Kolekcja NAF

Może pochwalisz się nam swoją kolekcją? Jeśli jeszcze nie posiadasz własnych zbiorów, możesz obejrzeć kolekcje innych użytkowników.
Posty w tym dziale nie łączą się.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez NAF » 6 sie 2013, o 16:34

Kuc jest boski, ale ma tak ponurą minę, że postanowiłam zrobić mu pokazową grzywę prawdziwego kuca Fell. Od razu mu się mina poprawiła.

Joanne, ze Smykiem różnie bywa. Przez długi czas miał cały regał Collecty, a ostatnio coś się zmieniło i zostało tylko kilka figurek wrzuconych między Schleichy.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kaskagren » 6 sie 2013, o 16:42

To czekamy na zdjęcia "pokazowego" fellk'a!
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Gość » 6 sie 2013, o 16:49

Właśnie też jestem ciekawa jak to wygląda, bo się w ogóle nie orientuję w temacie :P
Btw. jak Ci tam NAF idzie z marwari?
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez NAF » 6 sie 2013, o 19:37

Z tego, co wygooglalam, pokazywane są z długą, niezapleciona grzywą. Temat Marwari jest ciut drażliwy, do końca główmych prac pozostały mi dwie, może trzy warstwy, a totalnie nie mam weny. Poza tym jest za gorąco. I nie mam weny. Już mnie to drażni, ale wiem, że bez weny ani rusz, więc grzecznie czekam, aż wróci.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez NAF » 14 cze 2014, o 20:16

Rany, naprawdę dawno mnie tu nie było.

Do mojego stadka dołączył wczoraj długo wyczekiwany Trooper.

Pierwsze wrażenia - jaki on jest duży! Bardzo solidny kawał końskiego modelu. Malowanie bardzo przyjemne, skarogniady z małymi odmianami, satynowe wykończenie. Brak grzywy zupełnie nie przeszkadza, w końcu jest model naprawdę przyjazny dla kantaków i ogłowi. Jedno, co rzuciło mi się w oczy to to, że szew na górze szyi wykończono na płasko, zamiast zachować profil szyi. Do tego jedna spora wpadka, z opisu na pudełku Trooper jest wałachem, natomiast model na pewno wałachem nie jest.

Od dawna miałam ochotę na ten mold i w realu mnie nie zawiódł. Będzie z niego porządny cob i może nawet hunter.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lila2006 » 14 cze 2014, o 20:58

NAF, gratuluję nowego nabytku. Trooper robi wrażenie. Bardzo podoba mi się jego maść i wszystko po za głową. Być może po prostu nie jest fotogeniczny jak niektóre modele, ale w tej głowie coś mi nie pasuje. Z grzywą moim zdaniem lepiej to wygląda. Eh, gdybyż można kupić Leary'ego w takiej maści, to na pewno bym go kupiła, ale i tak się zastanawiam.
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Capricorn » 14 cze 2014, o 21:02

Gratki - ja go chciałam, potem mi się odechciało, potem znów chciałam, potem nie... Dla mnie to on jest normalnie łysy ;)
Ma takie długaśnie uszy, czy tylko na fotkach tak wygląda? A może mi się wydaje?
Http://monocerus.pl - nie tylko dla kolekcjonerów ;)
http://capricornmeadow.blogspot.com - wpis co 2-3 dni.
http://ModeleKoni.pl
Avatar użytkownika
Capricorn
Administrator
 
Posty: 479
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 13:16
Lokalizacja: śląskie
Posiada modeli: 300

Postprzez Zeta » 14 cze 2014, o 21:05

Dla mnie Trooper jest piękny od początku do końca, nie przeszkadzają mi jego ośle uszy, garbaty łeb i brak grzywy :-D . Przynajmniej koń ma jakiś charakter. Na swój egzemplarz muszę jeszcze trochę poczekać, ale trafi do mnie na 100 %. Gratuluję zakupu! :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez NAF » 14 cze 2014, o 21:24

Dziekuje bardzo :)

Lila2006, fakt, Trooper nie poraża urodą, powiedziałabym, że jest "grubo ciosany". Ja akurat lubię takie konie, a na bardzo podobnym kiedyś jeździłam, więc mam sentyment.

Capricorn, Tak, uszy ma długaśne, może bardziej rzucają się w oczy z powodu braku grzywy.

Zeta, dokładnie tak myślę, jest po prostu inny.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maliaorca » 15 cze 2014, o 18:24

Gratuluję! Ja jednak wolę mojego Larego.
Avatar użytkownika
Maliaorca
Znawca
 
Posty: 527
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Postprzez krysiek1108 » 16 cze 2014, o 06:54

- Gratulacje, z gustami się nie dyskutuje (nie musimy wszyscy mieć tych samych upodobań), ja również wolę wersję Larego (zwłaszcza że już gości na mojej półce. ;)
Gdy Cię nęci wiatru dotyk , zmień samochód na motocykl .
Avatar użytkownika
krysiek1108
Stary wyjadacz
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Eowima » 16 cze 2014, o 20:10

Gratulacje. :) Trooper wygląda elegancko i dystyngowanie. Właśnie takie modele lubię.
RANDOM_AVATAR
Eowima
 

Postprzez NAF » 19 cze 2014, o 14:38

Maliaorca, krysiek1108, Eowima, dziękuję bardzo. Larry też jest boski, po prostu dla każdego coś miłego :)

W związku z Trooperem mam nowe wyzwanie, albo kolejny projekt na lata. Ten model pasuje do klasy Hunter. Muszę odgrzebać moje stare roczniki Horse Magazine i znaleźć odpowiednią klasę i niezbędne informacje.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dorotheah » 24 cze 2014, o 11:16

Gratulacje !!! Bardzo dobry i cenny zakup.

Mold piękny, choc mi tez dużo bardziej się podoba jako siwek. Szczególnie, że właśnie jego grzywa "tuszuje " nie najlepsze okolice potylicy i specyficznie uformowane uszy. Ale domyślam się, ze koń na pewno fajniej wygląda na żywo niż na fotach :)

Masz jakieś plany względem tego moldu- przeróbki, czy może raczej jakiś rząd planujesz mu zrobic?
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez NAF » 24 cze 2014, o 21:19

dorotheah, dziękuję :)

Coś by się zawsze dało przerobić, ale chyba zostanie taki jaki jest, przynajmniej na razie. Bardzo mi pasuje na huntera, więc może kiedyś jakiś rząd mu zrobię, na razie czasu brak nawet na czytanie forum.
Avatar użytkownika
NAF
Znawca
 
Posty: 671
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 21:57
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron