I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Linki do różnych Photo Shows.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez dorotheah » 29 maja 2016, o 23:15

Witajcie Kochani.
Nie jestem pewna gdzie umieścić ten temat, chyab tu jest najlepsze miejsce.

Na ile wiem, nie było długo w Polsce Photo Show, a ja uwielbiam tego typu konkursy. Sama nie mam już czasu ani ciśnienia na uczestniczenie w tego typu zabawach.
Ale postanowiłam zorganizować PHOTO SHOW MODEL KONIA dla innych, o czym pisałam na moim blogu. :D

Pojawili się chęni, którzy nadesłali masę pięknych fot. Pożniej była ciężka praca i trudne wybory. Ale ostatecznie są juz WYNIKI!.

Obrazek
Zerknijcie na wspaniałe prace Naszych koleżanek i kolegów:

Podsumowanie http://dorotheahhh.blogspot.com/2016/05/zwyciezcy-photo-show-model-konia-2016.html
WYNIKI http://modelkonia.blogspot.com/p/photo-show-mk.html


Ode mnie wielkie gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !
Niebawem pojawi się post z fotami mini nagród, oraz post z wybranymi, innymi i pięknymi fotami, które nie załapały sie na tytuły, ale są bardzo ciekawe.
Miłego ogladania :D
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez Rey3625 » 30 maja 2016, o 14:37

Gratulacje dla zwycięzców! Ja niestety mam tylko jedno floo i jednego czempiona, ale trudno się mówi. Wszystkie fotki były świetne!
i killed my old self but new me isn't much better
Avatar użytkownika
Rey3625
Pasjonata
 
Posty: 212
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Posiada modeli: 0

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez Ana » 30 maja 2016, o 22:11

Świetne zdjęcia, gratulacje dla zwycięsców i wszystkich uczestników. Zdjęcia i modele robią super wrażenie :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez dorotheah » 31 maja 2016, o 12:10

Kurcze dziewczyny, autorki wyróżnionych fot mega gratulacje dla Was - poziom fot bardzo mile mnie zaskoczył !!! A Wasze modele i po prostu całe kolekcje końskich piekności to cód miód i palce lizać !!!
Gratulacje także dla artystów customizerów i rzeźbiarzy. Dobra robota rzezbiarza + malarza+ fotografa modelu = sukces w PS :)

Ana
gratulacje Floo w dyw. hodowlanej dla twojej rzeźby Orłowa!

Wspaniale on wygląda w malowaniu Dark Pegasus Studio ( graty dla artysty! ). W tej masci zdecydowanie tez wygrał on klasę masci podstawowych w dywizji maści i został Grand Vicechampionem całej dywizji maści :)

Niebawem pojawi się jeszcze post z fotami, które nie wygrały, a sa na prawde ciekawe i warte pokazywania ! :D Niektóre modele na tych fotach bardzo zyskały w moich oczach. Czasem te foty nie mogły sie przebić przez słabszą rzeźbę konia, czy nie najlepiej wyeksponowaną maść, słabsze technicznie zdjęcie fajnego tematu, albo po prostu za dużą konkurencje w danej klasie. Ale warto je obejrzeć! :D
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez Ana » 31 maja 2016, o 14:31

Cieszę się że kłusak dostał piękne malowanie i właścicielka świetnie go sfotografowała i cieszę się że dostał floo. :)
Wogóle fajna inicjatywa z tym Photo Show i wspaniale że tak dużo fotek i taki poziom i na pewno też dużo pracy z organizacją. Chętnie bym pooglądała też zdjęcia które nie dostały miejsc, na pewno warto zobaczyć :)
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez Winged Panther » 22 cze 2016, o 20:10

Tak trochę z opóźnieniem piszę, ale też chciałabym pogratulować zwycięzcom i ogólnie wszystkim uczestnikom PS. Jest mi niezmiernie miło, że tyle z moich modeli zostało wyróżnionych. Ana Twój kłusak to prawdziwa perła, a że pomalowany jest na portret znanego mi konia, cieszy jeszcze bardziej. Pierwsza i niezapomniana AR.
Dochodząc do swoich granic wytrzymałości, chciałabym znaleźć punkt, w którym się przełamię.

Mój blog o tematyce figurkowej, a także z moją własną twórczością i przemyśleniami:
theblackhorseandwingedpanther.blogspot.com
Deviantart - PANTHER586
Avatar użytkownika
Winged Panther
Pasjonata
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 lis 2015, o 18:41
Lokalizacja: Otwock
Posiada modeli: 120

Re: I PHOTO SHOW MODEL KONIA 2016 :mrgreen:

Postprzez Lila2006 » 26 cze 2016, o 14:34

Ja również gratuluję wszystkim a zwłaszcza zwycięzcom. Wszystkie fotki są na bardzo wysokim poziomie a modele pięknie pokazane. Jeszcze raz graty. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy


Powrót do Photo Shows

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron