Kolekcja kryśka1108

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Maja » 7 sty 2013, o 20:59

krysiek1108 napisał(a):Maji


Mai. Przepraszam, musiałam :P
Avatar użytkownika
Maja
Pasjonata
 
Posty: 184
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 13:36
Posiada modeli: 108

Postprzez krysiek1108 » 7 sty 2013, o 22:59

- Maja ok. :oops: Ty wiesz najlepiej( czasami mam kłopot z odmianą ksywek).Co do fotek to jeszcze troszeczkę cierpliwości. :-/
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez dorotheah » 8 sty 2013, o 05:32

Czekamy cierpliwie. Tak na prawdę przy dużej kolekcji zrobieni i pokazanie fot to bardzo wiele roboty i potrzeba na to sporo czasu. :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Carmen » 25 sty 2013, o 21:12

Lila2006 napisał(a):Ten link http://vpx.pl/ , który podała Carmen jest OK. Sprawdzałam, bardzo łatwo przesłać zdjęcia. Spróbuj, pięknie proszę. ;)

Aż się zaczerwieniłam :mrgreen: Napradę polecam. Potem bierzesz któryś z linków poniżej zdjęcia naciskasz w panelu odpowiedzi IMG i wklejasz w okienko które ci wyskoczy po kliknięciu na IMG ten link, który wybrałeś. I masz wstawione foto.

Również czekam na zdjątka. Ciekawa kolekcja i gratuluję SMów choć to chyba ''trochę'' po fakcie.
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez krysiek1108 » 4 mar 2013, o 19:40

- Dotarły dzisiaj do mnie Dwa stablematers od Mangalargi , oba w stanie idealnym , bardzo mi się podobają (fotki są w ofercie sprzedaży ) :mrgreen:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Lila2006 » 4 mar 2013, o 20:46

Krysiek108, niedobry człowieku. Moja ciekawość Twojej kolekcji sięga już zenitu.
Kiedy wreszcie będą te obiecane zdjęcia?
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez krysiek1108 » 5 mar 2013, o 13:59

- Jak dotrą trzy traditionale z kramsklepu i jeden z FLTE to postaram się sprężyć całościowo. :oops:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Aon-Adharcach » 5 mar 2013, o 14:00

krysiek1108, nie myśl, że Ci odpuścimy, jak Lilę udało się namówić na bloga, to Ciebie też pewnie kiedyś przeciągniemy na "złą stronę mocy" :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 5 mar 2013, o 15:01

"krysiek1108, nie myśl, że Ci odpuścimy, jak Lilę udało się namówić na bloga, to Ciebie też pewnie kiedyś przeciągniemy na "złą stronę mocy" "

o taaak. Naucz się tylko wstawiać fotki a reszta z nami sama się potoczy :mrgreen: :evil:

O Matko cztery traditionale w drodze, wspaniała sprawa (dawno temu miałam paczkę z 4 traditionalami na raz + Poniacz i inne koniska. Rozpakowywanie to była cudowna sprawa). Megaśne gratulacje!!!
Marwari, Czechu i co tam jeszcze było?
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez krysiek1108 » 6 mar 2013, o 16:42

- Właśnie przyjechały trzy traditionale - pierwszy to siwy arab(taki sam jaki trafił do Capricorn)' ma troszeczkę braków((strzałki , kasztany i kilka innych drobiazgów)jednak jak na tego autora to i tak wygląda fajno , następny to Magnum , malutkie(wielkości haflingierki classic)cudeńko , chorowałem na niego od dawna oraz wisienka na torcie Marwari(bułeczka), nawet w tym malowaniu śliczny bo ku mojemu zaskoczeniu to ogier, nie wiem czemu zakodowałem w podświadomości że przyjedzie do mnie klacz - chyba to ta damska nazwa rasy 'malowanie nawet mi się podoba zwłaszcza te delikatnie przebijające jabłuszka ale i doniesienia o niedociągnięciach częściowo się potwierdzają i to w miejscach pokazanych na wcześniejszych fotach , tylko nie tak drastycznie , myślę że da się to wydrapać no i z całą pewnością nie będę jej przemalowywał. Od jutra zabieram się do fotek , wiem że i tak mi nie Darujecie tym bardziej że lada dzień przyjedzie do mnie jeszcze Czesiu , mam tylko nadzieję że wszystko pójdzie tak łatwo jak piszecie bo czasu mi najbardziej brakuje. :x :oops:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez dorotheah » 6 mar 2013, o 18:45

Wielkie gratulacje. Wspaniała paczka !
Shamless,mold Sham jest naprawdę fajny, bardzo go lubię (szczególnie w mojej karej wersji). Jak na żywo oceniasz to malowanie?
Marwari sama zazdroszczę, bo zamierzam go kupić - pewnie jak się oswoję z wizją kiepskiego wykończenia. Marwari jak jest wysoki w kłębie względem Walentyny czy Ravela?
Magnum też nie raz chodził mi po głowie, choć dzielnie się przed nim bronię, rażą mnie typowe dla Moody detale. Haflingerka jest z nim prawie równa w uszach, czy w kłębie?
Kolekcja znowu powiększyła Ci się o bardzo fajne modele - gratki
:)

No i w końcu się nam poprawiasz informacją o fotach. Brawo i duży uśmiech :mrgreen:
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Lila2006 » 6 mar 2013, o 19:49

Gratuluję nowych wspaniałych modeli. Bardzo jestem ciekawa tych zdjęć.
Ta stronka, którą polecała Carmen jest naprawdę super prosta. Nie trzeba się rejestrować, wybierasz zdjęcie z kompa, zmieniasz rozmiar jak trzeba i klikasz wyślij. Jak się pojawią linki, kopiujesz ten BBCode i wklejasz do swojego posta. To wszystko. Prosto i szybko.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez NAF » 6 mar 2013, o 21:15

Gratulacje wszystkich nowości.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość » 6 mar 2013, o 23:48

Nic mi nie zostaje powiedzieć jak gratulacje :)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Capricorn » 7 mar 2013, o 20:10

krysiek1108, gratulacje! Przyłączam się do wołania - zdjęcia, zdjęcia! Prosimy pięknie :>
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron