Nasze Artist Resins

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Postprzez Zeta » 18 sie 2014, o 16:09

¦wietnie wyszła! Tak myślałam, że w kolorze dużo dużo zyska :-D
RANDOM_AVATAR
Zeta
Pasjonata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:16
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez Lila2006 » 18 sie 2014, o 16:18

Bardzo dobrze jej w tej maści. Nawet ta grzywa tak mnie nie razi bo nie jest taka widoczna. Jak bym się musiała koniecznie do czegoś przyczepić, to jabłuszka mogły by być troszkę mniej wyraźne, bardziej rozmyte, mniej regularne... no nie wiem jak to napisać ale mam nadzieję, ze wiesz o co mi chodzi. Z tym że to taki drobiazg, który nie przeszkadza w odbiorze całości. Po za tym wszystko jest super. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Askada » 18 sie 2014, o 16:51

Hah i widzisz Lila się ze mną zgadza :) Ale Iskra jest świetna.
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Carmen » 18 sie 2014, o 20:09

Eh zanim się załadowały i zmniejszyły te zdjęcia do wymaganej wielkości to rozjechało mi się forum na parę minut.... :-/

Co do Iskry, to mi się podoba. Aż by się chciało kobyłę wziąć i porobić jej zdjęcia. Widzę już ją na pastwisku, albo wyprowadzaną przez jakąś osobę ze stajni, za kantarek... :D
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Ana » 22 sie 2014, o 15:33

¦wietne malowanie, bardzo mi się podoba! Piękna ta Iskra, bardzo realistyczna! :D

Teraz przyszło mi jeszcze do głowy że może tęczówka mogłaby mieć delikatnie jaśniejszy odcień, dosłownie o pół tonu bardziej "miodowy". Myślę że to ożywiło by wyraz całej głowy. Co ty na to Dark Pegasus?
Avatar użytkownika
Ana
Stary wyjadacz
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 17:43
Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Postprzez Askada » 22 sie 2014, o 16:21

Ana, jak dla mnie świetny pomysł! Faktycznie ożywi się wtedy i doda jej to takiego wigoru, bo teraz jest bardziej jednolita. A z takimi oczyskami wyglądałaby na prawdę świetnie. :D
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Clevelka » 22 sie 2014, o 16:30

Jaka fajna! Malowanie jest bardzo dokładne :)
Avatar użytkownika
Clevelka
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 264
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 16:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Apache. » 23 sie 2014, o 13:18

Po tych wszystkich mniej czy bardziej idealnych ARkach nadszedł również czas na mojego kanciaka. :mrgreen:

Voila! Oto Valko - ogier fryzyjski autorstwa Sommer Prosser:

Obrazek

Obrazek
Zdjęcia pochodzą z aukcji, dopiero co dziś rano go wylicytowałam.

Nie, jeszcze nie oszalałam. :mrgreen:
Nie był to jakiś drogi zakup, także nie mam poczucia, że mogłam za te pieniądze kupić super-realistyczną ARkę, a zamiast tego wybrałam... Valko. :lol: Poza tym gdy tylko zobaczyłam go na Ebay, nie było siły, bym go sobie odpuściła. Dosłownie oszalałam na jego punkcie, jakby miał w sobie jakiś magnes. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie zetknęłam, także to był wyraźny znak, że on MUSI być mój. :D Licytując, nie miałam dosłownie żadnych wątpliwości (z czym też się wcześniej nie spotkałam :lol:).
Boru, jak dobrze, że wcześniej zdecydowałam się nie wydawać pochopnie swoich pieniążków, właśnie w razie takich sytuacji. A nigdy tak nie robię, zwykle wszystko wydaję od razu... To musiała być siła przeznaczenia! :D

To była ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałam - to, że moją pierwszą ARką będzie coś od S. Prosser. A jednocześnie chyba powinnam być w stanie to przewidzieć, w końcu coś dziwnego przyciąga mnie do jej rzeźb.

Wstępny pomysł na maść, a nawet imię, już mam, ale to może będzie niespodzianka... :mrgreen:

Mówcie i myślcie sobie co chcecie, ja tam skaczę, piszczę, krzyczę i trzęsę się z radości. :mrgreen: :yay: :muahaha:
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Lila2006 » 23 sie 2014, o 13:26

Bardzo dobrze Cię rozumiem. A Valko jest śliczny. Gdybym miała okazję, też pewnie bym go kupiła. Wielkie gratki. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Postprzez Carmen » 23 sie 2014, o 13:35

Valko nie jest jakąś super pięknością, ale rzeczywiście coś do niego ciągnie człowieka. Mnie przekonują przede wszystkim uszy, bo uwielbiam takie odwrócone i aż dziwne, że taki mały detalik, a już człowiek szaleje :mrgreen: Również strona bez grzywy (znaczy lewa?) mnie bardzo urzekła.

Gratuluję ARki :D I czekam na już pomalowaną :)
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Apache. » 23 sie 2014, o 13:59

Lila2006, dzięki. :) To jednak ktoś mnie jeszcze rozumie, nie jest tak źle. :mrgreen:
Carmen, dzięki! Oj tak, te uszka to coś cudownego! Czasem się zastanawiam, jaki udział mają te drobne detale w ogólnym odbiorze modelu i w jakim stopniu decydują o tym pierwszym wrażeniu. Jak tylko zobaczyłam ten model, to od razu zwróciłam uwagę właśnie na odwrócone uszy, zmarszczki na szyi, fale na grzywie i wyraz pyska, a dopiero później zaczęłam przyglądać się bliżej ogólnym kształtom konia. :lol: Jeśli chodzi o strony, lewa jest z grzywą, prawa bez. :)
Jeśli chodzi jeszcze o grzywę, troszkę drażnią mnie te końcówki-"pazurki", ale mam nadzieję, że malowanie trochę załagodzi ten efekt.
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Carmen » 23 sie 2014, o 14:15

Apache. napisał(a): Jeśli chodzi o strony, lewa jest z grzywą, prawa bez.

No to ja już nie ogarniam tych stron :shock: mój odwieczny problem bo nie wiem z jakiej perspektywy patrzeć żeby była właściwa nazwa strony :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Apache. » 23 sie 2014, o 14:29

Carmen napisał(a):
Apache. napisał(a): Jeśli chodzi o strony, lewa jest z grzywą, prawa bez.

No to ja już nie ogarniam tych stron :shock: mój odwieczny problem bo nie wiem z jakiej perspektywy patrzeć żeby była właściwa nazwa strony :mrgreen:

Musisz "ustawić się" w tę stronę, w którą stoi koń... Najlepiej wyobraź sobie, że jesteś koniem i chodzi o Twoją grzywę, może tak. :lol:

Dark Pegasus, dzięki! Szczerze, nie dziwię Ci się w sumie, bo i ja załapałam, że to fryz dopiero, jak o tym przeczytałam. xD A chyba tak nie powinno być, fryzy są jednak dość rozpoznawalne. No i jak już ma to być fryz, to szybciej pasowałby mi sylwetką jako klacz (może poproszę Metalfish, żeby mu tam spiłowała to i owo? Haha!). W każdym razie staram się nie wyciągać pochopnych wniosków, póki modelu nie zobaczę na żywo, bo jednak nieraz takie pierdóły jak chociażby perspektywa, z jakiej robione jest zdjęcie, robią swoje.
W sumie im dłużej patrzę na Valko, tym więcej widzę u niego z fryza, może wcale przywyknę. :P Tak czy siak, cieszę się z tego modelu jak głupia, także nie martwią mnie takie głupoty.
Ostatnio edytowano 23 sie 2014, o 14:46 przez Apache., łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Apache.
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 435
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:21
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez Carmen » 23 sie 2014, o 14:34

Apache. napisał(a):Najlepiej wyobraź sobie, że jesteś koniem i chodzi o Twoją grzywę, może tak.

I nagle wszystko stało się jasne... Dzięki bardzo :mrgreen:
RANDOM_AVATAR
Carmen
 

Postprzez Askada » 23 sie 2014, o 15:44

Mnie on się podoba :) Jest bardzo specyficzny, można wręcz powiedzieć, że trochę komiksowy, ale zdecydowanie wyróżnia się na tle idealnych modeli Artis Resin. Ma w sobie swego rodzaju magnetyzm ;)
Koń-piękno doskonałe
Avatar użytkownika
Askada
Pasjonata
 
Posty: 142
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 21:34
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości