Kolekcja NAF

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 7 mar 2013, o 00:12

Gratki parki.
Marwari na drugiej fotce, w ręku wyszedł bardzo apetycznie.

Maść choć delikatna, to ma fajny ciepły odcień - o niebo ładniejszy niż haflingerki.
Mold andaluza Moody jest niedawno odkryłam jest za mały względem skali (zresztą jak wiele moich modeli). Być może wszyscy piszą o Marwari, że jest mały porównując go z Cześkiem, czy Zen,czy Larrym które lepiej trafiają w skalę.
Sunny ma też prawdopodobnie ma połączenie barwy sierści z grzywą zrobione z taką taśmą, co nie jest zbyt dobre względem łuku szyi. Ale nie jest aż tak krztwo i farba się nnie rozwarstwia jak na fotach niektórych marwari.

I widze, że poszłaś w moje ślady kupując człeka- amazonkę. Mega graty :mrgreen: Ona ma buty jeździeckie ? I jednak wybrałaś twarz Ewy :)
Jak wyglądają jakościowo jej dodatki?
Tez jestem ciekawa przeróbki.
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez NAF » 7 mar 2013, o 17:47

Metalfish zdaje się, że już gdzieś pisałam, będzie skarogniady z dużą ilością odmian, duuużą. W Google wyskakują zdjęcia paru takich ogierów i bardzo mi się podobają.


dorotheah, dziękuję, dzięki Tobie się odważyłam. Twarz ma uroczą, ale na szczęście niezbyt dziecięcą. Dodatki są ok, tylko widły trochę miękkie. Jej buty to chyba mają być buty jeździeckie, ale jedna cholewka już się rozeszła, zdaje się od zbyt częstego zdejmowania (przecież trzeba się nową lalką pobawić).

Tak przy okazji tych wszystkich moich planowanych przeróbek (kiedy na się z tym uporam), czy ktoś z lalkowych specjalistów wie, jak się takim lalkom zmienia włosy? Wiem, że można i że jest do tego specjalne narzędzie, ale nie znam szczegółów.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Aon-Adharcach » 7 mar 2013, o 17:57

NAF napisał(a):czy ktoś z lalkowych specjalistów wie, jak się takim lalkom zmienia włosy? Wiem, że można i że jest do tego specjalne narzędzie, ale nie znam szczegółów.

Wystarczy długa, cienka igła z wąskim uchem, poszukaj w pasmanteriach (można też kupić na My Little Customs). To specjalne narzędzie wiąże się z koniecznością użycia kleju we wnętrzu głowy lalki, a z igłą można zastosować metodę węzełkową, bez potrzeby użycia kleju :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez kaskagren » 7 mar 2013, o 19:47

Wielkie gratki, widzę, że większość planuje go przerobić, to ja chyba też :) Kurcze, wcześniej nie widziałam tego defektu na udzie, niestety mój też to ma :/
Laleczka też cudna
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Capricorn » 7 mar 2013, o 21:05

Gratuluję wszystkich modeli, właściwie to wszystkie, które masz z chęcią bym przygarnęła :D Czekam na efekty operacji - ja to się moich boję tknąć, żeby nie skończyły w gorszym stanie ;)
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez NAF » 8 mar 2013, o 15:14

Mangalarga, dzięki za link, tutoriale są świetne, już wiem, co zrobię mojej lalce, gdy tylko odzyskam rękę.

kaskagren, dziękuję, tę dziurę w udzie powinno się dać łatwo załatać.

Capricorn, ja też się boję, bo nowego Breyera jeszcze nie przerabiałam, ale w końcu wszystko jest dla ludzi.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Watazka » 8 mar 2013, o 22:31

Gratuluję nowości. Jestem bardzo ciekawa Twojego customu Marwari który ma powstać, wracaj szybko do zdrowia. ;)
RANDOM_AVATAR
Watazka
 

Postprzez NAF » 5 maja 2013, o 21:22

Wybrałam się wczoraj do sklepu jeździeckiego po końskie kosmetyki, a tu proszę, jaka niespodzianka. Oczywiście nie mogłam mu darować, szczególnie, że się na niego kiedyś czaiłam. Do stadka dołączył tarancik. Podpytałam w sklepie i wygląda na to, że ściągają modele z Breyer Polska. Oby tak dalej, bardzo miło jest znaleźć Breyera w końskim sklepie.

Obrazek
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maliaorca » 6 maja 2013, o 12:53

Bardzo ładny stablemates, chyba jeden z lepszych. Czy kosztował drozej niz w kramsklep. necie?
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez kolekcjonerka » 6 maja 2013, o 15:01

Moim zdaniem jest urokliwy, chociaż nie najpiękniejszy. Gratki.
Maliaorca, wydaje mi się, że cena została nawet uwieczniona na zdjęciu, w prawym dolnym rogu.
Avatar użytkownika
kolekcjonerka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 424
Dołączył(a): 16 lis 2011, o 20:35
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Kari » 6 maja 2013, o 15:40

NAF, gratki!

Wiesz, że w Katowicach też jest sklep jeździecki, który oferuje Breyery stablemates. =] Dowiedziałam się od koleżanki ze stajni, bo wie, że kolekcjonuję. Huhu.. Trzeba się tam jak najszybciej wybrać.

Jeszcze raz gratuluję.
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez NAF » 6 maja 2013, o 16:17

Dziękuję bardzo, konik właśnie biega po moim biurku i mnie rozprasza. Kosztował 16 PLN, więc ciut więcej niż w necie, a za to był dostępny od razu.
#teamdwulicowamafia
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kaskagren » 6 maja 2013, o 19:00

Cudeńko! Zazdroszczę "bliskości" do takowego sklepu. Dla mnie najbliższy jest 60 km ode mnie :/
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez dorotheah » 8 maja 2013, o 01:53

Gratki. Bardzo go lubię mimo kanciastości. Nie wiem czemu, ale zawsze kojarzy mi się z małym Diamondem w wersji tarant leopard, co wywołuje uśmiech na mej twarzy.

Superancko, że wreszcie Breyery bywają w polskich sklepach jeździeckich. :mrgreen:
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez NAF » 8 maja 2013, o 21:20

Mnie też to bardzo cieszy, że mogę wpaść do sklepu i chociaż popatrzeć na modele, bo nie na wszystkie mam ochotę.

Tarancik szwendał się po moim biurku przez parę dni, przy okazji tracąc ucho, bo mi spadł na podłogę. Za to wymyśliłam, co z nim zrobię, poza naprawą ucha. Oryginalnie to był mold Driving, a teraz reprezentuje starą europejską rasę. Tak mi te dwie cechy chodziły po głowie, aż wymyśliłam - tarancik stanie się lipicanem. Muszę mu tylko znaleźć miejsce w kolejce modeli do roboty, uciąć głowę i zrobić nową szyję i być może przedłużyć kłodę. Muszę jeszcze nad tym pomyśleć.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron