FM - maj 2013 - głosowanie

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Fotografia miesiąca - maj 2013

Ankieta wygasła 7 maja 2013, o 16:51

1
10
67%
2
5
33%
 
Liczba głosów : 15

FM - maj 2013 - głosowanie

Postprzez Aon-Adharcach » 2 maja 2013, o 16:51

1.
Obrazek

2.
Obrazek
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Postprzez Lila2006 » 8 maja 2013, o 15:50

Trudno było wybrać bo obie foty są fajne. Ja przyznaję, glosowałam na tą drugą za inwencję i ciekawe ujęcie ale miałam duży dylemat.
zdjęcie, które wygrało podobało mi się za świetną ostrość, piękną grę światła i fajnie rozmyte tło.
Gratuluję zwycięzcy ale również autorce drugiego miejsca. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez dorotheah » 10 maja 2013, o 12:20

Gratuluję zwyciężczyni! :)

Dzięki śliczne za głosy. Cieszę się, że komukolwiek spodobało się takie nietypowe podejście do tematu. Powoli mi się przejada pstrykanie i oglądanie prostych fot.

Fota Kiry z arabem to taki eksperyment, szukanie czegoś innego. Ostrość celowo ustawiałam tak aby skupić uwagę na twarzy Kiry (czyli koń choć jest z przodu, jest mniej wyraźny a twarz Kiry jest wyraźniejsza. Ale nie wiem czemu na mniejszej fotce tego nie widać (chyba mi trochę zmniejszanie, albo wgrywanie jakość zeżera)- na oryginalnej dużej focie na moim kompie widać dość mocno różnicę (choć do ideału wciąż daleko). Szkoda , że sam model z tej perspektywy nie powala idealnym pyszczkiem i mocno się świeci :-/
W ogóle co raz ciężej idzie mi wysyłanie fot na FM, bo i tak moje foty nie mają szans, przy Waszych. :mrgreen:

Lila- Dzięki. Chyba obie zaczuynamy szukać czegoś nieco innego na fotach modeli. Bardzo mi się podobają Twoje i eksperymenty patrząc na fotkę lipicana Collecty w świetle jupitera
Avatar użytkownika
dorotheah
Ekspert
 
Posty: 944
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 11:50
Posiada modeli: 350

Postprzez Kari » 11 maja 2013, o 08:28

Dziękuję. :D Moje było pierwszee.

dorotheah, miałaś bardzo ładną fotę. ;-)
Avatar użytkownika
Kari
Znawca
 
Posty: 643
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:05
Lokalizacja: Tychy


Powrót do Fotografia miesiąca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron