Nasze Artist Resins

Modele z żywicy wykonywane przez różnych artystów-rzeźbiarzy.

Moderatorzy: Capricorn, CzekoladaRx, Fafii, Lila2006, Rarity

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 24 mar 2017, o 18:52

Jeeej i dojechała klaczynka. Gratuluję ogromnie tym bardziej, że kosztowała sporo wyrzeczeń... Skąd ja to znam :P bardzo jestem ciekawa co z nią dalej będzie :) grzywa na pewno wymaga poprawy ale rzeczywiście odlew wygląda bardzo dobrze. Sama ją będziesz malować? Bardzo jestem ciekawa jaką maść wybrałaś :D uroczy z niej konik niesamowicie...
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez jestemnikko » 24 mar 2017, o 20:31

Patrycja napisał(a):Jeeej i dojechała klaczynka. Gratuluję ogromnie tym bardziej, że kosztowała sporo wyrzeczeń... Skąd ja to znam :P bardzo jestem ciekawa co z nią dalej będzie :) grzywa na pewno wymaga poprawy ale rzeczywiście odlew wygląda bardzo dobrze. Sama ją będziesz malować? Bardzo jestem ciekawa jaką maść wybrałaś :D uroczy z niej konik niesamowicie...

Dziękuję! Oczywiście, że nie maluję sama, ja koniki to ino na papier przelewam, a i to ze skutkiem raczej średnim. ;) Mam upatrzonych kilku artystów, w tym biorę pod uwagę również wysłanie jej za granicę, bo zależy mi na jak najlepszym preppingu, ale to wszystko w swoim czasie. Po miesiącu sprzedawania masy konisk i odkładania każdej złotówki chcę teraz na spokojnie zbierać fundusze. Do końca roku się wyrobię. A póki co - nawet taka niepomalowana i bez preppingu niesamowicie cieszy oczy.
_________________
"(...)
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.
- Oczywiście, że potrafią.
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia."
Avatar użytkownika
jestemnikko
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 19:36
Lokalizacja: Puławy, lubelskie.
Posiada modeli: 82

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 24 mar 2017, o 22:34

Śliczna klaczka, taka swojska i sympatyczna. Całkowicie się zgadzam, że przyjemnie musi się na nią patrzeć, nawet niepomalowaną jednak kolorki dodadzą jej życia. Gratulacje. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 25 mar 2017, o 19:02

jestemnikko napisał(a):Dziękuję! Oczywiście, że nie maluję sama, ja koniki to ino na papier przelewam, a i to ze skutkiem raczej średnim. ;) Mam upatrzonych kilku artystów, w tym biorę pod uwagę również wysłanie jej za granicę, bo zależy mi na jak najlepszym preppingu, ale to wszystko w swoim czasie. Po miesiącu sprzedawania masy konisk i odkładania każdej złotówki chcę teraz na spokojnie zbierać fundusze. Do końca roku się wyrobię. A póki co - nawet taka niepomalowana i bez preppingu niesamowicie cieszy oczy.

Super! Wymarzony koń musi mieć wymarzone malowanie :D prepping to podstawa... potrafi zepsuć najładniejsze malowanie. A masz już upatrzoną maść? Bardzo jestem ciekawa jakie kolory dostanie :mrgreen: I zgadzam się że piękny koń nawet nie pomalowany niesamowicie cieszy oczy ;)
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez CzekoladaRx » 25 mar 2017, o 20:58

Cirilla od samego początku skradła moje serce ;)
A tym czasem pochwalę się moim pomalowanym Garayusupem, by Oleg Bazhenov and Dark Pegasus Studio :D
Obrazek

Obrazek
Zdjęcia inne niż zazwyczaj, ponieważ wykonywane w 100% przy świetle sztucznym. Do tego z trzymaniem białych kartek oraz folii aluminiowej pomagała mi moja kilkuletnia kuzynka ;)
Halterek to mój pierwszy w życiu, narobiłam się przy nim strasznie, bo łańcuszek miałam niepołączony i musiałam jedno kółeczko z niego przeciąć a potem złączyć, a one są tak niemożliwie małe, że zajęło mi to wieki.
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Patrycja » 26 mar 2017, o 09:01

Czekolada no bardzo fajny konieł ale go prawie nie widać ;) daj może jakieś jaśniejsze tło? może szare?
Avatar użytkownika
Patrycja
Znawca
 
Posty: 713
Dołączył(a): 19 gru 2014, o 20:09
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Koszat » 14 kwi 2017, o 12:07

Gratuluję :)
"Gdybyś wiedział że osoba którą kochasz jutro umrze,
To co byś jej powiedział by dać upragnioną ulgę?"


https://rozowaameba.blogspot.com/ - zapraszam!
Avatar użytkownika
Koszat
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 sie 2014, o 19:16
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Aon-Adharcach » 9 wrz 2017, o 10:16

Ja się pochwale tylko, że zapłaciłam pierwszą ratę za Wilgę :P
Avatar użytkownika
Aon-Adharcach
Założycielka
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 14:47
Lokalizacja: Blackridge, Szkocja

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Amalltea » 9 paź 2017, o 13:58

I ja mam się czym pochwalić :D Parę dni temu przyjechała do mnie Braided Phoenix Stock Horse Mare wyrzeźbiona przez Kitty Cantrel.
Klacz podobała mi się od samego początku, a że trafiła się okazja kupić ją od polskiej kolekcjonerki to już całkiem raj na ziemi. Uzbieranie pełnej sumy trochę i zajęło, przez co sprawdzanie czy nadal jest dostępna była swego rodzaju obsesją :lol:
Ale już jest u mnie i cieszy moje oczy. ARka wymaga dużo nakładu pracy, ale nie śpieszy mi się z jej malowaniem więc mogę się na spokojnie zająć jej preppingiem. Chyba, że znajdzie się dobra dusza, która chciała by mnie wyręczyć :P
Nie wiem co jeszcze mogę o niej napisać, na pewno jest dużo lżejsza od mojej Salome, co było nie lada zaskoczeniem, wzrostem dorównuje Paint me a pepto.
Uwielbiam ja i czuję, że to nie będzie ostatni model od Seunty LLC :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 10 paź 2017, o 06:08 przez Amalltea, łącznie edytowano 1 raz
"Każdemu jest coś pisane, mnie pisana jest miłość do koni"
Avatar użytkownika
Amalltea
Ekspert
 
Posty: 770
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 02:53
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Polkowice
Posiada modeli: 15

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 9 paź 2017, o 21:54

Śliczna, gratuluję. :)
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Julia » 12 paź 2017, o 05:48

cudo, graty
Obrazek
Avatar użytkownika
Julia
Doświadczony kolekcjoner
 
Posty: 470
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 16:12
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lain16 » 22 paź 2017, o 21:03

Przyjechała do mnie ostatnio duża paka :D
Ci, co byli na LS mogą wiedzieć już o co chodzi, bo wtedy już wspominałam, że myślę nad trzema modelami. Koncepcja jest taka, że będą powiązane z sagą wiedźmińską, jako że lubię wiedźmina, a także słowiańskie wierzenia (najlepsze!).
No i myślałam długo i w końcu padło na takie trzy konie od Eberl.
No i teraz Wam je pokażę:
Obrazek

Co tu dużo mówić, kocham je
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez CzekoladaRx » 23 paź 2017, o 18:09

Gratki! Czyj będzie kogo? Super tak wyglądają w trójeczkę. No i oczywiście czekam na więcej fot, środkowy najbardziej mi się podoba :D
http://www.clairdale-ridge.blogspot.com
~Wielka fanka Spirita, American Pharoaha i Secretariata, lekko zakręcona, kochająca zwierzęta 14- latka aka Madelyn Realen aka CzekoladaRx aka Ja aka ...
Avatar użytkownika
CzekoladaRx
Znawca
 
Posty: 641
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:10
Lokalizacja: Gliwice
Posiada modeli: 100

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lain16 » 24 paź 2017, o 17:25

Dzięki! :D
A więc może od lewej. Nazeer (będzie podmianka na klacz) jest Ciri, Caitano (też zniewieścieje) - Geralta, a Cordes jako największy będzie robił za konia Yennefer (w którejś części sagi jeździła na potężnym karym ogierze, więc pasuje :D)
Moja strona: http://threeslavichorses.weebly.com
Instagram: three_slavic_horses
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA GRUPĘ FB: MODELE KONI - GRUPA DYSKUSYJNO-INTEGRACYJNA
https://www.facebook.com/groups/624385271631356/
Avatar użytkownika
Lain16
Pasjonata
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 14:56
Lokalizacja: dolnośląskie
Posiada modeli: 11

Re: Nasze Artist Resins

Postprzez Lila2006 » 24 paź 2017, o 21:02

Wszystkie piękne. Zazdroszczę momentu otwierania takiej paki. :) Bardzo jestem ciekawa efektu końcowego. Czy jeźdźcy też są w planach? Na pewno. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Lila2006
Moderator
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:10
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artist Resins

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron