Modele od EFYM

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Modele od EFYM

Postprzez EFYM » 19 lis 2016, o 16:36

Cóż...Jak wszyscy to i ja! :lol:
Strasznie drażnią mnie tematy o kolekcjach, bo co ile staram się je przeczytać, to powstają nowe i nowe i zawsze muszę tu wchodzić, aby dowiedzieć się, kto co nowego posiada :) A więc już ja postaram się Was podrażnić swoją :D

Nigdy nie byłam w stanie policzyć wszystkich modeli, ostatnio dużo z nich sprzedałam, więc sama nie wiem jaka to liczba :D
Wczoraj o godzinie 19:00 przyjechał do mnie mężczyzna, który zakupił ode mnie stajnię.
Tu jej fotka: Obrazek

No i dorobiłam się swoich 500 zł, bo córeczka mężczyzny ponoć wniebowzięta :) I ja również. Czemu? Bo stać mnie na pięć modeli firmy Breyer :!: 23.11.2016 kupuję: Cortes C, GG Valentine, HeartBreaker, Nico, oraz Brend'ę *.*

Moje marzenia się ziszczą! :) Nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma mojej stajni. Ciągle czuję, jakby nadal stała na moim stole, ubrudzona pyłem trocin i pełna koni schleich... :?

A oto mniej więcej moja kolekcja, bo nie mam jak policzyć (większość figurek jest w szkole :D - robię kiermasz 4 grudnia):

SCHLEICH:
Klacz Cladystale - starsza wersja - custom na kasztanowatą z odmianami...
Obrazek
Tak, to ona XD
Ogier pinto - starsza wersja
Ogier pinto - nowsza wersja
Klacz lipicańska - starsza wersja
Wałach Lusitano
Klacz fryzyjska - początki customowania, nadaje się tylko na śmietnik, jak ktoś chce na ulepszenie jej wyglądu i postawienie na półce - oddaję od zaraz XD To samo z Lusitano...
Wróżka z szopem -Bayala
Ogier Hanowerski z zestawu z prysznicem
i wiele innych, którymi nie będę przynudzać, jak niektóre sprzedam na kiermaszu, to pozostałym zrobię zdjęcia i umieszczę na forum :P
BREYER:
Hickstead - moje cudo, moje bóstwo - czyli Breyer nr.1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oraz lalka Megan :)

Obrazek

Uwielbiam tę parę <3
A to niektóre stareee zdjątka mojej kolekcji :

Moja pierwsza w życiu figurka, zdjęcie z 2010:
Obrazek

Obrazek

Mój 1 custom, po którego zrobieniu dowiedziałam się, że źrebole nie mają jabłek...nie pomyślałam, choć wiedziałam xD
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek -ps. tak miałam krowe XD

Moja 1 derka dla schleich :) - Obrazek

Wszystkie zdjęcia należą do mnie ^^
I co? Podenerwowałam? XD
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Modele od EFYM

Postprzez krysiek1108 » 21 lis 2016, o 11:28

- Nie. :lol:
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Re: Modele od EFYM

Postprzez Ana » 21 lis 2016, o 12:48

Śliczne zdjęcia i bardzo ładna kolekcja! Fajnie też że robisz akcesoria i customy! :)
Fajna też ta stajnia co ją sprzedałaś!! :)
Szczególnie podoba mi się to zdjęcie Andaluzki na tle "stajennym" :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Modele od EFYM

Postprzez Patrycja » 23 lis 2016, o 10:18

Zdenerwowana się nie czuję :) kolekcja bardzo fajna i ładne zdjęcia. Zwłaszcza krowa uroczo w trawce wygląda. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Modele od EFYM

Postprzez Zafira » 24 lis 2016, o 10:34

Gratki kolekcji, stajnia bardzo ładna była, heh.
Za Hickiem osobiście nie przepadam, ale dobrze, że chłopak ma swoich fanów, ponad to niedługo jeszcze będzie mieć przyjaciół w swojej skali, więc naprawdę gratuluję :). Fotki też niczego sobie!
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Modele od EFYM

Postprzez Lila2006 » 24 lis 2016, o 19:20

Gratuluję kolekcji i pięknych fotek. Zapraszamy do udziału w konkursach na fotkę miesiąca. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Modele od EFYM

Postprzez EFYM » 26 lis 2016, o 12:58

krysiek1108 napisał(a):- Nie. :lol:


Hihi XD

Ana napisał(a):Śliczne zdjęcia i bardzo ładna kolekcja! Fajnie też że robisz akcesoria i customy! :)
Fajna też ta stajnia co ją sprzedałaś!! :)
Szczególnie podoba mi się to zdjęcie Andaluzki na tle "stajennym" :D


No, robię, robię...coś nie wychodzi XD Stajenka była bardzo fajna, już jej niestety ubyło. Fajnie mieć świadomość, że idzie dalej aby zabawiać dziecko ^^ Andaluzka, już sprzedana. Tęskno mi XD

Patrycja napisał(a):Zdenerwowana się nie czuję :) kolekcja bardzo fajna i ładne zdjęcia. Zwłaszcza krowa uroczo w trawce wygląda. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń ;)
:arrow:

Dzięki ^^ Krowa, owszem niezła modelka, ale już u dwóch zafascynowanych chłopców :P Ja też czekam aż coś się ruszy na mojej półce...XD

Zafira Zafirka napisał(a):Gratki kolekcji, stajnia bardzo ładna była, heh.
Za Hickiem osobiście nie przepadam, ale dobrze, że chłopak ma swoich fanów, ponad to niedługo jeszcze będzie mieć przyjaciół w swojej skali, więc naprawdę gratuluję :). Fotki też niczego sobie!


Szczerze, dopiero gry go dostałam zauważyłam te wysoko osadzone oczy, na które jestem uczulona od zawsze u modeli i zwiędłam. :roll: Fotki robione którymś z moich Canonów, którego nie mam jak naładować, ponadto zgubiłam karty pamięci, więc spoko. XD
Więcej takich fot pięknych nie będzie bez tego aparaciku :c

Lila2006 napisał(a):Gratuluję kolekcji i pięknych fotek. Zapraszamy do udziału w konkursach na fotkę miesiąca. :)


Brałabym udział, ale nie mogę :c Gdybym tylko miała możliwość chwycenia mojego Canona w swoje łapki... :c





Od razu informuję, że mieszkam w starym domku, gdzie meble są od poprzednich starszych właścicieli. Bo jak patrzę na wasze półeczki, to mi się wstyd robi XD


Obrazek

Obrazek - sorki za obrót, nie mam czasu obrabiać XD

Obrazek

Te modele właśnie od wczoraj u mnie zamieszkały :P


Obrazek


O tym właśnie marzyłam. Sprzedać stajnię, kupić Breyer :D
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Modele od EFYM

Postprzez EFYM » 27 maja 2017, o 19:27

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nowe modele w kolekcji :D
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Modele od EFYM

Postprzez ikulina » 19 cze 2017, o 14:18

Fajne, ten skaczący konik to jakiś no-name? Bo nie poznaje, a bardzo mi się spodobał :)
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95


Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron