I Photo Show forum Model Horse

Moderatorzy: Capricorn, Fafii, Lila2006

Postprzez kaskagren » 5 mar 2013, o 18:24

Ok! Dobra, poddaję się! ;) Szerze mówiąc miałam nadzieję na większą szansę moich Collect'owych customów wśród innych gummipferd'ów :roll: Ale skoro tak mówicie, to może faktycznie lepiej oceniać je razem z breyer'ami. :>
Stary blog - cathsmodelhorses.blogspot.com

Nowy blog - on-the-pony.blogspot.com

Kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC2v_-0 ... V8K51eR6cQ
Avatar użytkownika
kaskagren
Znawca
 
Posty: 505
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:52
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez dorotheah » 5 mar 2013, o 19:22

Niektóre moldy Collecty mają szanse walczyć z Breyerami (tym bardziej, że Breyerow też jest sporo skopanych). A żaden gummipferde nie ma szans z końmi Collecta- Deborah.

Ale z drugiej strony może i masz rację - skoro Collecta się stara w klasie miękkich tworzyw to może powinna wygrywac i już ! Niech przegrywa Schleich i reszta - aby te firmy dostrzegły, że muszą się starać., że kolekcjonerzy widzą różnice w poziomie ! :)
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Aon-Adharcach » 7 mar 2013, o 18:38

Ostateczna decyzja - modele Collecty autorstwa McDermott będą w jednej grupie razem z Breyerami i Stone.

Do osób, które się zgłaszały - macie PW odnośnie potwierdzenia danych zgłoszeń. Na potwierdzenie czekam do jutra do północy, potem wstawiam zgłoszenia z takimi informacjami, jakie są.
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Carmen » 9 mar 2013, o 22:18

Mangalarga, pytanko mam. Czy za rok (bo to chyba coroczny konkurs nie miesięczny, dwumiesięczny itp.?) będą te same klasy i cała rozpiska będzie taka sama? Bo chciałabym sobie powoli robić zdjęcia (tła nie miałam do dioramki ;( ) na edycję II...
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Aon-Adharcach » 9 mar 2013, o 22:25

Carmen, jeszcze nie wiem, możliwe, że będzie więcej klas (szczególnie rozbiłabym niektóre klasy Performance na mniej ogólnikowe). Następna edycja będzie też jesienią/zimą - docelowo chciałabym robić jedną edycję rocznie, bo to jednak spore przedsięwzięcie.
Im wcześniej zacznie się przygotowania, tym lepiej :)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Carmen » 9 mar 2013, o 22:37

Mangalarga, ale to na razie porobię do klas które są, a potem ewentulanie dorobię zdjęcia do klas, które dojdą :) Aktualnie muszę poczekać na dłuższe dni, bo jak przychodzę ze szkoły to już szaro, a chwilę po tym ciemno. Dopiero wtedy zacznę, a to już niedługo - mam nadzieję :D
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez olcioxd » 10 mar 2013, o 12:25

No i konkurs z główki :P ale może warto by pomyśleć nad kolejnym już tak w wrześniu ?
Aco do robienia tych zdjęć to Carmen ma racje trzeba zacząć już teraz robić nowe zdjęcia bo jak porównuje moje 2 marne foty do fot np. Dorotheah to mi szczena opada ...
RANDOM_AVATAR
olcioxd
 

Postprzez Joanne » 1 kwi 2013, o 16:46

Mangalarga myślę, że będzie można zrobić więcej klas wraz z rozwojem nas wszystkich, bo to widać, że nasze kolekcje robią się większe i coraz fajniejsze, wiemy coraz więcej. Jedna edycja rocznie na pewno wystarczy, chociaż faktycznie fajniej by było gdyby to było po wakacjach - wrzesień/październik, tak jak już wspomniano - dłuższe dni, więcej słońca no i w wakacje więcej czasu na zajęcie się tym :) Nie wiem do jakiego stopnia photo shows chcemy dojść ale ja chętnie w przyszłości zrobiłabym floo na nasz konkurs, tylko pewnie dużo trzeba by tego zrobić.
Avatar użytkownika
Joanne
Pasjonata
 
Posty: 136
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 08:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aon-Adharcach » 31 maja 2013, o 20:23

Do osób, których modele zajęły jakieś miejsce - jeśli nie mają nadanych imion wciąż jest możliwość nadania go, dopóki certyfikaty nie będą gotowe. Proszę pisać w tej kwestii do mnie na PW.

A z certyfikatami wstrzymam się aż będziemy mieć gotowe logo, także proszę o cierpliwość :oops:
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Poprzednia strona

Powrót do Photo Show forum Model Horse

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron