na szyi ;) bossskie! Z Tereską prezentuje się znakomicie.
Nie ma za co dziękować ;) to żaden problem :P
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Winged Panther » 3 kwi 2017, o 13:14

Cudowny model! Bardzo mi się podoba otwarty pyszczek i maść :>
Co do Gença - zdecydowanie do ideału mu daleko, ale jestem w nim bezwarunkowo zakochana. Czekam tylko aż wyjdzie wersja w skali SM i zamawiam C:
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Zafira » 4 kwi 2017, o 19:19

Gratulacje, bo jest świetny. Zwłaszcza otwarty pyszczek :D
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Figurki Lili2006

Postprzez PrettyPink » 8 kwi 2017, o 13:10

Ojej, ten zimnokrwisty ogier jest świetny! Też bardzo lubię taki mocny typ konia. No i ten otwarty pysk bardzo oryginalny, zastanawia mnie czy w środku też jest pomalowany?
Avatar użytkownika
PrettyPink
Świeża krew
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 14:34
Posiada modeli: 59

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Lila2006 » 12 maja 2017, o 19:15

Dziękuję za miłe komentarze. Napisałam długiego posta okraszonego fotkami i podczas wysyłania diabli go wzięli, wrrr...
A chciałam Wam przedstawić nowego ogierka, który przyjechał również z Rosji, a dokładniej z tego samego miejsca co Tungus. Tym razem jest to achałtekiniec o imieniu Asman, wyrzeźbiony i pomalowany przez Margaritę Malową, koleżankę Yany z Delir Studio.
Obrazek

Obrazek

Szerzej opiszę go na blogu a teraz tylko króciutko. Jest dość drobny, drobniejszy nawet od breyerowskiego Marwari, choć wzrostem mu dorównuje. Przez tą swoją drobną budowę i długaśne nożyska, kojarzy mi się bardziej z takim młodym, powiedzmy dwuletnim, końskim wyrostkiem niż z dojrzałym ogierem.
Ma fajną, charakterystyczną dla rasy, jelenią przydymioną maść, oczywiście z metalicznym połyskiem.
Miłośników gładziutkich, wypieszczonych i wypolerowanych figurek, zarówno Tungus jak i Asman na pewno by rozczarowali. W obu przypadkach można powiedzieć - preppingu brak. Na LS żaden z nich kariery nie zrobi, to pewne. Ja nie jestem na szczęście tak wymagająca więc dla mnie oba są championami.;)

Obrazek

W porównaniu z Jadakissem to prawie źrebak. ;)

Obrazek

Ale achałtekińską szlachetność ma bezapelacyjnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Rarity » 12 maja 2017, o 20:58

Skąd ty wyciągasz takie cudowności? Aż nie wiem co powiedzieć, niesamowity, wspaniały, aż mam ochotę zapytać gdzie mieszkasz by móc cie odwiedzić i zobaczyć je na żywo :)
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Figurki Lili2006

Postprzez CzekoladaRx » 12 maja 2017, o 22:40

Podpisuję się pod Rarity! Niesamowity! Ja bym wolała inny ogon, ale jestem zakochana w jego szyi i łbie. Cudo *-* Strasznie ci tej tekińskiej kolekcji zazdroszczę ;)
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Figurki Lili2006

Postprzez Ana » 13 maja 2017, o 12:19

Jest piękny! Jeszcze raz gratuluję Lidia! Bardzo pięknie oddaje charakter rasy, 100% Ahał :D Jak wiesz, czekam na jeszcze więcej foteczek tego cudeńka!
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron