Peter Stone

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez dorotheah » 16 paź 2012, o 18:11

Dzieki. :D On jest przecudny. Jak macie gdzie go dorwać, to się nie zastanawiajcie.

Proporcje to słaba strona nie tyle Czipsów, co koni Kitty Cantrell - bo własnie ona robiła te czipsy.Ale mimo wszystko są cudne.
Mi marzy się z czipsów :mustang, andaluz i arabek, fryz, warmblood (w tej kolejności).
Nawet andaluza ciżko dorwać. A mustanga widziałam ostatnio gdzieś za 35 euro - więc go sobie podarowałam :)
A klejdek wymiata wszystko :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Aon-Adharcach » 16 paź 2012, o 18:23

Mustang jest chyba najnowszy.
Ja mogę im wybaczyć te zaburzone propocje i uznać je za wystylizowane modele - ich urok wygrywa :)
Cóż, czekam aż na MPV jakimś cudem pojawią się nowe i niedrogie czipsy. Bo o większych nawet nie myślę, chyba, że kiedyś wyszarpnę się na pebblesowego Saddlebreda - wielkościowo pasowałby do koni Collecty ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez dorotheah » 24 paź 2012, o 00:36

Ja mogę im wybaczyć te zaburzone propocje i uznać je za wystylizowane modele - ich urok wygrywa

¦wietnie to ujełaś. Kiedyś zastanawiałam się nad zamówieniem araba traditional. Ale w tej skali juz ciężej mi wybaczyć te proporcje. Poza tym jakością wykonania, ilością detali wydaja się podobne do Chipsów. A cena i ilość zajmowanego miejsca na półkach nie zachęca.

Saddlebredzik pebble uroczy, choć ma mniej detali niż Morgan i Cly Chips( a i wydaje mi się minimalnie słabszy od saddlebreda Safari).
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Aon-Adharcach » 20 gru 2012, o 20:38

Jak zasugerowała Dorotheah, Stone Horses zasługuje na własny dział. Tak więc chętnych do dyskusji nt. tej firmy zapraszam tutaj: http://www.modelhorse.czo.pl/forum71.htm
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron