Kolekcja NAF

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 26 cze 2014, o 00:56

To się naciesz nim do woli. I w wolnej chwili spraw mu jakiś wypasiony rzad :)

Wspaniale będzie wyglądał jako mocny hunter - własnie taki typ konia bardzo mocno kojarzy mi się z obrazkiem dzisiejszych hunterów, podobne konie bardzo często w PL pokazuje się jako typ koni Hunter.
Ciekawostka- gdzies mi się obiło, ze Brytyjczycy za standard typu hunter uważają lżejsze konie, niz my w PL. Jesli tak jest na prawdę - ciekawe jak by go pod tym kątem oceniono w brytyjskich PS, względem lżejszych koni hunter.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez NAF » 14 mar 2015, o 11:52

Uff, w końcu mam chwilę, żeby nadrobić zaległości. W tym tygodniu przyjechały moje nowe figurki z Collecty plus dwa koty Schleich. Do tego sprawiłam sobie jeszcze rząd ujeżdżeniowy Schleich, ale jest bez rewelacji. Za to wszystkie figurki są super. Perszeronka bardzo zgrabna, Dartmoor kucowaty, ale bardzo wdzięczny i przesłodki szetland.

Obrazek
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maliaorca » 14 mar 2015, o 13:15

Gratulacje, szczególnie percheronki!!
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez Zeta » 14 mar 2015, o 13:58

Też już mam perszeronkę, tylko moja się kiwa trochę (Twoja też?), więc trzeba będzie suszarkę w łapę chwycić i nastawić jej nogi ;)

A kotki słodkie, tego przeciągającego się też miałam :D
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez NAF » 14 mar 2015, o 17:56

Dziękuję bardzo :)

Perszeronka stoi stabilnie, tylko lewe przednie kopyto nie jest całkowicie postawione na ziemi, ale stoi samodzielnie. A koty są dla Iwonki i Preciozy, może wymyślę jakąść scenkę z nimi.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Julia » 14 mar 2015, o 18:14

graty :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Lila2006 » 14 mar 2015, o 18:27

Gratuluję nowych fajnych nabytków. Perszeronka na Twoim zdjęciu wygląda bardzo ładnie, choć na Perszerona mi nie pasuje, zwłaszcza jej głowa. Jest jednak świetną klaczą zimnokrwistą jakiejś innej rasy (tylko nie wiem jakiej).
Szetlandkę mam również w tej maści i też uważam, że jest słodka. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Zeta » 14 mar 2015, o 20:36

NAF napisał(a):
Perszeronka stoi stabilnie, tylko lewe przednie kopyto nie jest całkowicie postawione na ziemi, ale stoi samodzielnie.
No właśnie o to mi chodziło - moja też stoi sama bez problemu, ale jak ją dotknąć - kiwa się.
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez NAF » 14 mar 2015, o 22:11

Dzięki wielkie :)


Właśnie trochę ponapastowałam moją Percheronkę, ale tykam ją i tykam, a ona nie chce się zacząć kiwać.

Lila2006, też mi się wydaje trochę zbyt lekka i delikatna na czystego perszerona, ale może by uszła jako percheron-cross.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zeta » 14 mar 2015, o 22:21

NAF napisał(a):
Właśnie trochę ponapastowałam moją Percheronkę, ale tykam ją i tykam, a ona nie chce się zacząć kiwać.


Dobra, ujmijmy to z maksymalną precyzją - ona się nie kiwa jak koń na biegunach, tylko przechyla się, bo nie wszystkie kopyta prostopadle dotykają ziemi. Jak się ją dotknie, to przenosi ciężar ciała "na drugą stronę". Przynajmniej moja tak ma. Podobnie ma moja klacz Shire - kopyta nie "dosysają do ziemi".
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Julia » 15 mar 2015, o 14:18

Zeta, moja pintoszka schleich w takim razie ma podobnie, tj. nie wszystkie kopyta stoją do końca na ziemi przez co trochę się kiwa jak się ją dotknie ;) mi to zbytnio nie przeszkadza, o ile nie sprawia to problemów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Zeta » 15 mar 2015, o 14:42

Julia napisał(a):Zeta, moja pintoszka schleich w takim razie ma podobnie, tj. nie wszystkie kopyta stoją do końca na ziemi przez co trochę się kiwa jak się ją dotknie ;) mi to zbytnio nie przeszkadza, o ile nie sprawia to problemów.



Ech, mnie takie coś strasznie wkurza, lubię, jak model dobrze i prawidłowo stoi :-|
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolekcja NAF

Postprzez NAF » 2 maja 2015, o 19:56

Dzisiejsze nowości dzięki Capricorn :)

Obrazek
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Kolekcja NAF

Postprzez Askada » 2 maja 2015, o 20:00

Piękności, a Sam na żywo jeszcze piękniejszy :D
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Kolekcja NAF

Postprzez NAF » 2 maja 2015, o 20:28

Askada :) dokładnie, bardzo zyskuje po obejrzeniu na żywo. A Iwonka już na nim śmiga i dogadują się doskonale.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron