Nowości Safari Ltd. 2014

Amerykańska firma.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Nowości Safari Ltd. 2014

Postprzez Aon-Adharcach » 13 paź 2013, o 12:15

Wyciekły nowości! Ktoś wkleił je na STS. Oto koniowate, wszystkie są w serii Winners Circle:

151505 klacz arabska
Obrazek

151605 klacz mustanga
Obrazek

151705 klacz Quarter Horse
Obrazek

Tylko trzy, dodatkowo wszystkie są tylko wariantami kolorystycznymi już istniejących modeli. Może komuś się spodobają, ale ja jestem rozczarowana - liczyłam na przynajmniej jeden nowy koniowaty mold.

Musiałam zmniejszyć zdjęcia i wrzucić je od nowa do neta, bo oryginały były ogromne i zamulałyby forum. Nie wiedzieć czemu przyciemniło mi trochę niektóre fotki, ale widać to, co ma na nich być ;)
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Gość » 13 paź 2013, o 14:40

Fajne... Ale mogliby zrobić nowe modele , a nie malować starych ;)
RANDOM_AVATAR
Gość
 

Postprzez Ardnas » 13 paź 2013, o 16:04

Lubię safari za rzeźbę modeli, a nie za fatalne malowanie, więc rozczarowałam się. Klacz mustang lepiej prezentuje się w malowaniu palomino. Arabka coś mi nie pasuje do tej maści, nie wiem dlaczego :D Klacz quarter horse wydaje mi się najlepsza z całej trójki, szczególnie, że jej stare malowanie było okropne ( chodzi mi głównie o tę łatę na zadzie).
RANDOM_AVATAR
Ardnas
Pasjonata
 
Posty: 181
Dołączył(a): 4 sie 2013, o 14:39

Postprzez Aon-Adharcach » 13 paź 2013, o 16:39

Ogólnie nowe modele mało zachwycają (przynajmniej mnie), ale konie wyjątkowo rozczarowują - to chyba jedyna seria bez nowych moldów :/
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Koniara262 » 13 paź 2013, o 18:03

Szkoda, że na starych moldach :/
Aczkolwiek arabka fajnie się prezentuje.
Mi nawet bardziej odpowiada maść tej klaczy mustanga, palomino coś mnie nie zachwyciła.
Quarterka ma za grube nogi, co stwierdziłam już kiedyś :)
RANDOM_AVATAR
Koniara262
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 322
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 15:48
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Clevelka » 2 sie 2014, o 15:42

QH - ładna, tylko ma za malutki łeb :(
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Kari » 3 sie 2014, o 11:39

A mi podoba się arabka. Osobiście wolałam ją w wersji siwej, ale nie byłam pewna, czy ten uroczy wieniec da się odczepić, a jak się już to zrobi, czy nie zostają jakieś dziurki po mocowaniach <coś w ten deseń>. ;) Ta również jest dosyć ładna. Te magnetyczne spojrzenieee :P
Klacz mustanga jest ładna i chyba zyskała u mnie w tej maści.
No cóż... QH nie uratował się w mojej opinii i zostaje gdzieś na marginesie mojej uwagi. ;)
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Zeta » 3 sie 2014, o 17:23

Powiem Wam, że mam tą klacz mustanga i naprawdę dobrze się prezentuje na żywo. Oczywiście malowanie nie odpowiada temu na zdjęciu katalogowym w kwestii grzywy i ogona i oczu. Moja klacz miała niedokładnie pomalowaną grzywę, ogon i rozmazane oko, więc musiałam wszystko sobie sama naprawiać. No ale teraz jest ok, wygląda ładnie.

W ogóle figurki Safari bardzo mi się podobają, szkoda tylko, że jest taki mały wybór dobrych moldów.
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie


Powrót do Safari Ltd.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość