Kolekcja Berguli

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez ikulina » 16 paź 2016, o 09:17

O ile się nie mylę to źrebię holsztyńskie. Gratuluję nowości, a w szczególności perszerona, wzdycham do niego już od dawna :wink:
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 16 paź 2016, o 09:53

Perszeron jest świetny i bardzo się cieszę,że zagościł w mojej kolekcji :)
Dzięki za podpowiedź co do źrebaka,ponieważ nigdzie nie umiałam znaleźć informacji na jego temat. :wink:
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Patrycja » 16 paź 2016, o 15:20

Gratuluję nowych koników :D widzę że i tu pojawiła się klacz shire. Chyba jeden z najfajniejszych Schleichów w moim odczuciu. No i fajowe zdjęcia ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 16 paź 2016, o 16:13

Mimo pozycji pasącego się konia, klacz jest naprawdę udana. Ma świetny pysk i w ogóle jest bardzo proporcjonalna :D Faktycznie kobyłka jest jednym z lepszych Schleichow w mojej kolekcji. Dziękuję za pochwałę zdjęć :)
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez EFYM » 16 paź 2016, o 17:31

Patrzyłam na Twoje okazy kolekcjonerskie (te wycofane) *.*
Perszeron...Ah, jak ja je uwielbiam. Dziwię się, że udało Ci się zdobyć je w tak dobrym stanie. Co ja piszę. Doskonałym! :) Zazdroszczę. U mnie te figurki nadają się tylko na Drastic Customs... Sprzedaję. Są okropne. Aż wstydzę się pokazać.

Sprzedałam ostatnio dużo modeli schleich i zarobiłam co nieco :) Planuję kupić Trooper'a :) On to miaszanka Perszeronka z Hackney'em. Tak mi się przypomniał jak zobaczyłam tego Twojego Persza :P
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 16 paź 2016, o 21:08

EFYM napisał(a):Patrzyłam na Twoje okazy kolekcjonerskie (te wycofane) *.*
Perszeron...Ah, jak ja je uwielbiam. Dziwię się, że udało Ci się zdobyć je w tak dobrym stanie. Co ja piszę. Doskonałym! :) Zazdroszczę. U mnie te figurki nadają się tylko na Drastic Customs... Sprzedaję. Są okropne. Aż wstydzę się pokazać.

Sprzedałam ostatnio dużo modeli schleich i zarobiłam co nieco :) Planuję kupić Trooper'a :) On to miaszanka Perszeronka z Hackney'em. Tak mi się przypomniał jak zobaczyłam tego Twojego Persza :P


Figurki zostały kupione w Niemczech, na tamtejszym targu rzeczy używanych. Sama byłam zdziwiona ich dobrym stanem, ale miejscami mają spore ubytki w farbie. Ale nie narzekam, aż tak źle nie jest :D Ach.... Trooper... jeden z nielicznych Breyer'ow które mi się podobają. Trzeba mu zostawić, że jest naprawdę udanym modelem. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak po maśle i zdobędziesz go do swojej kolekcji :wink:
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez EFYM » 19 lis 2016, o 16:59

Bergula napisał(a):
Figurki zostały kupione w Niemczech, na tamtejszym targu rzeczy używanych. Sama byłam zdziwiona ich dobrym stanem, ale miejscami mają spore ubytki w farbie. Ale nie narzekam, aż tak źle nie jest :D Ach.... Trooper... jeden z nielicznych Breyer'ow które mi się podobają. Trzeba mu zostawić, że jest naprawdę udanym modelem. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak po maśle i zdobędziesz go do swojej kolekcji :wink:


Kobieta zmienną jest. Mam nadzieję, że Cortes C, HeartBreaker, GG Valentine Ci się podobają równie dobrze :D hehe
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 18 gru 2016, o 21:23

Janek napisał(a):Gratuluję perszerona, odkąd go pierwszy raz zobaczyłem jest na mojej chciejliście. :) Jest to naprawdę świetny model, tylko malowanie ehhh, raz się trafi dobrze a drugi raz nie. :(


Tak,model sam w sobie jest świetny. Mój akurat malowanie ma nie najgorsze,gdyż jabłka dosyć naturalnie wyglądają,ale wyobrażam sobie,że niektóre egzemplarze mogą być nieźle oszpecone przez złe malowanie :D
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 27 sty 2017, o 21:01

Tutaj kilka modeli,które ostatnio do mnie dołączyły:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Ana » 29 sty 2017, o 13:04

Gratulacje nowości! :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Patrycja » 29 sty 2017, o 13:39

Gratulacje! Szczególnie fryza... Jest przepiękny i ciągle mnie zachwyca. Według mnie wcale nie jest przesadą jeśli uzna się go za najlepszego ze wszystkich dostępnych.
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Zafira » 29 sty 2017, o 18:30

Graty!
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Bergula » 28 cze 2017, o 19:58

A ostatnio do kolekcji dołączyła Don't Look Twice.
Naprawdę bardzo się cieszę,że udało mi się ją zakupić i powiem tylko,że jeżeli wszystko pójdzie dobrze to pojedzie ze mną na Live Show 8)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Bergula
Hobbysta
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 20:30
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez ikulina » 28 cze 2017, o 21:06

Gratuluję, cudowny z niej model, z chęcią postawiłabym ją u siebie na półce :) Oj zazdroszczę Ci, że jedziesz na Sarmacki, ja mam okropnie daleko, także nic z tego :(
http://modele-koni-ikuliny.blogspot.com/ - modele koni z mojej perspektywy :)
Avatar użytkownika
ikulina
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 309
Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:50
Lokalizacja: Pomorskie
Posiada modeli: 95

Re: Kolekcja Berguli

Postprzez Lila2006 » 3 lip 2017, o 20:18

Gratki nowej kobyłki. Bardzo ładnie prezentuje się w kantarku. Życzę sukcesu na LS. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron