Kolekcja kryśka1108

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Koniara262 » 30 gru 2013, o 16:14

Wspaniała kolekcja, gratuluję :)
Zazdroszczę czerwonego Shire classica, zakochałam się w nim, a nigdzie już nie mogę go dostać, są tylko niebieskie.
Legionario też co pewien czas gości na mojej wish-liście, ale nie mogę się zdecydować czy go tam na stałe zostawić, bo też jest rzadkością do zdobycia.
Dużo wycofanych już koni masz :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Gość » 30 gru 2013, o 17:33

Super Zazdroszczę Ci koniśków! Są cudowne. I masz te modele które bym chętnie przygarnęła ^^ Miej się na baczności ponieważ przyjdę do twojego domu i ci wszystkie ukradnę xD Nie to oczywiście żarty, ale naprawdę ci zazdroszczę i Gratuluję !
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Maliaorca » 30 gru 2013, o 21:15

Naprawdę gratuluję. Ilość modeli jest wręcz oszałamiająca! Szczególnie zazdroszczę John Waynesa. :shock:
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez we-runcia » 31 gru 2013, o 09:39

krysiek1108 napisał(a):- Jak tylko trafi do mnie oczekiwana paczka to przy okazji robienia fotek nowym modelom postaram się obfotografować Appaloosę staranniej. ;) :shock:


Dziękuję :3
Avatar użytkownika
we-runcia
Pasjonata
 
Posty: 172
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Aon-Adharcach » 31 gru 2013, o 22:54

No nie, ja wzdycham do Shire'a Classic, a Ty masz aż 3! Podziel się! :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Aon-Adharcach » 31 gru 2013, o 22:54

No nie, ja wzdycham do Shire'a Classic, a Ty masz aż 3! Podziel się! :lol:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez krysiek1108 » 1 sty 2014, o 03:33

- Szukam do kompletu czwartego, gniadego, planuję piwny zaprzęg, ale każdy w innym umaszczeniu. :shock:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez dorotheah » 26 kwi 2014, o 23:23

Kurka jaka świetna kolekcja. Normalnie aż mnie zatkało, że aż tyle fajnych modeli upolowałaś. Wiele z nich chciałabym sama kiedyś przygarnąć ( z tym, że w luzackim tempie, albo czekając na reaktywacje- bo nowe malowania często są bardzo fajne). Niektóre masz w moich ulubionych maściach względem moldów.
Shirki Classik są cudne szczególnie gdy stoją obok siebie. :shock: Ten ostatni jest wyjątkowo uroczy, a dopiero na Twoich fotach mi się spodobał.
John Waynes Duke chyba numer 1 dla mnie z Twoich ostatnich koni (-świetne połaczenie maść względem moldu).

A jak oceniasz poszczególne modele -od Lusitano zaczynając ?
Mnie szczególnie zastanawia opinia o Mariah bo co raz mocniej przyciąga me oczka, nowa kara (kara !!!) morganka na tym moldzie .
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez krysiek1108 » 29 kwi 2014, o 13:13

- Mariah jest modelem więcej jak przyzwoitym jednak nie należy do moich ulubionych, a ta "kara" wersja nie przemawia do mnie wcale, co do pozostałych to na jakąś większą pisaninę i ocenę poszczególnych modeli pokuszę się przy okazji prezentowania modeli z paczki która właśnie do mnie trafiła (generalnie to wszystkie mi się podobają, bo takie tylko i wyłącznie zamierzam kolekcjonować, ilość nie jest najważniejsza), moja chciejlista stopniowo się zmniejsza, jednak w dalszym ciągu mam parcie na przeszukiwanie neta co nie sprzyja planom modelarskim(mają być siodła i nade wszystko modele pojazdów konnych).
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gość » 29 kwi 2014, o 13:18

krysiek1108 napisał(a):(mają być siodła i nade wszystko modele pojazdów konnych).

TAK! TAK! TAK! :yay: :muahaha:

Krysiek jak Ty coś stworzysz to kopara opada, nie ma sie do czego doczepić więc czekam co tam zrobisz :worship:
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez dorotheah » 29 kwi 2014, o 13:38

Mi się siwa Mariah generalnie, mimo wad też dosyc podobała. Sama maść piękna, ale nie chwytała mnie za serce i nie miałam planu kupować jej. Natomiast kara nawiedza me myśli nawet jak jej nie oglądam. Pewnie odzywają się skojarzenia z moją Poświatą. Kary łepek morganki wydaje mi się na niektórych fotach nieco podobny i bardzo żywy szczególnie dzięki uszkom.
Fajnie, że oceniasz ją jako " więcej niż przyzwoitą"- mam więc nadzieję, że będzie warta zakupu.
Jestem ciekawa następnych Twoich modeli i opisów- więc (nie)spokojnie zaczekam :)

Ilość nigdy nie powinna być najważniejsza, nie o to chodzi w tym hobby. Ja niedawno, z bólem serca, niestety podjęłam ostateczną decyzje o srzprzedaży częsci modeli głównie gummipferde (szczególnie podwójnych, niektóre stare ale i coś z Breyerów ). Muszę zwolnić sporo miejsca na moje ostatnie modele - bo trzymanie modeli w kartonach mija się z celem. :-?
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Ana » 29 kwi 2014, o 16:37

¦wietna kolekcja! Miło się ogląda! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Patrycja » 4 mar 2015, o 15:10

Piekna kolekcja i tyle zdjęć. Szok. Az dziwne ze wczesniej nie zajrzałam dokładniej. Tylko co tu tak cicho:p może jakies fotki calej kolekcji. Jest tak okazala ze fajnie by sie ogladalo:) masz wszystkie modele w których jestem zakochana:)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Postprzez krysiek1108 » 4 mar 2015, o 23:08

- To tylko połowa moich zbiorów, niestety brak czasu i utopiony podczas spływu aparat są przyczyną braku fotek i opisów całej menażerii. :oops: :x
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kolekcja kryśka1108

Postprzez krysiek1108 » 8 lut 2019, o 15:57

- Bardzo dawno mnie tu nie było, bo tak prawdę powiedziawszy to fotki są moją słabą stroną ( zdjęcia robię jedynie telefonem i nie bardzo ogarniam jak je zainstalować na forum, kiedyś Lila dokonała cudu i nauczyła mnie jak instalować foty z aparatu ale ta opcja już nie działa) - moja kolekcja rozrosła się niebywale (tracę już nad tym kontrolę), bo Breyery we wszystkich skalach, schleich (teraz trochę mniej bo dużo jest bardzo nieatrakcyjnych), Collecta, prawie wszystko, trochę Papo, a ostatnio zafascynowały mnie Safari, do tego książki, albumy, kalendarze i znaczki o tematyce jedynie słusznej( konie ), najgorsze w tym jest to że nie mam czasu na "uporządkowanie" tej całej "menażerii" . Mam już przygotowane plany modeli: taczanek, biedek, wozów wojskowych, zaprzęgów do dział i powozów pocztowych , no i projekt który nawet zacząłem realizować- kulbaka ułana z okresu "Wojny Obronnej 1939 r", nakręciłem się po przeczytaniu "HUBALA" J. Komudy.Nawet nie wiem od czego by tu zacząć. :oops: :wink:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości