Kolekcja Nikko. :)

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 19 sie 2016, o 20:51

Metalfish napisał(a):
jestemnikko napisał(a):Wygląda więc na to, że koń był już wcześniej malowany, ale pozbyto się farby.


Tak napisałaś więc założyłam że nie ogarnęłaś że farba nie jest zmyta. I ja wiem, że on jest walnięty białą farbą, trudno nie zauważyć :wink:


Czasem dziwnie 'ubieram' myśli w słowa, z tym 'pozbyciem się farby' miałam właśnie na myśli to, że ją zamalowali. ;)
W sumie nie wiem, czemu to robią. Na ich miejscu byłoby mi szkoda pozbawić barwy modele za trzy stówy (z limitowanymi maściami w dodatku), spryskać je na biało i sprzedać o stówę mniej. :v
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Rarity » 19 sie 2016, o 22:55

Ja myślę, że coś w tym malowaniu nie wyszło, coś może odprysło, albo porysowało się i dlatego przywrócili mu biel
Obrazek
Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Rarity
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 00:58
Lokalizacja: Leszno
Posiada modeli: 123

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 20 sie 2016, o 13:58

Lilithija, możliwe, chociaż patrząc na to, ile oni tych koni spryskali na biało, to chyba musieli mieć całą serię modeli z wadami fabrycznymi. :v
Amalltea, dzięki! Jestem z niego bardzo zadowolona. On i Perkoz to obecnie moje najlepsze konie w kolekcji.

No właśnie, Perkoz... Dotarł do mnie wczoraj i jestem zachwycona. Jest cudowny.
To coś zupełnie innego niż modele OF.
Wiem, że sporo osób ma go w kolekcji, dlatego nie będę specjalnie go opisywać, pooglądajcie zdjęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogier przyjechał z pianką zabezpieczającą uszy. To fajna sprawa, dlatego postanowiłam ją zostawić. W razie, gdyby, nie daj Bóg, zleciał z szafki, przynajmniej mam pewność, że uszy będą całe i zdrowe. :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 27 wrz 2016, o 18:14 przez jestemnikko, łącznie edytowano 1 raz
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Annn » 20 sie 2016, o 14:32

Piękny! Ślicznie się prezentuje :D
Aj, uszy, uszy... Mój już kawałek ucha stracił, jest właśnie u DP na poprawkach :P
http://annshorsepassion.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga!
Avatar użytkownika
Annn
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 17:26
Posiada modeli: 30

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Patrycja » 20 sie 2016, o 15:18

Wielkie gratulacje! To mój "ulubieniec" w skali LB. I na prawdę ta maść wyszła super. Ślicznie w niej wygląda według mnie. Bardzo mi się podobają szampany i perlino. Marzy mi się jakiś szampan w kolekcji. Fotki bardzo ładne i pięknie na nich widać maść. Wierzę, że bardzo cieszy oczka na półce taki skarb :)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Koszat » 20 sie 2016, o 17:12

Gratuluję obu chłopaków, cuda, zazdraszczam :D
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Ana » 20 sie 2016, o 18:32

Nikko, fajnie widzieć że masz teraz Perkoza w kolekcji! Bardzo ciekawa maść, wygląda jak szampańska, też myślę że mu pasuje i że DP dobrze się spisał :) Gratulacje! :D
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Lila2006 » 20 sie 2016, o 20:23

Byłam pewna, że komentowałam oba konie a okazuje się, że nie.

Bardzo fajny opis i mnóstwo zdjęć Finnigana przekonały mnie i postanowiłam, że też u mnie zagości.Tylko, że u mnie wchodzi w grę tylko pomalowany niestety. Fajnie też, że zrobiłaś tyle fotek porównawczych, to bardzo pomaga w podejmowaniu decyzji.
Perkoz jest cudny i choć ja akurat nie jestem miłośniczką takich maści to muszę przyznać, ze bardzo mu do "twarzy" w tej skórce.
Gratuluję obu chłopaków. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 12 paź 2016, o 13:19

Annn napisał(a):Piękny! Ślicznie się prezentuje :D
Aj, uszy, uszy... Mój już kawałek ucha stracił, jest właśnie u DP na poprawkach :P

Biedak. Dlatego ja o uszy mojego drżę za każdym razem, kiedy przenoszę go na inną półkę. :mrgreen:

Patrycja napisał(a):Wielkie gratulacje! To mój "ulubieniec" w skali LB. I na prawdę ta maść wyszła super. Ślicznie w niej wygląda według mnie. Bardzo mi się podobają szampany i perlino. Marzy mi się jakiś szampan w kolekcji. Fotki bardzo ładne i pięknie na nich widać maść. Wierzę, że bardzo cieszy oczka na półce taki skarb :)


Oj, cieszy! Fakt, to chyba najlepsza AR w tej skali, bo reszta albo za bardzo przypomina stylem rzeźby Collectę (chociaż wcale nie są to konie autorstwa Deborah), albo jest niedostępna. Marzy mi się jeszcze Branston, także i na niego pewnie przyjdzie pora. :) A Perkozowa maść bardzo mi się podoba, chociaż na żywo wygląda o wiele inaczej niż na zdjęciach, mój aparat niestety lubi przekłamać barwy. Zdjęcia w realnym odcieniu ma za to na swojej stronie DP: https://www.flickr.com/photos/146371867@N06/sets/72157672561207786

Lila2006 napisał(a):Byłam pewna, że komentowałam oba konie a okazuje się, że nie.

Bardzo fajny opis i mnóstwo zdjęć Finnigana przekonały mnie i postanowiłam, że też u mnie zagości.Tylko, że u mnie wchodzi w grę tylko pomalowany niestety. Fajnie też, że zrobiłaś tyle fotek porównawczych, to bardzo pomaga w podejmowaniu decyzji.
Perkoz jest cudny i choć ja akurat nie jestem miłośniczką takich maści to muszę przyznać, ze bardzo mu do "twarzy" w tej skórce.
Gratuluję obu chłopaków. :)


Ja też nie jestem! Jestem zakochana w koniach srokatych, karych i kasztankach, a o szampanach nigdy nie myślałam w jakiś szczególny sposób. Co do koloru Perkoza to postanowiłam zaryzykować, bo nie miałam jeszcze żadnego konia o takiej maści w kolekcji, ale nie żałuję dokonanego wyboru. :mrgreen:
I bardzo fajnie, że moje zdjęcia i opis do czegoś się przydały. :)

Ana napisał(a):Nikko, fajnie widzieć że masz teraz Perkoza w kolekcji! Bardzo ciekawa maść, wygląda jak szampańska, też myślę że mu pasuje i że DP dobrze się spisał :) Gratulacje! :D


Ja też się cieszę. Naprawdę, uwielbiam Twoje konie, marzy mi się teraz jakiś żywiczek w skali 1:9 bądź 1:12 Twojego autorstwa. :D Maść to cremello, początkowo miało być perlino, ale doszliśmy do wniosku, że cremello będzie lepszym wyborem. :)

Koszat napisał(a):Gratuluję obu chłopaków, cuda, zazdraszczam :D


Dzięki! Również mi się baardzo podobają. :)


U mnie póki co, jeśli chodzi o nowe modele, mały zastój, ale Finigan w tym bądź przyszłym tygodniu jedzie na malowanie, a Perkoz niedługo dostanie angielski rząd wykonany przez Juliett. :mrgreen:
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez bobcio2004 » 12 paź 2016, o 13:23

Naprawdę piękny :D Szczególnie podoba mi się w tym malowaniu
Avatar użytkownika
bobcio2004
Początkujący zbieracz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 27 cze 2016, o 12:30
Lokalizacja: Zachodnio - Pomorskie
Posiada modeli: 451

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez Zafira » 12 paź 2016, o 14:10

Jeszcze nie zdążyłam Ci pogratulować, przepraszam :oops:.
No, ale przechodząc do rzeczy, bardzo Ci gratuluję modelu, ja do Perkoza cały czas wzdycham, na ochy i achy, liczę, że kiedyś do mnie przybędzie, ale to raczej nikłe. Ja i ARki...Nie, to się trochę nie pokrywa :lol:.
Instagram :wink:
@zafira.kp
@kajography
Blog
http://modelekoni.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zafira
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 379
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 17:11
Lokalizacja: Kraków
Posiada modeli: 0

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez EFYM » 12 paź 2016, o 14:16

Ta, na uszy trzeba uważać. On jest śliczny :) Widzę minę znajomego, który przychodzi Cię odwiedzić i pyta się, co ma na uszkach :lol:
Poza tym masz ten sam dywan i modele schleich jak ja (co zauważyłam na pierwszej stronie wątku) :P
Avatar użytkownika
EFYM
Pasjonata
 
Posty: 130
Dołączył(a): 10 paź 2016, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Posiada modeli: 40

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 12 paź 2016, o 19:42

EFYM napisał(a): masz ten sam dywan i modele schleich jak ja (co zauważyłam na pierwszej stronie wątku) :P

Ooo proszę, haha! A mój Perkoz nie nosi tej gąbki na uszach przez cały czas, na czas wizyt gości ściągam. :mrgreen:
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 12 paź 2016, o 19:45

jestemnikko napisał(a):
EFYM napisał(a): masz ten sam dywan i modele schleich jak ja (co zauważyłam na pierwszej stronie wątku) :P

Ooo proszę, haha! A mój Perkoz nie nosi tej gąbki na uszach przez cały czas, na czas wizyt gości ściągam. :mrgreen:
Zafira Zafirka napisał(a):...ja do Perkoza cały czas wzdycham, na ochy i achy, liczę, że kiedyś do mnie przybędzie, ale to raczej nikłe. Ja i ARki...Nie, to się trochę nie pokrywa :lol:.

Zafira, jeśli faktycznie aż tak Ci się on podoba - przygarniaj! Wbrew pozorom nie jest tak strasznie kruchy, że rozsypuje się w rękach. ;) A to wspaniały koń, w fajnej, poręcznej skali, dobrze mu w każdej maści i cudownie wychodzi na zdjęciach. :)
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Kolekcja Nikko. :)

Postprzez jestemnikko » 17 paź 2016, o 18:36

Dziś odebrałam z poczty dwa nowe modele, Mustanga oraz Szwarcwalda z Collecty.
Foty wybitnie na szybko, wkrótce postaram się o lepsze. :)
Przepraszam za ten paskudny halterek, to mój pierwszy w życiu, zupełnie nie wiem, co mnie naszło, i generalnie nie powinnam się chyba brać za podobne robótki. :oops:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 27 paź 2016, o 22:50 przez jestemnikko, łącznie edytowano 1 raz
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron